O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 mar 2010 13:40

banita pisze:aina24 a przeciez napisalas ze angielski lepiej niz polski :shock:

STD

lolita25 - musze cie "zmartwic" ale to ze kobieta ma okres to nie znaczy ze nie moze zajsc w ciaze

boze ludzie gdzie wy zescie sie chowali ... takie rzeczy to w podstawowce dzieci wiedza ...


napisales trzy litery i skad mialam wiedziec, ze mam to czytac po angielsku skoro caly czas piszesz po polsku, jestes polakiem i jestesmy na polskim forum, zeby to jeszcze cale slowo bylo :x nie powiedzialam, ze moj ang jest perfect a i polski nie jest ale w Anglii zaznalam wiecej edukacji niz w pl bo tu mature zdawalam i studiuje, a w pl w podstawowce to nieiwele sie nauczylam, [przynajmniej dawno bylo i moglam zapomiec... banita bo zaczne krzyczec wyluzuj :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 mar 2010 14:44

Emigrantka zabieraj sie z tym trolem, ja bajek nie ogladam, nie zgadzam sie z niczym co ten trol ma napisane pod du... :evil:

po co to?

Banita ty tez Boga w to nie mieszaj, bo On i tak przeciwny sexu, nie wazne czy to podczas okresu czy jak prezerwatywa nie peka... a podczas okresu jest bardzo minimalna mozliwosc zajscia w ciaze, tymbardziej jak sie jeszcze tam kondom placze przerwany bo spermy tez musi byc odpowiednia ilosc cud musialby byc :lol: nie strasz lolitki nie bedzie mamusia na pewno...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 02 mar 2010 14:53

oj dzieci dzieci, robicie cos ale nie wiecie co i jak ... :lol:

okres nie okres, guma czy bez, wiadro czy lyzka - nie wazne

do zajscia w ciaze wystarczy JEDEN plemnik :twisted:

ja w to Boga nie mieszam a ty nie mieszaj cudow bo to zadne cuda - to natura

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 mar 2010 15:07

tylko jeden plemnik,okres i prezerwatywa.. ludzie grzmoca sie calymi nocami i w ciaze nie moga zajsc :lol: to moze juz przestac sie przytulac do faceta bo moze jakis mu plemnik wyskoczy w nocy albo na ubraniu zostanie.. aj banita przewrazliwiony troche jestes.. biedna ta kobita z toba :cry:

natka1983
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 29 paź 2009 21:58

Postautor: natka1983 » 02 mar 2010 18:01

milo wrócić na forum po dłuższej przerwie...ile sie uśmiałam...aniu 24 moze nam coś jeszcze napiszesz ciekawego ??? czekam zniecierpliwoscia :D

lolita25
Gastarbeiter
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2010 17:22

Postautor: lolita25 » 02 mar 2010 23:31

aina24 pisze:tylko jeden plemnik,okres i prezerwatywa.. ludzie grzmoca sie calymi nocami i w ciaze nie moga zajsc :lol: to moze juz przestac sie przytulac do faceta bo moze jakis mu plemnik wyskoczy w nocy albo na ubraniu zostanie.. aj banita przewrazliwiony troche jestes.. biedna ta kobita z toba :cry:


tyz prawda...

lolita25
Gastarbeiter
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2010 17:22

Postautor: lolita25 » 02 mar 2010 23:35

banita pisze:oj dzieci dzieci, robicie cos ale nie wiecie co i jak ... :lol:

okres nie okres, guma czy bez, wiadro czy lyzka - nie wazne

do zajscia w ciaze wystarczy JEDEN plemnik :twisted:

ja w to Boga nie mieszam a ty nie mieszaj cudow bo to zadne cuda - to natura


a co ma wiadro i lyzka do sexu... widze, ze wam juz nuda do sypialni sie wdarla :lol: tylko czemy od razu lyzka.. a tym bardziej wiadro :? :?:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 mar 2010 09:09

aina24 pisze:aj banita przewrazliwiony troche jestes.. biedna ta kobita z toba :cry:


przewrazliwiony :shock: ja tylko obalam wasza mylna teorie na temat rzeczy ktore i jak moga sie wydazyc bo jakies wieksze niz wy dzieci moga to czytac i blednie zapamietac

a jak dla mnie to mozecie sobie brac udzial a "gang bang" w dni plodne bez zabezpieczenia co mnie to obchodzi?

lolita25
Gastarbeiter
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2010 17:22

Postautor: lolita25 » 03 mar 2010 12:07

banita pisze:
aina24 pisze:aj banita przewrazliwiony troche jestes.. biedna ta kobita z toba :cry:


przewrazliwiony :shock: ja tylko obalam wasza mylna teorie na temat rzeczy ktore i jak moga sie wydazyc bo jakies wieksze niz wy dzieci moga to czytac i blednie zapamietac

a jak dla mnie to mozecie sobie brac udzial a "gang bang" w dni plodne bez zabezpieczenia co mnie to obchodzi?



ej tam zaraz 'gang gang' .. zakochana para poprostu...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości