O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1728052
Gastarbeiter
Posty: 82
Rejestracja: 15 lut 2009 22:53

Ucieczka od ZUS

Postautor: user1728052 » 27 lut 2010 00:41

To co ten facet robi jest tutaj http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,707 ... placi.html
Nie jestem fanem ZUSu wręcz przeciwnie ale ta metoda jest po pierwsze niepewna po drugie nie zdziera z frajera ZUS tylko Ci kombinatorzy i jedno i drugie mi się nie podoba.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZUS

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2010 01:00

dawidgovb pisze:CELEM WYJASNIENIA OPTYMALIZACJA CZYLI ZMIENISZENIE, PISZE DO WAS ABY WAS USWIADOMIC JAK MOZNA SOBIE PORADZIĆ W POLSCE PROWADZAC FIRME JA SAM JESTEM NA DZIALALNOSCI I GLOWNIE TAKICH MAM TEZ KLIENTOW A DZIALAM W FINANSACH.
KLIENT W POLSCE PLACI 850ZL ZA ZUS A MAJAC DODATKOWO ZATRUDNIENIE W ANGLII NA POWIEDZMY 1/10 ETATU PODLEGA ANGIELSKIEMU SYSTEMOWI UBEZPIECZEN I EMERYTALNEMU (DO CZEGO WLASNIE POTZREBUJE ADRES W ANGLII) FIRMA Z KTORA WSPOLPRACUJE POBIERA ZA TAKI ADRES 500ZŁ JA OD KLIENTA NIE POBIERAM ZA TO OPLATY BO TO TROCHE DUZO JAK DLA MNIE.
CELEM WYJASNIENIA MOZECIE SOBIE WPISAC W GOOGLE FIRAMBEZZUS.PL I ZOBACZYCIE O CZYM MÓWIE,LUB OPTIGEN.
NIE BEDE WAS PRZEKONYWAL CZY JESTEM UCZCIWY CZY NIE LECZ ZASTANOWCIE SIE CZY WY JESTESCIE WPORZADKU PISZAC TAKIE RZECZY NA MOJ TEMET TAK NAPRAWDE NIE WIEDZAC CZYM SIE ZAJMUJE I OCENIAJAC MOJ SYSTEM DZIALANIA.DLA POLSKIEGO PRZEDSIEBIORCY JEST TO DUZA OSZCZEDNOSC W SKALI MIESIACA, PIENIADZE OSZCZEDZANE MOZE WTEDY INWESTOWAC NA LEPSZA PRZYSZLOSC,NP. W LOKATACH,FUNDUSZACH,OBLIGACJACH ITP, A NIE JAK TO CZESTO BYWA ZYC NA KREDYCIE LUB LICZYC NA EMERYTURE OD PANSTWA.
NIE WIEM CO TAKIEGO O MNIE WYCZYTALISCIE W INTERNECIE ALE JAK CHCECIE SIE WYPOWIEDZIEC NA JAKIS TEMAT TO ZAPRASZAM NA E-MAIAL,
ZAJMUJE SIE KREDYTAMI,INWESTYCJAMI,UBEZPIECZENIAMI I DOTACJAMI ALE NIE SAM LECZ Z ODPOWIEDNIMI PARTNERAMI
POZDRAWIAM



Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu komus sie fqurf wlaczyl :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 27 lut 2010 03:21

Emigrantka pisze:
blondynek pisze:
Emigrantka pisze:
chamstwo panuje wsrod osob pracujących w anglii



W Angli sie nie tylko pracuje pustaku :roll:


siedzi na zasilku? :lol:


Ma pod soba jeleni od skladania dlugopisow/adresowania kopert?

:lol:



Ma sie bogatego faceta i ani zasilku ani grzebania z kopertami nie trzeba :D

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2010 09:36

aina24 pisze:

Ma sie bogatego faceta i ani zasilku ani grzebania z kopertami nie trzeba :D



Uhum :lol:


aina24 pisze:a czy ktos wie jak poznac czy facetowi na mnie naprawde zalezy :x ?? nie ma tu takiego dzialu z poradami :( jak mu wyslalam maila dzis i wprost zpytalam czy cos do mnie czuje to powiedzial, ze mnie bardzo lubi a wlasciwie to cos wiecej niz lubi, ze sie czuje ode mnie uzalezniony :lol: aly nie powiedzial nic o milosci ani cos tak kurde, czy to przypadkiem nie takie owijanie w bawelne .. nie wiem moze se dac spokoj 8 miesiecy sie kurde juz spotylamy... :cry:

aanetka86
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2009 01:44

Postautor: aanetka86 » 27 lut 2010 10:57

......po 8 miesiącach "chodzenia ze sobą"?? zwariowałaś na facetów trzeba minimum 2 lata czekać żeby coś takiego wzniosłego jak KOCHAM CIĘ usłyszeć.
Tylko lipa jak ty mu już powiedziałaś te magiczne zdanie a on tylko zależy mi..... a i KOCHAM CIĘ od faceta nie liczy się w łóżku :)

natka1983
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 29 paź 2009 21:58

Postautor: natka1983 » 27 lut 2010 12:17

Emigrantka pisze:
aina24 pisze:

Ma sie bogatego faceta i ani zasilku ani grzebania z kopertami nie trzeba :D



Uhum :lol:


aina24 pisze:a czy ktos wie jak poznac czy facetowi na mnie naprawde zalezy :x ?? nie ma tu takiego dzialu z poradami :( jak mu wyslalam maila dzis i wprost zpytalam czy cos do mnie czuje to powiedzial, ze mnie bardzo lubi a wlasciwie to cos wiecej niz lubi, ze sie czuje ode mnie uzalezniony :lol: aly nie powiedzial nic o milosci ani cos tak kurde, czy to przypadkiem nie takie owijanie w bawelne .. nie wiem moze se dac spokoj 8 miesiecy sie kurde juz spotylamy... :cry:



hahaha ale sie usmiałam :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 03 mar 2010 11:05

natka1983 pisze:
Emigrantka pisze:
aina24 pisze:

Ma sie bogatego faceta i ani zasilku ani grzebania z kopertami nie trzeba :D



Uhum :lol:


aina24 pisze:a czy ktos wie jak poznac czy facetowi na mnie naprawde zalezy :x ?? nie ma tu takiego dzialu z poradami :( jak mu wyslalam maila dzis i wprost zpytalam czy cos do mnie czuje to powiedzial, ze mnie bardzo lubi a wlasciwie to cos wiecej niz lubi, ze sie czuje ode mnie uzalezniony :lol: aly nie powiedzial nic o milosci ani cos tak kurde, czy to przypadkiem nie takie owijanie w bawelne .. nie wiem moze se dac spokoj 8 miesiecy sie kurde juz spotylamy... :cry:



hahaha ale sie usmiałam :lol:





stad wlasnie moje pytanie bylo, bo jesli mu na mnie az tak bardzo nie zalezy to na takie cos w przyszlosci nie bede raczej mogla liczyc :? :lol: z tym bogatym facetem o sobie nie mowilam :evil:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 03 mar 2010 11:26

aanetka86 pisze:......po 8 miesiącach "chodzenia ze sobą"?? zwariowałaś na facetów trzeba minimum 2 lata czekać żeby coś takiego wzniosłego jak KOCHAM CIĘ usłyszeć.
Tylko lipa jak ty mu już powiedziałaś te magiczne zdanie a on tylko zależy mi..... a i KOCHAM CIĘ od faceta nie liczy się w łóżku :)



nie mowilam mu tych magicznych slow, bo zakochanie to nie milosc, na milosc trzeba czasu, lat .... a zakochanie to jakis tam wyraz szczegolnego zainteresowania i cos jak uzaleznienie od drudiej osoby.. a do lozka to ja go ciagne :lol: i nie musi mnie tam slowkami zadnymi zabawiac :lol: chodzilo mi o cos innego...

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 03 mar 2010 21:39

po pierwsze nie krzycz wielkimi literami bo oczy bolą i nie da się czytać.
skoro robisz biznes to zrób po biznesowemu a nie szukaj słupa jak oszust.
w Uk i nie tylko można wynająć wirtualne biuro, nawet z wirtualną usługą telefoniczną, spece nawet dla ciebie przygotują cały zestaw pytań i odpowiedzi jakie będą odpowiadali klientom.
Masz biuro, masz prestiżowy adres, zazwyczaj jest w okolicach Oxfort Str, Mayfair itp


A co do wirtualnego samozatrudnienia na wyspie, to po prostu śmierdzi, i jest oszustwem, gdyby tak nie było to by wysyłali listy poza kraj, a ty chcesz rejestrować swoich klientów jako podatników UK, ciekawe jak się wytłumaczą gdy IR będzie chciało dokonać kontroli działalności, przyjadą do uk?
Potem jest płacz, skoro tak ciężko w polsce to wyjechać w pierony a nie grać Rejtana.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 03 mar 2010 21:45

aanetka86 pisze:to firma chce za to 500 zł !!!A ty nam tu proponujesz 100 zł -przecież to rozbój w biały dzień!


mnie oferowali 100-150 funtów miesięcznie płatne z góry za przekazywanie poczty :twisted: faktycznie lipa biznes za 100zł, :lol:

wwwENGLANDpl
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2010 05:52

Kasa za adres

Postautor: wwwENGLANDpl » 09 mar 2010 06:02

Przestrzegam przed użyczaniem własnego adresu. Jeżeli ktoś Wam narobi bigosu, to np. komornik angielski wjedzie Wam na chatę, a nie temu pomysłodawcy z Warszawy. Poza tym on pisze, ze „KLIENT W POLSCE PLACI 850ZL ZA ZUS A MAJAC DODATKOWO ZATRUDNIENIE W ANGLII NA POWIEDZMY 1/10 ETATU PODLEGA ANGIELSKIEMU SYSTEMOWI UBEZPIECZEN I EMERYTALNEMU (DO CZEGO WLASNIE POTZREBUJE ADRES W ANGLII)” czyli sugeruje, że chce oszczędzić. A to jest bzdura. Można tak zaoszczędzić jeżeli nie prowadzi się w Polsce żadnej działalności gospodarczej. Jeżeli się ją posiada, to przy rozliczeniu rocznym trzeba do dochodu w Polsce podać dochód z Anglii. Więc gdzie ta oszczędność, widać że pomysłodawca ma inny cel w uzyskaniu Waszego adresu. ODRADZAM

BiznesSolution
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011 18:50

Postautor: BiznesSolution » 17 lut 2011 19:07

mówcie_mi_255 pisze:
aanetka86 pisze:to firma chce za to 500 zł !!!A ty nam tu proponujesz 100 zł -przecież to rozbój w biały dzień!


mnie oferowali 100-150 funtów miesięcznie płatne z góry za przekazywanie poczty :twisted: faktycznie lipa biznes za 100zł, :lol:


Ja zapłacę 300 Funtów za taki adres.

biuro@powerimport.pl

andrzej172
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2011 09:23

Postautor: andrzej172 » 18 lut 2011 18:47

aanetka86 pisze:to firma chce za to 500 zł !!!A ty nam tu proponujesz 100 zł -przecież to rozbój w biały dzień!
to sie nazywa cięcie kosztów ;)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 lut 2011 23:46

blondynek pisze:
BiznesSolution pisze:
mówcie_mi_255 pisze:
aanetka86 pisze:to firma chce za to 500 zł !!!A ty nam tu proponujesz 100 zł -przecież to rozbój w biały dzień!


mnie oferowali 100-150 funtów miesięcznie płatne z góry za przekazywanie poczty :twisted: faktycznie lipa biznes za 100zł, :lol:


Ja zapłacę 300 Funtów za taki adres.

biuro@powerimport.pl


aja za free donosze na ciebie w tym momencie -to sie nazywa interes! :lol:



raczej zlosliwosc starej, grubej dupy...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości