O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
nielus
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2009 16:37

Uwaga na firmę Inter Poland

Postautor: nielus » 16 sty 2010 14:06

Mam nadzieje ze firma INTER POLAND jest znana wielu z nas, dzialajaca na Ealing Brodway....a raczej juz nie dzialajaca....otoz wlasciecielka firmy ktorej imienia i nazwiska nieststy nie znam ale mam nadzieje ze ktos z was napewno zna, z premadytacja pobierala od ludzi pieniadze w okresie przed swiatecznym za wiele uslug, miedzy innymi za transport z i do lotnisk.....ktore jednak nigdy sie nie odbyly.
Caly zeszly tydzien probowalam dodzwonic sie do owego biura i wytlumaczyc sytuacje, dlaczego nikt z lotniska mnie nie odebral, i dlaczego zostala pobrana z mojego konta suma za usluge ktorej jako tako nie kupilam-jednak bezskutecznie.
Dzis osobiscie pofatygowalam sie do biura INTER POLAND i co zastalam? Powybijany szyby, pozaklejane papierem, i informacje u dzialajacego obok fryzjera ze biuro jest w podworzu tuz za rogiem, gdzie sie udalam razem z grupa ludzi ktorzy rowniez przybyli do INTER POLAND w celu odzyskania swoich pieniedzy!
Co sie okazalo biuro w podworzu to zupelnie inne biuro, ORBIS ktore ze sprawa INTER POLAND ma niewiele wspolnego....Pani z ORBIS poinformowala ze tylko w tym tyg. w sprawie INTER POLAND bylo ok 100 osob ktorzy tak ja ja usilowali odzyskac pieniadze i prawnik ktory postanowil zajac sie sprawa!
Ok, zmierzajac do meritum.....Kolejna polska firma oszukala nas, z premedytacja, bo znamy juz rowniez przypadek z przed kilku lat z polskimi liniami lotniczymi AIR-POLONIA.....wiec wniosek z tego prosty......moze wystarczy wiecej zaplacic, w nie polskiej firmie i wiedziec za co sie placi niz byc oszukiwanym przez rodakow!!!!
serdeczne pozdrowienia dla wlascicielki firmy Inter- Poland, i dzieki za klamliwe sms-y w ktorych informowalas swoich klientow ze utknelas na autostradzie i czekasz na pomoc drogowa!!!! Smiechu warte!!!
[/b]

JM28
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2010 12:48

Postautor: JM28 » 11 mar 2010 12:49

Witaj

Ta mila pani to Iwona Przybyla.

Pozdrawiam

polpa35
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2010 09:41

Postautor: polpa35 » 11 mar 2010 15:25

Dobrze jak byś wkleił zdjęcie :!: to wszyscy by wiedzieli jak ta pani wygląda :evil:

kasiashagwell
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2009 12:47

Postautor: kasiashagwell » 12 mar 2010 11:39

>>>> Kolejna polska firma oszukala nas...

Kiedy wy sie ludzie nauczycie ze lepiej dac komus zarobic pare funtow wiecej i miec uslugi na przyzwoitym poziomie a nie oszczedzac grosze a potem frustrowac sie z powodu 'kolejnej nieuczciwej polskiej firmy'.

iza135
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2010 19:45

100% ze to była ona , blondyna po 50.

Postautor: iza135 » 13 maja 2010 19:56

ludzie ona jest winna kupę kasy ludziom i firmom , które zakończyły współprace z nią już dawno , zabrali jej wszystko dom , samochód....itd.wszystko za długi, została sama jak palec...bo zawsze wiedziała wszystko najlepiej i widać jak na tym wyszła...ta kobieta to kompletne dno i pustka...a nazywa się Iwona Przybylski, tak jak pisałam blondyna po 50-ce, ona miała tam warsztat samochodowy w podwórku ,ale za długi tez zabrali , nawet ten warsztat był do dupy i pracownicy bo zamiast naprawić mi auto to jeszcze bardzie spieprzyli ...szkoda słów...naprawdę lepiej wydać więcej i mieć pewność ze wszystko będzie na czas i super załatwione jak dojazd na lotniska tak i naprawa samochodu.... :P

Nie musisz przesadzać z formatowaniem - widzimy /basurero

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 13 maja 2010 23:44

kasiashagwell pisze:>>>> Kolejna polska firma oszukala nas...

Kiedy wy sie ludzie nauczycie ze lepiej dac komus zarobic pare funtow wiecej i miec uslugi na przyzwoitym poziomie a nie oszczedzac grosze a potem frustrowac sie z powodu 'kolejnej nieuczciwej polskiej firmy'.


I Amen do tego.....

forumowisko
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 15 cze 2010 19:53

Postautor: forumowisko » 15 cze 2010 20:13

znajdziemy ta kanalie "D

gringouk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2009 23:48

Postautor: gringouk » 18 lip 2010 14:17

ta "szmata" od poczatku swojej dzialalnosci robila przekrety ... po jakims czasie jeden z kierowcow otwarl konkurencje polish air bus .. kilka razy korzystalem z ich przewozow do momentu jak zaczela dopominac sie o dodatkowe pienidze ktore jej sie nie nalezaly.. jezeli przewoz to tylko gosia travel .. a ty iwonko lepiej zawijaj interes .. znajac zycie ktos komus zalegasz wieksza kwote i tak cie dopadnie ...

maciektygodnik
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 17 cze 2010 12:04

Postautor: maciektygodnik » 20 lip 2010 11:40

jeżeli na lotnisko to tylko www.NationalExpress.com żadnych PL firm niedość żę samochody co sie tylko na scrap nadają, jeżdzą bez licencji i zajeżdzają po 15 osób i kase biorą kosmiczną, National Express 28 funtów w 2 STRONY!!!!! czyli 14 funtów na lotnisko!!!

endibmw
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 gru 2010 15:03

Postautor: endibmw » 29 gru 2010 17:20

Maciektygodnik
A ty co? Pracownik national express?
Jak tak to badz solidny i napisz jak sie autokar spalil 1mil przed stanted airport, albo jak ludzie na m25 staneli i czekali 3h na autokar.
Albo pisz prawde albo sie nieudzielaj.

endibmw
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 gru 2010 15:03

Postautor: endibmw » 29 gru 2010 17:35

Maciek, rozumiem ze nationalexpress pod dom przyjezdza!!!
Ile czasu pod drzwiami czekaja?
Kierowca tlumaczy jak sie na lotnisku zachowac?
Ile autobusow dziennie puszczaja bo Ja bym niechcial 6h na lotnisku spedzic.
Jak chcesz odebrac kogos z lotniska to tez £14 placisz, na lotnisko-odbior i powrot, tak?
Ludzie wezcie glowami ruszcie bo slow brak.

AKGlukasz
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 15 gru 2010 14:28

Postautor: AKGlukasz » 30 gru 2010 09:37

co za idiota podaje numery swoich kart i placi za usluge jakies nieznanej firmie?? ja jak jade na lotnisko biore taxi i place 35£ i zawsze sa przed czasem i nigdy nie musialem sie martwic. ludzie MYSLENIE NIE BOLI!!! ALE I TAK MI SZKODA TYCH WSZYSTKICH OSZUKANYCH, MAM NADZIEJE ZE JA DORWIECIE :twisted:

user2069762
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2011 13:18

Postautor: user2069762 » 11 maja 2011 13:50

Ja przy wyjazdach na wakacje (a latamy z Heathrow i Gatwick, i Stansted, i pare razy z Luton) zawsze uzywam polskich firm i nie dlatego ze mnie nie stac bo zarabiamy z zona sporo ponad srednia w Londynie, ale dla tego, ze lubimy zostawiac pieniadze 'u swoich'. Musze zaznaczyc, ze nie korzystamy z byle Jaska znalezionego na Londynku bo najtanszy ale z jednej niekiedy dwoch firm i dostajemy tych samych kierowcow od lat.

Z tego co wiem ci z licencjami i lepszymi samochodami walcza z nielicenconowanymi kowbojami jezdzacymi starymi kobylami z lat dziewiecdziesiatych. Na plaszcyznie cenowej taka walka nie ma sensu, bo jak ktos ma dwa razy mniejsze koszty to moze zaoferowac znacznie lepsza cene. Ja z kowbojow nie korzystam, bo jak jade na wakacje raz na pare miesiecy to chce dotrzec na lotnisko w spokoju i bez nerwow. Jest naprawde pare polskich firm wartych uwagi ale nie bede tu robil niepotrzbnej dyskusji. Mozecie na przyklad poczytac albo sie wypowiedziec na stronie Polskie Taxi Londyn

mikeperi
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2014 10:06

ja wiem gdzie ona jest

Postautor: mikeperi » 01 lip 2014 10:08

Witam jesli szukacie wlascicielke Interpoland to ja wiem gdzie ta pani przebywa.wszelkie info prosze pisac na priv.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 125 gości

cron