O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Kaza1
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2009 10:32

Pracoholizm w Londynie

Postautor: Kaza1 » 13 lis 2009 09:52

Pracoholizm w Londynie

Szukam bohaterow (moga byc anonimowi) do artykulu. Rozmowa dotyczy osob, ktore:
- czuja, ze od kiedy mieszkaja w Londynie, ich zycie to tylko praca i pogon za pieniedzmi
- czuja, ze sa pracholikami
- wzyli sie w kulture zycia londynskiego czyli ciezka praca w ciagu tygodnia i picie w weekendy

Wyjasniej wiecej szczegolow w mailu. Prosze o kontakt na zagrodna@googlemail.com

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 13 lis 2009 09:58

kulture zycia londynskiego czyli ciezka praca w ciagu tygodnia i picie w weekendy


Ty z PcimiaDolnego zakladam?

Bylas/byles kiedys w Londynie?

Ja caly tydzien ciezko pracuje (co widac po ilosci postow na Londynku) a w weekendy pije (kawe) i latam z psem po lesie - to sie nie nadaje, co?

Nie jestem TWOIM jakims [piii...] stereotypem?

Co Ty k...a mac wiesz o kulturze zycia londynskiego?

Jak nie klne to zaraz pie... przy takich postach , pozycze brone od Juzka/Juzka i nia w Ciebie rzuce....

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 lis 2009 13:05

- wzyli sie w kulture zycia londynskiego czyli ciezka praca w ciagu tygodnia i picie w weekendy

to tak nie wyglada, bo ciezkie picie moze byc tylko w piatek, sobota na lekkiego klina i niedziela w lozku.

a pije sie prawie codziennie, po pracy sie lezie do pubu na whisky, jedno, dwa, trzy, potem jakis seksik z losowa osoba i spac.

tak wyglada pracoholizm.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 lis 2009 13:09

usercostam pisze:tak wyglada pracoholizm.


chyba tylko jak jestes ku....wa :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 13 lis 2009 13:40

blondynek pisze:koledze pewnie chodzi o binge drinking wsrod Polakow :lol:



pol litra na 4 i 2 sledziki?

:lol:

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 13 lis 2009 19:50

babcia jadzia pisze:
blondynek pisze:koledze pewnie chodzi o binge drinking wsrod Polakow :lol:



pol litra na 4 i 2 sledziki?

:lol:

To chyba tylko do obiadu :lol: Poczulem sie urazony , normalny polak wciaga 0,7 na leb i jeszcze mu malo ... :wink:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 lis 2009 20:59

ah jeszcze zapomnialem o nieodlacznej towarzyszce pracoholizmu czyli krolowej sniegu vel kokainie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 lis 2009 22:11

pewnie bym pasowal, ale pani nic nie wspomniala o gratyfikacji finansowej, albo seksie.

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 13 lis 2009 23:37

Jak to powiedzial ktos madry :
- Alkochol zabija powoli ...
... ale mnie sie nigdzie nie spieszy :lol:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 14 lis 2009 01:53

Babciu Jadziu, chociaz Cię nie lubię ale brone pożyczę. I nie pij tyle kawy bo na prostatę szkodzi.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lis 2009 01:54

Tez Cie nie lubie ale mam dobre maniery wiec dziekuje slicznie za brone.
Uzyje, naoliwie i oddam.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 14 lis 2009 01:58

Do Kaza 1:
Myslę, że mogę Ci pomóc. Szukałem i szukałem aż w końcu znalazłem. Dotarłem chyba do najbardziej kompetentnych osób, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami. Niestety - ich adresy będziesz sam/a musiał zdobyć.

Tu masz listę:

Andrzej (Lesław Żurek)
Przyjechał do Londynu w poszukiwaniu pracy. Po wielu miesiącach harówki na budowach otworzył wraz z przyjacielem, Romkiem (Marcin Tyrol) własną firmę „Polskie Żarcie”. Wspólny biznes wystawi ich przyjaźń na ciężką próbę. Pochłonięty interesami Andrzej będzie musiał również zawalczyć o swój związek z Asią.»

Asia (Natalia Rybicka)
Przyjechała do Londynu do swojego chłopaka Wojtka (Marcin Bosak), który okazał się oszustem. Po wielu perypetiach życiowych związała się z Andrzejem (Lesław Żurek). Jednak Londyn otwiera przed nią zupełnie nowe możliwości zawodowe i osobiste… Czy Asia będzie w stanie oprzeć się pokusom wielkiego miasta? Jaka jest cena sukcesu?»

Darek (Przemysław Sadowski)
Jeden z najsłynniejszych polskich budowlańców w Londynie. Swoich ludzi traktuje fair, nie oszukuje zleceniodawców. Odpowiedzialny i poukładany – przeciwieństwo Marioli (Roma Gąsiorowska), którą bardzo kocha. Świeżo upieczony ojciec będzie musiał zmierzyć się z narastającym kryzysem, nieuczciwymi inwestorami i wyemancypowaną Mariolką…»

Mariola (Roma Gąsiorowska)
Zwariowana i nieco roztrzepana, przy tym jednak pełna pozytywnej energii. Marzy o karierze modelki, jej plany jednak zmieniają narodziny dziecka. Wraz z Darkiem (Przemysław Sadowski) próbują stworzyć w Londynie polską rodzinę. Jednak w czasach kryzysu nie jest to wcale takie łatwe…»

Wojtek (Marcin Bosak)
Przyjechał do Londynu wierząc, że uda mu się tu szybko i dużo zarobić. Kiedy plan się nie powiódł, zaczął handlować narkotykami. W końcu trafił w ręce policji. Po wyjściu z aresztu dostaje pracę salowego w domu opieki. Tam spotyka piękną Kasię (Kamilla Baar). Ciężka praca i nowa miłość okażą się większym wyzwaniem niż wyrok mafii…»

Kasia (Kamilla Baar)
Uciekła do Londynu przed mężem (Wojciech Zieliński) – byłym policjantem – który znęcał się nad nią. Pracuje w domu opieki, gdzie pewnego dnia poznaje Wojtka (Marcin Bosak).»

Paweł (Rafał Maćkowiak)
Paweł wraca z kontraktu w Moskwie. Rozstaje się z kolejną dziewczyną. W objętym kryzysem City czuje się najlepszy. Dopóki nie trafi na kogoś lepszego od siebie… To Polka, Maria (Marieta Żukowska). Twarda, inteligentna, bez skrupułów. Taka jak Paweł. W biznesie są wrogami, a w życiu? Kto wygra tę wojnę? I co to znaczy: wygrać?»

Maria (Marieta Żukowska)
Urodzona w Anglii, w polskiej rodzinie emigrantów stanu wojennego. Wykształcona w Cambridge, prawniczka w jednej z najlepszych kancelarii w City. Z pozoru zimna i wyrachowana, ukrywa wrażliwość, która w jej pracy jest oznaką słabości.»


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości