O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1731922
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2009 14:22

Jak znaleźć dziewczynę w Londynie bedąc nieśmiałym?

Postautor: user1731922 » 22 lis 2009 21:07

Wiem ze dla niektorych to glupie pytanie, ale ja mam problemy z nawiazywaniem kontaktow z plcia przeciwna ( zaraz zapewne pojedziecie po mnie ). Chodzi mi o polska dziewczyne ( wiem ze sa ich w Londynie dziesiatki tysiecy ale ja mam "hamulce" ). Nalezy zapewne przebywac tam gdzie przewija sie wiele dziewczyn i.........

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 22 lis 2009 22:33

postaraj sie byc normalny...
troche czasu minie zanim zrozumie zes freak.... :roll:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 lis 2009 11:58

"ja mam problemy z nawiazywaniem kontaktow z plcia przeciwna"

A z czego te problemy sie wywodza ?
Boisz sie odrzucenia, dlatego nawet nie zaczynasz nic ?
Musisz najpierw szczerze sam ze soba 'pogadac' i dojsc skad sie biora te hamulce. A potem mozna myslec jak sie ich pozbyc.

natka1983
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 29 paź 2009 21:58

Postautor: natka1983 » 23 lis 2009 17:32

usercostam pisze:"ja mam problemy z nawiazywaniem kontaktow z plcia przeciwna"

A z czego te problemy sie wywodza ?
Boisz sie odrzucenia, dlatego nawet nie zaczynasz nic ?
Musisz najpierw szczerze sam ze soba 'pogadac' i dojsc skad sie biora te hamulce. A potem mozna myslec jak sie ich pozbyc.


niesamowite usercostam potrafi byc miły??? bez jadu złośliwości, jeszcze sie okarze ze fajny z niego chłopak....... mam nadzieje.........

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 23 lis 2009 23:07

bo ma ten sam problem :roll:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 24 lis 2009 00:32

Stary, stań o 23 na Kilburn High Road pod klubem Brondes Age, zawieś sobie na szyi tabliczkę z napisem "I am shy" i czekaj. Po 30 minutach będziesz przebierał jak w ulęgałkach.

aanetka86
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2009 01:44

Postautor: aanetka86 » 24 lis 2009 01:13

ostro jedziecie po biednym chłopaku
Ja proponuję wypić lampkę wina możne dwie przed randki?
Tylko pamiętaj nie upij się, niech nie wejdzie Ci to w nawyk i odśwież sobie oddech przed spotkaniem!

Ja nie mam takiego problemu jak ty ale wiem co to paraliżujący strach

A mianowicie pierwszy raz jak przyjechałam do UK (na wakacje) ze średnią znajomością angielskiego, prawie wszystko rozumiałam i nic nie mówiłam prócz ok, thanks itp.
Nie wiem dlaczego ale paraliżował mnie strach mówienia po angielsku prawie nic nie mówiłam. O szukaniu pracy nawet nie mowie, robiły to za mnie koleżanki byłam załamana, chciałam wracać do Polski.
Potrafiłam stać 3 godziny przed jakąś restauracja z cv i układalam sobie w glowie co powiem jak wejde??? w koncu po 3 godzinach weszlam i ucieklam ze strachu ze mnie nikt nie zrozumie- poprostu tragedia!!!!!! Zachowywałam sie jak osoba mocno porąbana........... Wiem!
Tak samo masz pewnie ty widzisz ładna dziewczyne ktora ci się poodoba chcesz podejsc zagadac obmyslasz plan co powiesz jak podejdziesz i juz zbierasz sie na to zeby podejsc i nagle idziew w innym kierunku niz dziewczyna Czy to nie ten sam paralizujący strach?
Po kilku dniach pobytu w UK zaprosiły mnie koleżanki na imprezę i po dwóch tequilach naglę olśnienie Wszyscy byli w szoku że znam więcej słów niż dwa thanks i ok Od tej pory nabralam pewności w języku nie ukladalam sobie zdań gramatycznych w glowie tylko mowilam jak mnie rozumieli ok jak nie to mówiłam jeszcze raz albo zastepowałam innymi słowami.
Myślę że chodzi tu o to że trzeba przełamać pierwszy strach a potem jakoś idzie nabierasz powietrza w żagle

Są tez dziewczyny ktore lubia takich facetów jak ty czyli nieśmiałych

Życze powodzenia

aanetka86
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2009 01:44

Postautor: aanetka86 » 24 lis 2009 01:39

hmm aleeee się rozpisałam, teraz po mnie pojadą inni
chyba powinnam w jakimś poradniku pisać :) Tylko jaki poradnik chciałby zamieszczać takie rozwiązania :)???

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 lis 2009 01:46

ewazraju pisze:bo ma ten sam problem :roll:


Mialem taki problem, dawno temu i sobie z nim poradzilem.

A do stracenia sie nic nie ma.

Najlepiej metoda malych kroczkow. Isc na spacer wieczorem, w jakies miejsca gdzie te upragnione polskie dziewczyny moglyby sie chowac... np. polska restauracja, polski sklep, kosciol w niedziele itd.
I po prostu podchodzic i zapytac sie ktora godzina... nic wiecej.
Albo niech wymysli sobie coby chcial zobaczyc w okolicy i pytac sie... nie wiem, gdzie jest park, pub cokolwiek. To pozwoli sie oswoic.
Jezeli strach jest rzeczywiscie paralizujacy, to lampka lub dwie wina moglyby pomoc... ale to max. wiecej alkoholu to moze byc tragedia, jak dziewczyna zobaczy, bo nie ma nic gorszego niz widok podpitego samca, ktory za bardzo nie wie o co mu chodzi ;) No chyba, ze ma sie juz te pewnosc siebie, ale wtedy nadmiar alkoholu pokazuje tylko, ze masz jakis problem... sa oczywiscie dziewczyny 'matki', ktore wyraza zainteresowanie takim osobnikiem, by zglebic co tez takiego sie stalo ze sie napil, a potem pomoc... zycie pisze tysiace scenariuszy ;)
Ale rada na poczatek, rozmawiaj do dziewczyn! byle co... z czasem nabierzesz pewnosci siebie, zobaczysz, ze te gady nie sa takie straszne i bedzie mozna wejsc na wyzszy poziom hehe

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lis 2009 09:06

:shock: :)

julek1
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2009 11:31

Postautor: julek1 » 24 lis 2009 12:48

jestem nietolerancyjny - nie toleruje glupoty i niepraktykujacych polonistow
:lol: :) :D :lol: ale masz poblemy moze ty jestes tym problemem skoro zadna cie nie chce :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lis 2009 13:12

przestan pic bo nie dosc ze nie potrafisz kozystac z forum to na wzrok ci sie rzuca i nie umiesz czytac ze zrozumieniem

user1731922
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2009 14:22

Postautor: user1731922 » 24 lis 2009 20:56

Nie napisalem, ze zadna mnie nie chce. Po prostu jestem bardzo niesmialy. W pewnym sensie jakbym bal sie kobiet. Byly takie co mnie podrywaly - a ja unikalem ich, byem oniesmielony. Nawet jedna w klubie zaproponowala mi seksik ( nie skorzystalem :? ). A teraz zadna mnie nie podrywa.
Wasze rady oczywiscie te powazne nie sa zle: metoda malych kroczkow i troche alkoholu moga pomoc. Jestem zazwyczaj spokojny, a jak cos wypike to rzezcywiscie wiecej mowie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości

cron