O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Pochwal się kanapą

Postautor: Morgaine » 03 sie 2009 18:13

Cześć
Poszukuję rozkładanej kanapy do nowego mieszkanka. Nie chcę wydawać strasznych pieniędzy bo w tej chwili mam w pracy podpisaną umowę na rok i nie wiem jeszcze czy zostanę dłużej. Jest nas jednak w domu troje więc od biedy możemy wykosztować się na niedroga nówkę (<£250). IKEA ma trochę niedrogich kanap, ale niektóre z nich sa ponoć straszliwie niewygodne. Jesli ktos z Was zakupil niedawno rozkladana kanape i chciałby się pochwalić proszę o podanie modelu (ewentualnie link do sklepu) i kilka zdań na temat komfortu siedzenia i spania :-]:-]:-]
Pozdr

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 06 sie 2009 07:05

Nie polecam kanapy z Argosu typu wersalka (nie pamietam nazwy) ona nie ma bokow jak klasyczna wersalka tylko dwie poduszki rale rozklada sie identycznie . Kosztowala cos okolo L300 . Do siedzenia jako tako ale spac sie na niej raczej nie da na dluzsza mete.

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 06 sie 2009 09:32

dzięki AngiK, udało mi się rozniecic dyskusje na MW i WSZYSCY, absolutnie WSZYSCY odradzają kanapy z Argosu! :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 sie 2009 09:35

poczekaj na wyprzedaz w DFS, idza, przetestuj co i jak i kup :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości