O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 01 lis 2007 18:23

W mojej ankiecie jest po równo :). Nadal jestem ciekaw głosów Pań. Co jest nie tak z polskimi facetami że nie mozecie znalezc odpowiedniego i wtedy decydujecie sie na zwiazek z kims, nie tylko z innego kraju ale też z innego kregu kulturowego ? Ja prawde mowiac nie wyborazam sobie byc w takim zwiazku na poważnie, inny jezyk, inny sposób myślenia.

krzysiekkk
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2007 11:08

Postautor: krzysiekkk » 01 lis 2007 19:10

a ja mysle czesciowo podobnie czyli ze najwieksze szanse dlugotrwalego i szczesliwego pozycia sa miedzy osobami tej samej narodowosci wiec w naszym temacie Polki z Polakiem. Ale tutaj sa dodatkowe kwestie, bo jesli dziewczyna sama jest wartosciowa(w powszechnym znaczeniu) i inteligentna to zwyklym stereotypowym Pakolem czy murzynkiem sie nie zainteresuje bo niby co mialo by byc interesujacego?, no chyba ze bedzie to osoba bardzo ciekawa. Inna sprawa jest jesli chodzi o stereotypowe blondynki czy inne mniej rozgarniete panienki ktore kalkuluja ze beda ladne dzieci, ze on ma ladne oczka, ze ladnie sie usmiecha, ze ladnie mowi komplementyi same slodkosci. To je kreci i sie z nimi wiaza. Nie dziwie sie im bo co innego moze krecic i przyciagac nieskomplikowane dziewczyny? Gburowaty i naburmuszony Polak? raczej nie.
Inna sprawa to ze nigdzie przeciez nie jest napisane ze taki zwiazek ma byc na lata albo na cale zycie. Przeciez wiele osob zdaje sobie sprawe ze te zwiazki nie rokuja na przyszlosc a mimo to w nie wchodza. Dla nas Polakow te wszytstkie kolorowe slodkosci to nowosc i jezeli jeszcze sa mili to czemu nie wymienic sie "goscinnoscia"...? :) . Jesli to nie wyjdzie to sie skonczy a jak wyjdzie to potrwa. Proste. A dlaczego nie Polak? Bo w danym okresie i w danej okolicy nie bylo interesujacego Polaka moze. Ponadto w wielokulturowych panstwach a do takich nalezy UK, Francja , czy USA jest coraz wiecej takich zwiazkow i niestety ale z postepujaca globalizacja musimy sie z tym liczyc... A osobiscie uwazam ze jesli chodzi o zwiazek romantyczny na cale zycie to szanse na jego szczesliwe trwanie sa duuuzo wieksze ze swojakiem. A wiem co mowie bo mam doswiadczenie w tym temacie.
Pozdra

user2093716
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2007 02:14

Postautor: user2093716 » 01 lis 2007 22:01

uchenna pisze:jestem w zwiazku z czarnoskurym wspanialym meszczyzna,a dzis dowiedzialam sie ze jestem w ciazy......nawet nie wiecie jak bardzo jestem sczesliwa



ciekawe jak dlugo to szczescie potrwa

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 03 lis 2007 12:17

no dobra moi drodzy dyskutanci...poczytalam was sobie w wiekszosci totalnych laikow w tym temacie posiadajacych tylko i wylacznie wiedze ogolna zaslyszana w mediach.Nic nie ma zlego w polskich chlopakach, czemu jestescie tak niepewni ze od razu sie porownujecie??? Czy zakochujecie sie w KAZDEJ napotkanej dziewczynie tylko dlatego ze jest ona polka? Nie, zakochujecie sie bo to jest wlasnie ta i wylacznie ta dla was...
Ja sie zakochalam akurat w Pakistanczyku, nie jestem blondynka ktora mysli o tym jakie to piekne dzieci beda z tego zwiazku i nie potrzebuje jego bogactwa zeby czuc sie ksiezniczka.Razem pracujemy na nasz zwiazek i na nasze zycie, czuje sie obrazona jak ktos mowi ze Pakistanczycy to pastuchy pasacy owce....oznacza to totalny brak wiedzy na ich temat i o poziomie zycia o ktorym wielu z was mogloby sobie tylko pomarzyc, ale nie to jest najwazniejsze w tym wszystkim, kase mozecie miec a jutro mozecie wszystko stracic i co wam zostanie? Wasza zgorzknialosc i narzekanie jaki to ten swiat jest porabany a jacy wy cudowni i prawi, smieszne to juz jest...
Ktos tam powiedzial ze jak kobieta jest wartosciowa to zainteresuje sie tylko Polakiem, hmmm..........szkoda ze czyjas wartosc odmierzacie pochodzeniem jego partnera, ciagle oznacza to jak plytcy sa niektorzy z was. Mialam sie nie angazowac w te tematy bo emocjonalnie bardzo je odczuwam no ale ktos tam sie dopominal odpowiedzi no to ja dalam.
Pozdrawiam was i zycze znalezienia polowki bez wzgledu na to skad ona jest i milosci ktora jest w stanie przejsc przez podzialy o ktorych wam sie nawet nie snilo

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 03 lis 2007 15:18

naprwde zal mi co niekturych z was. pozostawiam to bez komentarza

krzysiekkk
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2007 11:08

Postautor: krzysiekkk » 03 lis 2007 21:24

sprostowanie do Kaslawki.
1.napisalem ze powszechnie uwazana za wartosciowa i inteligentna dziewczyna raczej nie zainteresuje sie stereotypowym Pakiem lub Murzynkiem. Czy jest tutaj gdzies napisane ze jesli nie z nimi to tylko Polakiem??? wg mnie nie jest. Co wiecej napisalem ze i owszem jest takie przyciaganie mozliwe jesli jest to osoba ciekawa. Zatem istnieje taka opcja tyle ze prawdopodobienstwo jej wystapienia nie jest wielkie :( .Mam prawo miec swoje zdanie bo znam kilku Paków i jeszcze wiecej Afromen. Powiem tak, ze niemało z nich to fajne chlopaki ale gdybym byl kobieta to nie rozpatrywalbym ich jako material na partnera zyciowego....no ale jestem tylko facetem, wiem :wink: .
2.Druga sprawa to bajka z Dziabongo,Mutombo, Nazir, Achmed, Mustafa, Kalif........itd moze byc urocza owszem ale tylko w czasie naszych wojazy-wakacji-podbojow-przygod ...ale na wyjezdzie tylko niestety.... Wielu z Nas lub Was powie ze za ukochanym pojdzie na koniec swiata moze dzis tak sie wydaje ale na drodze jest cala masa przeszkod na pokonanie ktorych taka zwykla, wyjazdowa, przygodowa mięta to wiele za mało. Musi byc mięta niezwykła.....
kazdy robi co chce, pozniej zaluje lub nie. A nam facetom sie kobity nie dziwcie bo stara zasada "nasza wiorsta nasze dziołchy" jest w nas nieprzerwanie od tysiacleci.... he he

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 04 lis 2007 00:16

Polka+Pakistańczyk to prawdziwy obciach dla Polski i trochę skrywany wstyd dla rodziny w Polsce.
Jedyne co potrafią robić Pakistańczycy to dzieci.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 06 lis 2007 15:25

oj Gonzo..........powtarzasz sie.....ciagle te same slogany, teksty...troche to nudne.......ale kazdy ma prawo do swojego zdania....a to czy to wstyd dla mojej rodziny czy nie to juz nie twoj bol glowy....


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 104 gości