O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aniakowalskakowal
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2009 16:03

Pomocy - wielki problem z księgową!

Postautor: aniakowalskakowal » 15 sty 2010 13:08

Bardzo proszę o pomoc osoby, które mogą mi służyć praktyczną poradą w następującej sprawie.
W okolicach Seven Sisters w Londynie, grasuje niekompetentna i niewykwalifikowana księgowa, z małymi odchyleniami na zdrowiu psychicznym, na i pierwszy i drugi rzut oka zupełnie niezauważalnymi. Pani ta ma na imię Katarzyna. Przyjmuje swoją klientele w małej budzie koło wiaduktu. Korzystając z jej usług wpadłam w takie tarapaty, że mija już drugi rok, a jeszcze borykam się z konsekwencjami działalności tej osoby, straty finansowe sięgnęły zenitu.
I tu moja prośba...Czy ktokolwiek wie, czy takie osoby na stanowisku księgowej nadzoruje jakaś instytucja, czy taka pani może sobie swobodnie prowadzić działalność mieszając ludziom w papierach i narażając ich na straty?
Dodatkowo proszę wszystkie osoby, które również padły ofiarą pani Kasi o kontakt ze mną, gdyż uważam, że tą farsę czas już zakończyć, bo ta kobieta powinna się zająć raczej sprzątaniem niż braniem w swoje ręce tak ważnych dla innych spraw.
Ostrzegam również wszystkich obecnych i przyszłych klientów pani Katarzyny, osoba ta potrafi kłamać w żywe oczy, zna angielski w stopniu zaledwie podstawowym, umie wypełniać tylko niektóre formy, listy wysyła z kilkumiesięcznym opóźnieniem lub nie wysyła wcale. Widziałam już osoby, które z ogromnymi karami do zapłacenia zabierały papiery od pani Kasieńki, kłamała wtedy, że to ich wina, bo się z nią nie kontaktowały, teraz wiem z własnego doświadczenia, że to nie o kontakt chodzi, a o brak wiedzy i organizacji pracy tej pseudoksięgowej.
Przepraszam za mój długi wywód ale ja już po nocach nie śpię, tyle przeszłam przez tą oszustkę.
Pozdrawiam. Ania

nefka
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2013 22:44

Postautor: nefka » 23 lis 2013 13:12

Hej, czytalam w jakimś innym wątku, że możesz polecic jakas ksiegowa, która uratowała Ci sytuacje po tamtej "Pani" z seven sisters, moge prosić o namiary? pzdr dzieki

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 24 lis 2013 18:41

Ja znam dobrego księgowego z seven sisters. Rozliczam się u niego od lat (mimo, że mieszkam na drugim końcu Londynu) i zawsze jest bardzo pomocny. Kontakt mogę podać na maila.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 155 gości