O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lofen77
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2009 10:12

karta kredytowa lloyds

Postautor: lofen77 » 18 lip 2009 20:10

Mam bardzo ważne pytanie.Naprawdę bardzo proszę o pomoc speców od spraw bankowych.
26 czerwca dokonałam zakupu kartą kredytową.Niestety zgubiłam list z Lloyds'a z terminem spłaty i numerem konta (czyli numerem referencyjnym. Spłatę raty dokonałam przez internet (obecnie jestem poza uk) dopiero w piątek tj. 17 lipca. Wiem iż należy doliczyć 4 robocze dni aby kwota wpłynęła na konto.
W związku z tym mam pytania:
1. Czy mam szanse zmieścić się w terminie spłaty? Aż boję siepomyśleć, że nie.
2. Numer referencyjny spisałam z numeru konta moich kart kredytowych (czy tak to miało wyglądać?)
3.Wcześniej na koncie kart kredytowych miałam nadpłatę 6 funtów - czy to może zostać potraktowane jako pierwsza spłata?

Przepraszam za sczegółowość moich dylematów, ale poprostu nie mam koło siebie kompetentnej osoby, która mogłaby mi to wytłumaczyć.
Z góry bardzo dziękuję.

haine
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2008 00:59

Re: karta kredytowa lloyds

Postautor: haine » 18 lip 2009 20:32

lofen77 pisze:1. Czy mam szanse zmieścić się w terminie spłaty? Aż boję siepomyśleć, że nie.


Na spłatę masz 25 dni od daty otrzymania wyciągu. Przypomnij więc sobie, którego dnia dostajesz wyciągi.

2. Numer referencyjny spisałam z numeru konta moich kart kredytowych (czy tak to miało wyglądać?)


Numer karty kredytowej - jest np wytłoczony na karcie:)

lofen77
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2009 10:12

Postautor: lofen77 » 18 lip 2009 20:45

Account number to numer referencyjny a nie numer wytłoczony na karcie.
Wlaśnie tez nie jestem pewna czy zapisalam wlasciwy numer referencyjny przy transferze przez internet

haine
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2008 00:59

Postautor: haine » 18 lip 2009 21:00

Numer twojego konta karty = numer karty = reference, które podaje się przy płaceniu przez internet. Podaje się też nr konta, na które przelewa się pieniądze, a ten będzie na liście pod przyciskiem "find company".

lofen77
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2009 10:12

Postautor: lofen77 » 19 lip 2009 09:20

Bardzo dziekuje za pomoc. Na mojej stronie bankowej nareszcie natrafilam na informacje o terminie splaty. Takze jest ok. Poprostu myslalam, ze mam 25 dni na pierwsza splate od dnia moich zakupow.
Jeszcze raz dziekuje haine.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości