O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 09 paź 2009 20:04

Po pierwsze primo to nazirus to kumpel robin hooda glabie :P A reszta - nie napisalem nic pod wplywem twego czarujacego jednego posta ( a kazdy jest zartem :lol: ) :lol: A miara twojej bezdennej glupoty jest chyba popularnosc londynka , ilosc dziennych postow ... :twisted: Krutko , pewnie za duzo jarasz :) Bo to jednak nie mozliwe zeby jakis koles swiadomie pisal takie glupoty :roll: ( moderator , kuzwa ) . Twoje wypowiedzi powinny byc cytowane uczniom pt. ,, jak zarznac dobry interes ... krok po kroku - poradnik dla poczatkujacych moderatorow :lol: :lol: :lol: Pozdrowionka :D

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 09 paź 2009 20:19

nazirus prawda.

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 10 paź 2009 18:12

No coo ... :wink: :roll: Tlukli kogo popadlo , bez zadnych rasistowskich podtekstow :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 12 paź 2009 09:28

glaba chlopcze to ty sobie w lustereczku poszukaj

moderator, interes, jaranie - wez rozped walnij w sciane i napisz jeszcze raz oby z sensem tym razem i prawda

a potem w koncu otworz sie, co cie tak boli? chcialbys byc moderatorem? be my quest chetnie ci odstapie, pokazesz wtedy swoje mozliwosci a moze pochwale jakas ci dac bo zadnej jeszcze ci nikt nigdy nie dal? aaa sorry zapomnialem przeciez ty wszystkich uzytkownikow nazwales glabami

znalazl sie wielki obronca pokrzywdzonych polaczkow, szkoda ze w innych tematach nie najezdzasz na ludzi za wysmiewanie i inne, ale ok, chciales potanczyc z najciezszym zawodnikiem - no to tancz ...

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 12 paź 2009 18:14

Nie , nie , to ja sie poddaje ... :shock: Nazista to milutkie zdrobnienie naziruska , jestes ciaci i w ogole rambo moderatorow - tylko prosze , nie dawaj mi pochwaly .... pleasee :cry:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 paź 2009 08:33

krzysiu-misiu czeples sie tej moderacji jak zep psiego ogona, skoro twierdzisz ze regularnie czytasz to forum to pownienes wiedziec ze nie jest prawie w ogole moderowane, wiec moze jeszcze raz spytam - o co ci chodzi?

bo jak o nic to po co sie miotasz?

a gdybys chcial pociagnac temat dlaczego w takim razie nie jest moderowane to juz ci napisze - musisz cofnac sie w czasie, do dyskusji innych moderatorow ze starymi stalymi uzytkownikami i zobaczyc do jakich wtedy wnioskow doszli

Jarazzz
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2008 16:49

Postautor: Jarazzz » 13 paź 2009 08:58

To wez powiedz skoro wiesz, bo gdzie teraz tego szukac? ciekawe to jest i dlaczego nie jest moderowane ? Myslalem, ze moderator jest od tego, zeby trzymac za mordy uzytkownikow, aby na forum nie bylo burdelu i spamowiska, a nie (i tego wlasnie nie wiem) ? Am I right ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 paź 2009 09:39

szukac trzeba w archiwum

jakby o forum mialoby byc moderowane zgodnie z waszymi oczekiwaniami to po miesiacu nikt by na nie nie wchodzil, wiekszosc uzytkownikow wylecialaby za bluzgi (lacznie ze mna) albo gloszenie tresci smakich i owakich, druga polowa za spam i reklame

dawno temu ktos zadecydowal ze nadmierna modeacja zabija forum, dlatego jej nie ma

naprawde, jak wam sie nie podoba to kierunek administracja, zgloscie sie na moderatora i po problemie

kiedys mnie poproszono o wytypowanie ewentualnych chetnych do moderowania, nie wiem czy tym co podalem zaproponowano ale nie widzie nikogo nowego

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 paź 2009 10:18

71jkc moglaby byc moderatorem, mialaby okazje zemscic sie za wszelkie krzywdy jakie ja tutaj spotkaly.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 13 paź 2009 19:31

oh yes :lol: to by bylo ciekawe ??? od kogo bym zaczela .......................A, B, B,B......... XYZ! I KONIEC


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 179 gości

cron