O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
jubyy7
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2009 13:13

Gangsters

Postautor: jubyy7 » 02 sie 2009 13:13

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące, co jest denerwujące bo to taka trochę syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego, a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są Gangi, gdzie grupy przestępcze będą mogły przejmować i podbijać dzielnice (prawdziwe nazwy) 100 największych Polskich miast, co jest najbardziej oczekującą opcją w tej grze. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 03 sie 2009 01:57

:lol: HA HA HA ? co ja mam sbscribe zeby tobie kasy dodac? Gangster zyj sobie w twoim gangsterskim swiecie i ogladaj sie przez ramie bo ktos z nienacka makowke ci zestrzelil !

drZoidberg
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 03 sie 2009 01:33

Postautor: drZoidberg » 03 sie 2009 02:38

To ja proponuję kliknąć w ten link. Klimaty londyńskie i zbieram na wózek z Tesco. ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 109 gości

cron