O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
mb
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2007 18:19

O2 - final bill - do tych co pokasowali umowy

Postautor: mb » 01 lis 2007 21:27

:shock:
Wlasnie sprawdzilam moj final bill po skasowaniu umowy z o2 (z powodu zmiany ceny numeru 844). Okazalo sie, ze chca za to ponad 100 funtow!!! CZy ktos tez tak ma? Sprawdzcie swoje ostateczne rachunki! Mnie o2 najpierw zaczelo kasowac wiecej za 844, zwrocili kase, a teraz to! Jakas zlodziejska siec!

orange
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2007 21:55

Postautor: orange » 02 lis 2007 22:16

mialem podobna sytuacje, zadzwon mozna spokojnie wyjasnic-procedura trwa 2 tygodnie. ostatni rachunek opiewal na 150 pare funtow a po interwencji -22 funty. teraz jestem na simplicity 1500 min eve/weekend i 2000 min do o2 oraz 500 sms za 15tke i czekam na quidco 23.33:mrgreen:

ostatnio dostalem sms od sieci z info o zabl numeu dialdaily wiec przerzucilem sie na karty

jesli ktos malo dzwoni to dobrym rozwiazaniem jest taryfa favourite place
za 10f top-up masz 500 min i ztych 10 mozna kupic karte smsem dziala na stac i mobile

p.s. mam pytanie czy ktos moze potwierdzic ze numery 7744 7755 chodza w T-Mobile i virginmobile?

jesli macie inne pomysly, sposoby np.voip czy talk talk na komorki to zapraszam do dyskusji
pzdr

ziggy

willa
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2007 14:39

Postautor: willa » 06 lis 2007 14:45

ja jakos nie moge tego wyjasnic. jasnie wielmozne o2 nie wyslalo mi zadnego powiadomienia itp. wiec dalej kozystalem z tych polaczen az tu nagle rachunek na 100 funtow. pare dni temu zadzwonilem aby to wyjasnic to powiedzieli ze oni moga tak zrobic czyli zmienic sobie warunki umowy i rachunek musze zaplacic...szukam wiec dalej jakichs rozwiazan.. a gdy chcialem zerwac umowe to powiedzieli ze musze zaplacic jakies 300 cos funtow za kilka miesiecy ktore zostaly do konca kontraktu..


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 49 gości

cron