O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tolcia25
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2010 12:23

Provident?

Postautor: tolcia25 » 01 lut 2010 12:25

Mam problemy finansowe i zamierzam wziac pozyczke, czy ktos z was korzystal z providenta?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 lut 2010 12:42

bierz bierz, dolaczysz potem do watku o bankrutach

http://www.providentpersonalcredit.com/ ... directmail

Loan example: If you borrow £300, you will pay back £10.50 over 52 weeks, which adds up to £546. Typical 272.2% APR

:shock: :shock: :shock:

a ja myslalem ze jak mi przylali oferte o karte na 197% to bylo duzo :lol:

"normalny" nie wezmie pozyczki gotowkowej na wiecej niz 10%

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 01 lut 2010 17:00

banita pisze:
"normalny" nie wezmie pozyczki gotowkowej na wiecej niz 10%

Polegasz na fazowym systemie. Jesteś zaprogramowany na przejście przez pewne etapy, które tak naprawdę ograniczają Cię i zamykają w bardzo ścisłe i niewygodne ramy. Może kiedyś przeczytałeś o jakimś zachodnim systemie i w niego uwierzyłeś. Może czytałeś fora i sam wpadłeś na pomysł stworzenia swojego systemu. I w jednym i w drugim przypadku jesteś w dupie. Każde podejście jest inne, każda kobieta jest inna i nie możesz tego zamknąć w fazowy system czy schemat.

banita pisze:jestem nietolerancyjny - nie toleruje glupoty i niepraktykujacych polonistow


Im więcej praktykujesz, tym szybciej zauważasz, że bycie solidnie przygotowanym do podrywu i oczekiwanie na przejście przez kolejne etapy, jeden po drugim - jest niemożliwe. Dlatego właśnie upraszczamy wszystkie modele podrywu do dwóch prostych faz, które łatwo jest zrozumieć i łatwo jest dzięki nim dopasować odpowiednie zachowanie do konkretnej sytuacji...

Czy cały czas musi być na tym forum, gadka tylko o seksie?! :wink:

tolcia25
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2010 12:23

Postautor: tolcia25 » 01 lut 2010 17:15

o co tu chodzi? czy ktos wie cos o providencie????????????

SantaCruz2009
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2009 22:37

Postautor: SantaCruz2009 » 01 lut 2010 23:49

nie wiesz o co chodzi... :lol:

dla mnie to oczywiste he he

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 lut 2010 09:03

Kordian przestan w koncu wciagac to swinstwo

Tolcia jak ty nie wiesz o co chodzi to tym bardziej NIE bierz pozyczki z provident, ty w ogole zadnej pozyczki nigdzie nie bierz bo potem juzekbrona bedzie pisal ze popadlas w klopoty finansowe nie z wlasnej winy, zawinil pozyczkodawca bo nie powiedzial ci ze zamierza cie wydym...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 lut 2010 12:16

no co? a moze mam jej doradzic zeby sobie wziela pozyczke na 270% ?

SMarek
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2008 17:09

Postautor: SMarek » 02 lut 2010 21:43

Ta pożyczka w Providencie to jest na 82 % (rozbój w biały dzień)ale co do reszty Banita ma rację

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 03 lut 2010 13:25

SMarek pisze:Ta pożyczka w Providencie to jest na 82 % (rozbój w biały dzień)


Zgadza sie!
ALE pamiętaj o tym, że pożyczka u tych lichwiarzy to jest niekiedy ostatnia deska ratunku dla niektórych ludzi.
Provident jaki jest taki jest, ale o nic sie nie pyta, tylko daje kase do ręki..
Jedyna w Polsce "instytucja finansowa", która nie sprawdza pożyczkobiorcę w BIK, ponieważ nawet BIK chce być od nich jak najdalej!;)
Nawet z komornikami nie mają żadnej umowy..

Słyszałem o jednym kolesiu, który wziął od nich 2tyś złotych, i jak przyszedł po tygodniu agent po pierwszą rate, to usłyszał krótki tekst: "jak jeszcze raz sie u mnie pojawisz, to ci wszystkie zęby wybije!".. Gość sie więcej nie pojawił...

Znam też osobe, która wzięła od nich pare groszy, ALE oddała im tylko 20% więcej i tyle. Do 2 czy 3 tysięcy można z nimi tak grać, Gorzej sie zaczyna przy większej kasie. Wtedy już podjeżdza pod dom czarne BMW, z czterema dresami w środku:)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 lut 2010 14:17

... i wkladaja cie wiertake do ucha kiedy ty wisisz sobie zwiazany do gory nogami ...

jak dobrze poszukasz to nikt nie plakal (w gazetach czy tv) o to ze "zboje" z providenta go zastraszyli za 50tys. za to mozna znalesc wiele historii ludzi ktorzy malo sie nie posr... jak przyjezdzalo do nich to czarne bwm bo zalegali na 300zl.

autorka watka raczej nie chce od nich 50tys pozyczac tylko pewnie jakas smieszna kwote bo sie wystraszyla ze "za wode nie zaplacila" i z blachego problemu (ktory w danym momencie wydaje sie ogromny) dopiero narobi siebie powaznych problemow

ostatnia deska ratunku przed czym? przed popadnieciem w jeszcze wieksze klopoty? jak myslisz czemu nie maja umowy z komornikami? bo nawet ci zli komornicy nie beda robic ci tego co zrobi ci provident.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 03 lut 2010 14:56

Ciekawe, co po Twoim wywodzie uczyni autorka postu?
Czy wyjdzie "na ulice", czy zagra z Providentem nawet na 270%?

Banita, Ty żyjesz w innym wymiarze, i pewnych rzeczy z "polskiego podwórka" nie zrozumiesz do końca już nigdy..

Pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 lut 2010 15:10

chcialem zauwazyc ze nie jestesmy na polskim podworku i autorka nie pyta o pozyczke w pl tylko tutaj.

a rzeczy z polskiego podworka rozumiem chyba lepiej niz ty bo bedac dla niej niemilym (bo nie wierze ze mile tlumaczenia przynosza skutek w takich przypadkach) proboje jej uratowac d... przed 100% wpadka, ty za to doradzasz jej jakbys zyl w kraju w ktorym nikt nigdy nie spotkal na swojej dordze ludzi z providenta i namawiasz ja do wplatania sie w pewne problemy ... jak to mawiaja Kordianku? polak polakowi ...

a po moim wywodzie to najlepiej by bylo jakby autorka postu wziela sie za robote i rozwiazala swoje problemy a nie szla na latwizne (o ironio) ... ale bajki to zdazaja sie tylko o 19 na TVP1

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 17 lut 2010 13:17

Witajcie Przyjaciele.
Jak ten czas szybko leci :)

Provident to jedno wielkie nieporozumienie.
Zaczyna się wszystko ładnie i pięknie.
Przychodzi gościu do domu,uśmiechy,cuda nie widy,podpisujesz umowę,a potem zaczyna się horror.
Co tydzień o tej samej porze dzwonek do drzwi i staje w nich INKASENT.
nie ma to tamto.
Trzeba płacić ratę i to prawie dwa razy tyle,ile się wzięło.
Nie zapłacisz to masz z głowy.
Raz,drugi,a potem przychodzą dresy.
:)))

Pozdrawiam serdecznie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości