O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

A co Wy na to?

Postautor: angik » 11 paź 2009 23:28


bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 12 paź 2009 21:30

fajnie!!!
Europa otwiera oczy :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 paź 2009 21:55

fajnie!!

Europa niech walczy z islamem, Azja niech walczy z chrzescijanstwem, Australia niech stoi z boku i sie patrzy a Ameryka bedzie zbierac z tego kase...

mniej ludzi na swiecie, mniej problemow, fajnie.... :twisted:


aaaa...zapomnialam o Afryce....ale u nich bieda i ciagle zamieszki, to i tak powyrzynaja sie sami nawzajem bez wzgledu na religie albo umra z glodu, juz nie fajnie, wrecz cudownie!!!

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 12 paź 2009 22:20

europa nie walczy z islamem,tylko z radykalnym islamizmem,a to duza roznica.
reszta twojego wywodu bardzo mi sie podoba,ale pod warunkiem,ze pisalasbys to powaznie,a nie z sarkazmem.
nie chce mi sie rozwijac tematu,ale jestem przeciwny jakimkolwiek formom protestu islamistow w europie!!!!
a niestety coraz wiecej sie o tym slyszy,wiec europejczycy sie buntuja.
ja jadac do azji w zyciu nie narzekalbym na poziom zycia,albo kulture tych ludzi. po prostu bym stamtad wyjechal!!!
i tego sobie i innym europejczykom zycze-terroryscii i ekstremisci-wyp.....!!!

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 paź 2009 22:33

ja to pisalam jak najbardziej powaznie tylko z domieszka sarkazmu :lol:

zgadzam sie ze formy ekstremalne sa zle ale to w kazdej religii mozesz cos takiego spotkac, chrzescijanstwo ktore nie widzi nic innego poza swoimi racjami i probuje nawrocic innych do tej jedynej i wlasciwej drogi tez nie jest wlasciwe

Huk go wie czemu oni protestuja i przeciwko czemu, mam wielu przyjaciol muzulmanow i do glowy im nigdy nie przyszlo wychodzic na ulice i organizowac jakies protesty...

tak se tylko mysle, ze swiat powstal jako jeden twor, to ludzie go podzieli na czesci i teraz kuzwa roscimy sobie prawo do panowania na danym terenie

a tak wogole to media rzadko podaja konkretne powody zamieszek na ulicach, walna haslem ze muzulmanie protestuja i jest super, kolejny powod do zbudowania wiekszej nienawisci, latwiej kierowac spoleczenstwem ktore jest podzielone...

ale co tam, przepowiedzieli kiedys tam III wojne swiatowa, bombka p1erdyknie i bedzie po krzyku


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości