O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 05 lis 2007 09:50

Spotkania organizują na...parkingu..hahahha.To może poczekaj do wiosny albo lata bo zimą pupa Ci zmarznie. :lol:

kobieta
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2007 14:38

Postautor: kobieta » 06 lis 2007 16:32

Gonzo pisze:Problem jest taki,że Ona robi złą markę innym Polkom.Gdyby robiła to w PL miałbym to gdzieś.


ale jakis ty pewny ze ja TO robie :D:D:D skad ta pewnosc maluszku??? to sie "wytlumacze"....nie-nie robie- przeczytalam tylko o tym i powiem ci w sekrecie(tylko sie nie rozgadaj nikomu), ze BAAARDZO mnie to kreci, a ciebie cos kreci ????

powtorze- czy ciebie cokolwiek kreci???? oj...nie musisz odpowiadac, domyslam sie :) <cmok>

p.s. beznajdzieja bedzie jak w odpowiedzi odniesiesz sie do slowa- kreci- w inny sposob. czyt. inny sens..bo wiem-ze ty wiesz o co mi chodzi

kobieta
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2007 14:38

Postautor: kobieta » 06 lis 2007 16:38

ta w ogole - to zanim bedziesz komus cos narzucal- zacznij ksztalltowac i promowac swoja MARKE i tu i tam i siam, jak zdecydujesz ze wizerunek twojej marki jest niskazitelny- wtedy zapraszam do oceniania- bo poki co, z przykroscia musze to napisac- jakos tegoz jest beznadziejna. buziory w nos :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 06 lis 2007 17:23

seksik to zawsze goracy i drazliwy temat, gdyby kobieta napisala ze szuka np. klubu ktory zrzesza ludzi plujacych z mostow przechodniom na glowe, to nikt by nie zwrocil uwagi i nie moralizowal, za to gdy ktos chce dac sobie wsadzic na parkingu,nikomu krzywdy przy tym nie robiac, to juz fe :)

krzysiekkk
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2007 11:08

Postautor: krzysiekkk » 06 lis 2007 21:49

hejahhh,
Fakt faktem ze w pierwszej chwili mialem odruch cos jak Gonzo czyli ....co za zdzira?. Ale po chwili mysle ze przeciez dziewczyna sie tylko pyta gdzie , co i jak i czy ktos cos wie. Wiec niech tam jej bedzie skoro ja swedzi i lubi adrenaline. Nic mi do tego bo nie znam osoby. Ale skoro watekk sie kreci proponuje Kobiecie zeby opisala kulisy doggingu jako uczestniczka jesli uda jej sie zapisac do klubu doggersow. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli opisu aktu bzykania bo kazdy wie jak to sie robi. Ale mysle ze ogolnikowy raport doggerki o doggingu moglby byc calkiem interesujacy.
pozdrawiam

fghjgj
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2007 11:45

Postautor: fghjgj » 07 lis 2007 09:01

DOBREEEEE!!!!!!!!!! JA TEZ CHCE ZOSTAC DODŻERSEM, KOBITO HALOO BEDZIEMY UCZESZCZAC RAZEM NA SPOTKANIA!!!! KOCHAM UK OD PIATKU DO NIEDZIELI WIECZOREM I ZA DODZERSOW !!!

Barton
Gastarbeiter
Posty: 68
Rejestracja: 30 sie 2007 14:02

Postautor: Barton » 07 lis 2007 11:54

krzysiekkk pisze:...hejahhh,
Ale skoro watekk sie kreci proponuje Kobiecie zeby opisala kulisy doggingu jako uczestniczka jesli uda jej sie zapisac do klubu doggersow. Oczywiscie nie mam tutaj na mysli opisu aktu bzykania bo kazdy wie jak to sie robi. Ale mysle ze ogolnikowy raport doggerki o doggingu moglby byc calkiem interesujacy.
pozdrawiam


Krzychu pomyliles fora, podejrzewam, ze jest od groma stron na ktorych ludzie wymieniaja sie przezyciami z orgii... :wink:
Kobite sobie znajdz a nie swintuszenia Ci sie na londynku zachciewa :twisted:
Pozdro


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 154 gości