O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ronkinnon
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2009 16:53

Postautor: ronkinnon » 14 gru 2009 16:57

- gdy dlubia w nosie
- obgryzaja paznokcie i wypluwaja resztki wokol
- piluja paznokcie
- puszczaja baki
- ziewaja bez zaslania ust
- gdy MUSZA czytac gazete, kiedy wszyscy jada scisnieci jak sardynki w puszce
- gdy twardo trzymaja wielkie torby na ramionach, zamiast je przelozyc do dloni i trzymac na wysokosci kolan lub postawic na podlodze

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 gru 2009 17:00

ronkinnon pisze:- gdy twardo trzymaja wielkie torby na ramionach, zamiast je przelozyc do dloni i trzymac na wysokosci kolan


Gdy twardo trzymaja torby na wysokosci kolan rujnujac mi rajstopy zamiast trzymac torbe na wlasnym brzuchu/boku....

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 17 gru 2009 19:15

Tak w ogole to tak sobie zartowalem , normalnie staram sie nie byc upierdliwy dla wspolwiezniow londka . Mnie osobiscie bardzo w...ja goscie pomykajacy w metrze w ciuchach roboczych , zapytalem jednego polaka czemu - to mi odpowiedzial ze angole tez tak robia i .... rece mi opadly ...Bo patrzac po mordkach , to chyba ci z consilu ... Ale mamy sie integrowac ... tylko dlaczemu z tymi najgorszymi ?
PS. sorki blondynek ale mam konkretne sluchaweczki , tylko tyle ze jak sprawdzalem ostatnio to slychac je w calym wagonie :roll: A jak sobie zapodam within temptation to sie zapominam :wink:

piolar1985
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2010 19:42

Postautor: piolar1985 » 23 lut 2010 19:43

A ja widziałem jak nasz rodak betoniarke do metra próbowal wniesc he he

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2010 22:27

piolar1985 pisze:A ja widziałem jak nasz rodak betoniarke do metra próbowal wniesc he he


znowu ci twoj dealer nie te prochy wcisnal?
:roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 145 gości

cron