O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2009 23:58

bilet na samolot pokrył kolega polsky nawet nie śmiałem pytać ale coś koło 100 funtów, chłopak akurat na zakręcie bo musiał odejsc z firmy, ale dał rade, jedzenie? bez przesady kto liczy takie pie..., zjedzą dwie osoby wyżywi sie i trzecia, wojna i stan wojenny, żarcie na kartki to już przeszłość

Wycieczka po Londynie i okolicach ?
i tak się jeździ samochodem, przecież to grosze
wycieczka do Piterborow?
przecież i tak mieliśmy jechać, bo każdy motocyklista jedzie na targi po smaczki :))
chcesz liczyć jeszcze paluszki, puszke coli butelke wina do obiadu i weskacza?
to jescze cie zaszokuje fasolki z lidla nie jedliśmy sooory nie lubie :P

Co do oszczędności na tarhach, wystarczy kupić kombinezon, spodnie kilka pie... i cała wycieczka w stosunku do cen sklepowych jest za free, skórzane firmowe rękawice za 5-10 funtów kurtki na zimę antifreze normalna cena 200 funtów kupiłem koniec kolekcji za 50 :))) dziewczyny pokupiły spodnie kurtki ... cały stos za grosze, a że pogoda dopisała to miło spędziło sie dzień, na trawce i świeżym powietrzu w miłym towarzystwie i to jest bezcenne!!!

Dziewczynę zabraliśmy z radością ze sobą, w 7 miejscowym samochodzie cały wygodny żad miała dla siebie, a z tyłu znalazło się miejsce dla Polskiego i wózek.
Kto bywa ten wie, PB to jedne z lepszych miejsc w UK do robienia zakupów, wkrótce są targi w Birmingham, ale tam to raczej zwiedzanie i oblukanie co w nowosciach piszczy :))), choć nie pwieim w zeszłym roku na kaskach shumaher C3 można było ponad 100 funtów zaoszczędzić :)

Kto jedzie do birmingham? :)Obrazek

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 wrz 2009 11:38

No tak, ciekawe gdzie jak w tym okresie nie bylo biletow w tej cenie, pozatym jeszcze jest dojazd na lotnisko itd.
Zamiast pokrywac ten bilet moglby dac na te sciemniona akcje.
Ale widze, ze juz na uzywany motor sie nazbieralo, to juz pokupowaliscie sobie wdzianko do niego.
Ale kolezanke ten 'wypadek' nic nie nauczyl, ze nie nadaje sie do jezdzenia na motorze...
zal

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 29 wrz 2009 12:17

:lol: do wszystkich dobroczynnych ::: i na to wasze skladki poszly :)) banda naiwniakow z was i tyle :roll:

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 29 wrz 2009 12:49

usercostam pisze:Ale kolezanke ten 'wypadek' nic nie nauczyl, ze nie nadaje sie do jezdzenia na motorze...
zal

koleżankę nie trzeba uczyć, jest dobrym motocyklistom, wcale nie trzeba siadać na motocykl by zostać potrąconym przez samochód, gdy potraci cie na przejsciu dla pieszych to juz nigdy nie przejdziesz przez jezdnie?
Wiec nie rozumiem tego tekstu.
Jak operacja przejdzie pomyślnie i rekonwalescencja zakończy sie sukcesem za 1,5 roku będzie jeździć, motorek czeka na nią w garażu.
To że ktoś oprócz wpłaty zafundował bilet i pobyt to już jego sprawa, każdy mógł to zrobić, dla chorego, poszkodowanego potrzeba nie tylko lekarstw ale i dobrego samopoczucia i pozytywnego myślenia.

co niektorzy jestescie polaczkowo płytcy ze przerazenie mnie bierze, nie rozumiem was, moze dlatego ze za mało w polsce mieszkałem,
nie wiem
"obcy" nie polacy jej pomagają, a tu takie teksty, oby wam sie noga nigdy nie podwinęła bo raczej pomocy to chyba nie dostaniecie z takim podejście do innych.

ok temat do skasowania, jak ktos chce dowiedzieć sie o postępach w rehabilitacji to zapewne zajrzy na polish Bikers

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 wrz 2009 13:03

To ona niby taka chora i samolotem lata?
Dobre samopoczucie mozna miec, bez rozbijania sie po swiecie. Ale niektorym widze woda sodowa do glowy uderzyla.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 29 wrz 2009 13:27

Przeciez oni tylko kase zgarneli na NA PRZYKLAD :wypad do Peterbourgh czy gdzies tam a naiwniacy sie dorzucili swietny scam nowka dla polakow .
Jedno pewne te pieniadze to nic nie maja wspolnego z leczeniem po wypadku !

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 30 wrz 2009 09:49

w jednym 255 ma racje na 100%.....jak wam sie cos stanie droga 71 i userku to zdechniecie....bo nikt sie nie zrzuci na wasze lepsze samopoczucie :evil:

modlcie sie o dlugie i nieustajace zdrowie...

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 30 wrz 2009 21:25

uwaga!
Kolega Polsky oficjalnie zakończył zbiórkę dla Lizeny kilka tygodni temu, pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji i procedura już się toczy, na dniach będzie opearcja.
Nadal płyną pieniądze
dla tych którzy wpłacili po czasie kolega Polski informuje"

"Każde kolejne wpłaty bede przekazywał natomiast już na konto fundacji "Duae Rotae" ktora wspiera Lize i innych poszkodowanych w wypadkach motocyklowych.
Pozdrawiam
Polsky "

Tak że jak ktoś chce pomóc poszkodowanym to prosimy aby dokonywać wpłat bezpośrednio na konto fundacji, nasza akcja dobiegła końca.

Pozdrawiamy bikersów ) :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 163 gości

cron