O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
pazurki-rochdale
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2010 07:03

Bądź Green, dziel się podróżą i kasą - Rideshare!

Postautor: pazurki-rochdale » 12 lut 2010 00:07

Witam,
mam nadzieje ze ten post nie zostanie usunięty przez Administratora, którego zresztą mile pozdrawiam Uważam ze pomysł jest ciekawy i przydatny dla ludzi mieszkających w UK i Irlandii.
Chciałbym polecić stronkę dotyczącą umawianych przejazdów, zwanych takze e-autostop, rideshare lub car-pooling. Strona przeznaczona jest dla mieszkańców Wielkiej Brytani i Irlandii. Od razu dodam ze nie pobieramy opłat, przeglądanie jak i dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Nie musisz się nawet logować by przeglądać ogłoszenia.
Zbudowałem ta stronę ponieważ przeglądając Internet zauważyłem jak ludzie próbują się dogadać w sprawie wyjazdu samochodem do Polski i dzielenia kosztów takiego przejazdu. Ogłoszenia były dodawane wszędzie. W ogłoszeniach, w rożnych kategoriach, na forach ta sama sytuacja.
Strona już istnieje. Możesz ja podziwiać ;-) pod adresem http://www.wasza-trasa.co.uk
Można dodawać ogłoszenia jako kierowca, a także jako pasażer. Dodałem, moim zdaniem kilka ciekawych kilka ciekawych rozwiązań.
Interesuje mnie wasza opinia. Czy taki serwis ma przyszłość? Czy będzie dla was przydatny?

Pozdrawiam użytkowników
Darek
Mam nadzieje ze nie zostanę uznany za zaśmieczacza forum :oops:

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron