O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 25 paź 2007 10:51

GONZO ty maly pie... kutasie CIEBIE powinni pozbawic obywatelstwa i skazac na wieczne wygnanie bo to tacy jak ty przynosza obciach. IDIOTA

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 paź 2007 13:58

Gonzo nie bierz lekow gdy odpowiadasz na posty bo pierwszy jest bez sensu a drugi juz calkiem spoko, jak widac po roznicy czasu postow, leki dzialaja po 7miu minutach :)
To z kobietami i turkami sie zgadzam. Natomiast przez takie brednie jakie piszesz: o pakowaniu na statki i zabieraniu obywatelstwa, kazda sensowna i poparta faktami krytyka kolorowych jest podciagana pod schemat bezmyslnego rasizmu ala twoj post. Kazdy kto zauwaza problem jest wrzucany do jednego worka z adolfem, nazi skinheadami i skrajną prawica, wiec robisz tylko przysluge politycznie-poprawnym.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 25 paź 2007 14:21

Arti, co do sensu drugiego posta Gonza.......moze on i ma sens jesli by pisac o szeroko rozumianym stosunku mezczyzn do kobiet, bo ciekawe skad sie bierze taki ogromny procent kobiet w Polsce ktore sa bite,maltretowane fizycznie i psyhicznie ich dzieci zyja w strachu czy mama przezyje kolejny atak pijanego badz "chorego" tatusia......to sa zazwyczaj zony polskich mezczyzn moj drogi, ciekawe czemu tak zrecznie o tym milczycie, czyzby wasza chora polska,meska i solidarna duma nie pozwolila srac we wlasne gniazdo??? Cudny obiektywizm, tylko pozazdroscic.....
niestety jestem przekonana ze zaden z was nie zna nawet jednej pary mieszanej osobiscie zeby sie na ten temat moc wypowiadac.......patologie istnieja wszedzie i nie pieprzcie ze muzulmanom religia na to zezwala bo to juz jest daleko idace ignoranctwo i nieznajomosc tematu. Wypowiadam sie na ten temat, bo znam(osobiscie) mase par polek z afrykanami,szczesliwych zwiazkow, znam mase Pakistanczykow i par mieszanych z nimi zyjacych w Londynie, szczesliwych zwiazkow rowniez........i sama jestem zwiazana z pakistanczykiem od dlugiego czasu i jakos nawet nie mial raz zapedu zeby mnie uderzyc. I mam w d....co sobie o mnie mysla takie polmozgi jak Gonzo, bo zycie pozostaje zyciem a jak ty postrzegasz ludzi tak oni beda postrzegac ciebie....bo jezeli czlowieczenstwo wyznacza poziom nienawisci do innych ras to zastanawiam sie do czego ten swiat zmierza......I jest mi tylko ogromnie przykro ze wymagajac od innych szacunku dla siebie nie dajemy tego samego w zamian.......

RubiCom
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2007 14:21

Postautor: RubiCom » 25 paź 2007 14:36

Hej User****

Nawiazujac do glownego watku w temacie, ja sie zenie niedlugo z rumunka. Jedyne co wiem o slubie w konsulacie w takim przypadku to to, ze jest mnostwo formalnosci, tlumaczen i strasznie dluugi czas oczekiwania.

Najprostszym rozwiazaniem jest slub w Register Office, w miescie w ktorym mieszkacie. Warunki to: wazny paszport oraz minimum 7 dni pobytu w Anglii a najlepiej w miejscu pod ktore podlega Register Office gdzie chcecie sie pobrac.

Wyglada to tak:
Idziecie do Register Office umawiacie sie sie na spotkanie aby dac "zapowiedzi" po angielsku Notice. Idziecie tam znowu w wyznaczonym terminie wraz z dokumentami (paszport, jakies potwierdzenie adresu) i ta przyjemnosc kosztuje 30 funtow od osoby, czyli za pare 60£.
Podczas tego spotkania mozecie odrazu wybrac date i miejsce slubu.
Data to minimum 2 tygodnie od daty Notice.
Reszta w zaleznosci od gustu i zasobnosci portfela.
Za pierwszym razem w Register Office odrazu powinniscie dostac taka ksiazeczke odn. zawierania zwiazkow malzenskich, dostepnych miejsc, cen i calej procedury. Najtaniej jest w samym Register Office w normalny dzien tygodnia i sobote. Koszt wraz z certyfikatem 43,5£

Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 paź 2007 14:49

Czlowiek chce dziewczynie pomóc, poradzic zeby uwazala a tu zaraz mu przypinaja łatke rasisty :evil:
Patologie sa wszedzie, niezaleznie od wyznania czy koloru skory, czasem mi sie wydaje ze Polska to jedna wielka patologia ;).
Nie zaprzeczysz ze stosunek do kobiet w krajach muzulmanskich, czy tez ogolnie na bliskim wschodze czy Afryce, nie jest za ciekawy. Jasne ze ktos mi zaraz poda nazwe plemienia gdzie rzadza kobiety, sam o takim czytalem, ale to jest wyjatek. Co ciekawe w koranie jest wszystko spoko, facet ma szanowac kobiete, utrzymywac ja, no raj na ziemi. Ale za to interpretacja koranu juz nie wyglada tak rozowo, kobieta tam czesto nie ma w praktyce zadnych praw i jest warta tyle co stadko kóz. Zakrywanie twarzy, obrzezanie kobiet (wolalabys nie wiedziec na czym to polega :? ), zabojstwo w ramach obrony honoru rodziny itp. fajne nawyki to wcale nie wymysl koranu, tylko religijnych fanatykow.
Wiec co facet wychowany w takiej "kulturze" ma miec we lbie gdy przyjedza do takiego Londynu ? Tego sie nie da tak latwo wykorzenic, swiadomie bedzie on szanowal kobiete ale podswiadomie bedzie ona dla niego workiem na sperme i maszynka do rodzenia dzieci.
Kolejny raz pisze jak osiol ale nie chce zeby ktos sie przyczepil bez sensu, znam muzulmanow, czarnych, zoltych, zielonych i niebieskich w rozowe kropki, ktorzy sa bardzo fajnymi ludzmi, moj post mowi o statystyce i tendencjach a nie o calosci. chyba se to w sygnaturke wstawie :)
kaslawka ze wzgledu na Twoje osobiste zaangazowanie w omawiany problem, wartosc twoich postow w tym temacie, drastycznie spada :wink:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 25 paź 2007 18:59

Uchenna ..czy Uchenno ,(cholera jakaś afrykańska ksywa chyba bo nie wiem jak to odmienić) gdybyśmy zrobili statystyczne badania wśród Polaków to obawiam się,że amatorki sexu z czarnymi nie wypadłyby w nich pozytywnie.Ludzie wolą takich jak Ja a nie takie jak Ty.
A najbardziej w tym wszystkim żal mi Twoich rodziców.Córka+Murzyn....to prawdziwa tragedia dla Nich.Szczególnie dla Ojca.Po cichu mają pewnie nadzieję,że za często nie będziesz ich odwiedzać po tym co Ci odbiło z czarnym facetem.Taka sytuacja przynosi wiele wstydu w ich otoczeniu.

uchenna
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 22 paź 2007 16:09

Postautor: uchenna » 25 paź 2007 20:24

nie obchodza mnie statystyki,badania,tym bardziej to co ludzie lubia a czego nie.sram na to,rozumiesz? a co do moich rodzicow,to i tu drogi kolego sie pomyliles,i to nawet nie wiesz jak bardzo. bedac 8,moze 9 razy w polsce nie spotkalismy takich ludzi jak ty,wiec gdzie ta twoja wiekszosc???moze kumple do ladynu wyjechali???zazdrosny jestes i tyle

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 25 paź 2007 21:37

droga uchenno, ignorancja to to, co takich pieniaczy wkurza najbardziej (oczywiscie w zyciu sie do tego nie przyznaja) wiec daj sobie spokoj, nie komentuj, nie denerwuj sie.....niech sobie pogadaja...Leppera tez w pewnym momencie przestano sluchac........ :lol:

Powodzenia dziewczyno i dbaj o swoje dziecie :wink:

PS: Artur, wiem na czym polega obrzezanie zarowno mezczyzn jak i kobiet....w krajach afrykanskich i juz w niewielu innych krajach muzulmanskich(moze jeszcze w Egipcie).........moja wiedza opiera sie na rozmowach z ludzmi z roznych krajow a nie na artykulach w kolorowych czasopismach,no to tyle co chcialam na zakonczenie mojej kariery w tym temacie powiedziec.

Pozdrawiam

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 25 paź 2007 22:43

"Nie spotkaliśmy takich jak Ty".Chyba żyjesz w stanie "denial"-samooszukiwania się,albo byłaś za krótko w PL,żeby cokolwiek zauważyć,albo masz rodzinę w jakiejś głuszy leśnej a leśniczy z żoną to jedyny sąsiad w promieniu 50km.
No nie wszyscy Polacy myślą tak jak Ja ale jakoś tak z 90 %.
A zresztą nie będę się tu wkurzał na takie jak Ty.Dla mnie nie jesteś już Polką.

"Człowiek z ideą jest uważany za wariata - aż do czasu gdy jego idea zwycięży."

fghjgj
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2007 11:45

Postautor: fghjgj » 31 paź 2007 11:28

bedzie Cie bil kochanie !!!!!!!!!!!!! taki fajny program kiedys byl RUTKOWSKI- pamietacie???

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 31 paź 2007 14:01

Gonzo pisze:"
A zresztą nie będę się tu wkurzał na takie jak Ty.Dla mnie nie jesteś już Polką.
."


A dla mnie to ty nie powiem czym jestes bo znowu zostanie w tego tylko piiiiii...


http://www.polishexpress.co.uk/artykul.aspx?id=679

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 31 paź 2007 22:44

dopoki takie sredniowieczne wypowiedzi nie znikna z ust "polaczkow" to nigdy nie bedzie Irlandi ... co najwyzej Senegal jak od lat i przez kolejne 40 lat poki nie wymrzecie

tyle sie jedzie na polki na tym forum - a jak wy wygladacie faceci? buraki brudne smierdzace nieogolone robole!!! (sa wyjatki od reguly) najzwyczajniej w swiecie zazdroscicie i dlatego tak najezdzacie. Zal wam dupy sciska ze taka polka woli pakistanczyka co kozy pasal niz was (a tym dwom co z pl klepia ze wszystkie wyjechaly i zadne nie zostaly). Polki najladniejsze na swiecie taka opinia a polacy? Pijacy i zlodzieje!!! Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze zeby w sobotni wieczor cos sobie w klubie w anglii poderwac to potrzeba gora kwadransu. No ale jak wy macie to zrobic jak nie umiecie geby otworzyc. Zalosni frustraci, dna, zera. Szkoda mi was ...

fghjgj
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2007 11:45

Postautor: fghjgj » 01 lis 2007 17:21

a ktore Polki sa najladniejsze na swiecie?????? chyba nie te w Uk...............

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 01 lis 2007 17:33

banita: nie zwracam uwagi na facetow specjalnie wiec nie pisze o nich, proste. To ze Panie udzielaja sie na forum w sposob znikomy to nie moja wina. Niech same napisza jacy to wstretni i smierdzacy sa polscy faceci. Nie potrzebuja adwokata, same chyba moga wytlumaczyc czemu wola pakistanczyka czy angola. Potrafia prawda ? :wink:
Moją obserwacje co do polek w UK podtrzymuje. Czesto, nie mowie ze zawsze sa mniej zadbane niz w Polsce, moze brak czasu a moze przy angielkach i tak blyszcza :)
Twoj styl przypomina mi MarcFloyda gdy poruszy sie tematy rasowe, kazanie przeplecione wyzwiskami, luz ludzie. Mamy tu dyskutowac a nie wyzywac sie, chyba ze tesknisz ze pewnymi osobnikami i chcesz sobie pustke po nich zapelnic :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 lis 2007 18:09

nie teskinie :wink:

ale lubie bronic slabszych :)

i nie rozumiem tego wielkiego halo jakie sie podnioslo na te biedaczki, ich sprawa, moze beda traktowane wg stereotypow z azjii/bliskiego wschodu a moze beda mialy jak w bajce.

mam swoja opinie wyrobiona na temat nas w innych krajach ale niestety gorzej wypadaja w niej faceci. moze dlatego ze nie trafily mi sie jeszcze takie polki z opowiesci roznych przeroznych a panowie owszem. moze kiedys zmienie zdanie :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości

cron