O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 18 wrz 2009 14:50

tak myslalem ze tylko tyle wiecej bedziesz mial do powiedzenia joziu

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 18 wrz 2009 22:11

Głupio-mądrych wypowiedzi Banity proponuje nie brać pod uwagę.Jako użytkownik tego forum od początku jego istnienia jestem pewien,że śladem pozostałych cymbałów-moderatorów za jakieś 6 msc.nie będzie go tutaj.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 18 wrz 2009 23:03

mnie tam banita nie przeszkadza :) a jak juz z doswiadczenia wiesz ze po 6 micy kopa w dupe dostaja to tylko zle swiadczy o firmie i jej zlym zarzadzaniem QUICK BUCK i hopla 8) polacy potrafia :)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 wrz 2009 18:33

banita tak z ciekawosci w zwiazku z toim podpisem...
kto ci powiedzial ze ty jestes madry??

osobiscie uwazam ze definicja glupoty lub madrosci nie istnieje
natomiast operowac tymi pojeciami nalezy z duza doza tolerancji...

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 20 wrz 2009 19:20

Banita jest po prostu niedowartościowany - czego niestety nie potrafi zbytnio ukryć, a może po prostu nie chce. Jest intelektualnym snobem, z wiedzą wykutą na blaszkę, pełną definicji i cytatów.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 20 wrz 2009 19:53

user1831635 pisze:Banita Jest intelektualnym snobem, z wiedzą wykutą na blaszkę, pełną definicji i cytatów.

Banita :lol: nie badz snobem intelektualnym bo inni sie obrazaja :lol:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 wrz 2009 23:03

user1831635 pisze:Banita jest po prostu niedowartościowany - czego niestety nie potrafi zbytnio ukryć, a może po prostu nie chce. Jest intelektualnym snobem, z wiedzą wykutą na blaszkę, pełną definicji i cytatów.


byc moz\e jest snobem,,,...chociaz watpie
lecz napewno nie intelektualnym :lol:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 wrz 2009 23:04

blondynek pisze:
ewazraju pisze:osobiscie uwazam ze definicja glupoty lub madrosci nie istnieje
natomiast operowac tymi pojeciami nalezy z duza doza tolerancji...


to widac


zn sie co widac ...?
nie pojelam w swej glupocie...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 wrz 2009 09:17

Gonzo numery na lotka w srode tez podajesz?

ewozraju - a czy ja gdzies mam napisane ze jestem madry? bo ja widze ze mam napisane ze jestem nietolerancyjny. definicje glupoty mam swoja, ksiazkowe definicje mnie nie interesuja - a ciebie juz prosilem ze jak juz jakas wiedze zdobedziesz w koncu w zyciu to mozemy zaczac rozmawiac a tym obcym dla ciebie pojeciu jakim jest intelektualizm

user1831635 - to zes mnie opisal(a) hehehe kompletnie na odwrot :) niczgo nie cytuje na forum oprocz innych uzytkownikow, nie podaje zadnych definicji, w kazdej szkole siedzialem w ostatniej lawce. jakbys wiedzial(a) o czym pisac to wylapalabys ze np. ostastnio napisalem ze uczyc sie musza tylko idioci = ja sie nie uczylem wiec twoja charakterystyka = pala !

jedni mowia snob inni powiedza ze sie ceni, zawal jak zwal efekt ten sam ale co wy mozecie o tym wiedziec

bylo do przewidzenia ze temat zjedzie jak zwykle w bok, dzieci musza sie dowartosciowac i pojezdzic sobie po moderatorze/banice ale coz, weekend sie zkonczyl wiec koniec laby, porozmawiajmy o benefitach, jak dojechac na victorie i ktorej firmy kurierskiej uzyc, no i nie zapominajcie o ortografii

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 wrz 2009 10:10

Błąd ortograficzny polega na napisaniu wyrazu lub wyrażenia w sposób niezgodny z obowiązującą normą ortograficzną, utrwaloną w zasadach pisowni i słownikach ortograficznych.


a to to wyzej to zwykla literowka ktore robilem, robie i bede robil (bledy ortograficzne tez) ku uciesze polonistow na zmywakach w uk zeby przynajmniej przed te krotka chwile na londynku poczuli ze 5 lat studiow nie poszlo w las

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 21 wrz 2009 13:27

banita pisze:
Błąd ortograficzny polega na napisaniu wyrazu lub wyrażenia w sposób niezgodny z obowiązującą normą ortograficzną, utrwaloną w zasadach pisowni i słownikach ortograficznych.


a to to wyzej to zwykla literowka ktore robilem, robie i bede robil (bledy ortograficzne tez) ku uciesze polonistow na zmywakach w uk zeby przynajmniej przed te krotka chwile na londynku poczuli ze 5 lat studiow nie poszlo w las


wiesz co? nikt by Ci uwagi nie zwrócił na Twoje byki, gdyby nie to, że sam dobitnie uwagę zwróciłeś na błędy ort. A co do polonistów na zmywaku to nie znam nikogo - ale bedąc w UK poznałam hipokrytów a Ty jesteś jednym z nich, zakompleksiony i zaściankowy fanatyk samego siebie. pozdr. :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 wrz 2009 13:48

hehehe taa kolejna trafna diagnoza

Hipokryta (od gr. hypokrites, ten, kto coś udaje, aktor, hipokryta) - osoba, która ma zwyczaj nie ujawniać swojego prawdziwego zdania o tym czy owym, wypowiadając raczej zawsze taką opinię, o której wie bądź przypuszcza, że zyska nią przychylność rozmówcy bądź słuchacza. Przeciwieństwem hipokryty jest weredyk.


znaczy ze mowie to co inni chca uslyszec dlatego jestem taki "lubiany" :lol:

Kompleks (łac. complexio - połączenie, wyrównanie) - zbiór myśli, słów, wyobrażeń silnie skojarzonych z pewną inną ważną i silnie zabarwioną emocjonalnie myślą, która zwykle bywa wyparta ze świadomości, stłumiona (myśl taką zwie się niekiedy jądrem kompleksu). Powrót do świadomości tego jądra kompleksu wywołuje zwykle nieprzyjemne afekty, takie jak lęk, niepokój, wstyd. Z tego względu istnieje silna tendencja do unikania, zapominania jądra kompleksu a także wszystkich innych myśli i słów, które na drodze skojarzeń mogą przywieść do świadomości niechcianą, wypartą myśl (jądro kompleksu).


widac po moich wypocinach ze mam kompleksy w kazdym temacie, nie lubie o niektorych rzeczach gadac, w ogole taki skryty i niesmialy itd :lol:

Zaścianek szlachecki – wieś lub część wsi zamieszkana przez ubogą szlachtę, nieposiadającą chłopów i własnoręcznie uprawiającą swoją ziemię.


moja wies to stolica, po definicje stolicy odsylam na google :lol:

Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.


bez komantarza bo az szkoda miejsca na serwerze, pomylilo ci sie z gonzem

masz jeszcze cos madrego do powiedzenia na moj temat, chcialbys pouzywac jakis wyrazow ktorych znaczenia nie rozumiesz? wstaw sobie jeszcze pare glupawych usmieszkow ludzie beda mieli ubaw

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 21 wrz 2009 14:02

ja też nie cierpię polonistów - i tu się z Toba zgadzam :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 141 gości

cron