O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Czy jestes rasista?

Tak
8
50%
Nie
8
50%
 
Liczba głosów: 16

user1550899
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2009 15:17

Postautor: user1550899 » 29 cze 2009 15:28

jestem:)

to raczej dobrze......... 8)

PiotrPeltz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2009 00:55

Postautor: PiotrPeltz » 29 cze 2009 18:00

Jestem rasistą.I nie ukrywam tego. Jak przyjechałem tu a było to kilka lat temu również byłem rasistą. Może bardziej dobitnie własne przekonania kieruję do czarnej populacji ludzi. Ich zachowanie graniczy czasem z człowieczeństwem . Oczywiście wynika to z dotychczasowego traktowania ich jako gorszych. Dla mnie oni nie są gorsi lecz nikt nie dał im szansy na dostosowanie się do otaczającego ich świata. Są typowymi pasożytami. Pomijam fakt że i brudasami. Nie będę rozpisywał się na temat młodzieży ale przydała by im się twarda ręka. Pamiętam jakiś czas temu jak jeden z władnych ludzi z Londynu bronił czarną młodzież przed oskarżeniami że są bandytami. Zabawne jest to że dokładnie podkreślił " jak maja być inni skoro z kraju jakiego przyjechali ,posiadanie broni w postaci noża jest oczywistą forma obrony" Czyli co? Do buszu ich wysłać? Nikt nie zastanawiam się w obecnym rządzie co zrobił pozwalając na takie zmiany kulturowe. Sami pozwolili na przyjazd wielu narodowości potocznie zwanych beneficiarzami. Możecie mnie oskarżać że to niewłaściwe. Ale ja nie będę się chował bo to są moje przekonania.

bart86
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2009 18:31

raczej

Postautor: bart86 » 29 cze 2009 18:58

czy jestem rasista oczywiscie ze tak w 100%.mieszkam w londynie 5lat.na samym poczatku tylko slyszalem ze sie panosza jak nibi wladcy z afryki i ludzie mowili prawde ,przez caly okres kiedy jestem na wyspie spotkalem tzn pracowalem z 1 normalnym czarnuchem.aa najleprze ze moja byla jest z czarnym hehehe teraz to moge jej kij jej w dupe wsadzic wiecej jej czejsc nie powiem
/ \KkK/ \

Djivan
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 18 paź 2007 16:48

Postautor: Djivan » 29 cze 2009 19:27

Chcesz to badz rasista,j to ty najwiecej bedzies ciepiec jesli masz zamiar tutaj mieszkac i do tego masz zamiar rozwijac sie.Chyba ze bedac bilaym masz perspektywe pozostania w (ramkach) .Nie da sie na duposcisku przez cale zycie utrzymac ten gniew i nienawisc do innej narodowosci, wczesniej czy pozniej Ci sie wymsknie i polecisz....A szkoda....Mozna zzawsze cos dobrego zobaczyc w iunnym czlowieku, i nie generalizowac....Jakis czas temu kolezanka moja (rasistka) narzucala ,ze czarnoskorzy sa nierobami...Mowie zwroc uwage na kierowców autobusów, parkingowych itd..to nie jest praca?? Dzis juz widzi pracujacych czarnoskorzych, a za pare lat bedzie widzila w nich tez dobre cechy...Bedac rasitsa nikomu wiecej nie zaszkodzicie niz sobie i swoim bliskim...Bo niby wasze dzieci jaka perspektywe beda mieli , jesli w takim trybie beda wychowani ??? :(

Pozdrawiam

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 29 cze 2009 19:57

...nie, nie jestem rasista... pracuje z przroznymi innymi nacjami, rozne odcienie skory, wszyscy sa normalni, sa bardziej normalni od polaczkow... wyksztalceni mniej lub bardziej nie daj mi najmniejszych podstaw do kreowania takiego spojrzenia na swiat jak jacys piotry czy barty... to wy macie problem , nie "czarni"... to wy pracujecie na najnizszy stanowiskach, za marne grosze... boicie sie ze was wygryza z roboty?...
...kocham londyn za to min., ze jak mi nie pasuje miejsce, otoczenie, zespol ludzi - to ide dalej ; po co mam sobie psuc zycie przebywaniem z kims kto mi nie lezy... toz to sado-masohizm... no ale skoro lubicie takie zycie z takim dyskomfortem...coz... psycholog niedlugo bedzie mial pelne rece roboty...

PiotrPeltz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2009 00:55

Postautor: PiotrPeltz » 29 cze 2009 20:13

Do wygryzienia mnie ze stanowiska potrzebne jest wykształcenie. Osobiście spotykam tych normalnych lecz jest ich stosunkowo mało. Podobnie jak ty kocham to miasto jak by tak nie było nie mieszkał bym tu ponad 6 lat. Miałem czas zobaczyć wiele i to pozwala mi zostać przy moim stanowisku. Powiedz mi tylko jedno czy to normalne zachowanie jeść kurczaka i wywalać za sobą kości? Albo drzeć ryja by ciebie zauważono? Myślę że nie. Często jestem nocą w centrum tam jest spokojniej bardziej przytulnie. Wiesz czemu? Bo tam biorą za ryj jak ktoś dziwnie się zachowuje. Pojedź do dzielnicy gdzie mieszkają "czarni" ,staniesz się rasistą - gwarantowane.
Nie myśl sobie że łatwo mi przychodzi pisanie na ten temat bo to są ludzie jak my. Lecz ich zachowanie wymyka się z pod kontroli. Polaczki? Tak to prawda, jest spora grupa którą bym wysłał do kraju. Ale to odrębny temat. Omijam dzielnice szerokim łukiem gdzie jest zbieranina ,zlepek zwyrodnialców dla których liczy się czapka z metką, tandetny zegarek złotego koloru, grube spasione dupy i darcie ryja. Moje stanowisko jest takie jakie jest i nikt mi nie powie ze takie formy egzystencji są do zaakceptowania.

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 29 cze 2009 20:25

piotr, to zjawisko, ktore opisujesz do przejaw braku wychowania, kultury ososbistej i szeroko pojetej asymilacji do kultury europejskiej. afrykanczycy czy azjaci maja troche dalej do europy i zupelnie odrebna kulture. roznice miedzy europejczykami a tymi kontynentami sa tak drastyczne, ze zarowno tubylcom jak i przyjezdnym bardzo trudno jest znalezc wspolny mianownik.

jestem na bakier z rzucaniem na lewo i prawo terminem rasizm.

jednak sama nie toleruje i nie akceptuje zachowan, ktore wyzej przytoczyles, ALE nie nazwe siebie nigdy rasistka. poznalam ludzi z roznych bajek, rowniez mam takie i siakie doswiadczenia. wiem takze, ze nie mam problemu z zawiazywaniem znajomosci z ludzmi o innym kolorze skory. mam jednak powazny problem z zaakceptowaniem dracych sie mord (zarowno bialych, czarnych jak i rozowych w zolte ciapki) czy rzucaniem miesem na lewo i prawo publicznie, lub okladaniem swoich dzieci i obrzucaniem ich przy tym niewybrednymi epitetami.

ALE TO NIE JEST RASIZM!

biali sa rownie nieznosni jak cala reszta ras na swiecie.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 29 cze 2009 20:33

...np... nie lubie horrorow, i nie ma takiej sily zebym poszedl do kina, albo ogladal film w TV, jesli czegos nie lubie... unikam... zycie za krotkie jest aby je sobie uprzykrzac lazeniem tam gdzie mi sie nie podoba.... ty wiesz ile ludzi by stracilo prace gdyby wszyscy stali sie tacy porzadni jak Ty? nie potrzeba by bylo street-cleanerow, policjantow, karetek pogotowia, sluzby wieziennej, pracownikow socjalnych, psyhologow...itd... lista jest dluga...
nauka udowadnia, ze pasozyty tez maja swoja pozytywna role do odegrania w eko-systemie....

PiotrPeltz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2009 00:55

Postautor: PiotrPeltz » 29 cze 2009 20:50

To prawda co piszesz "user1561247" ,lecz moje odczucia są wynikiem pewnych doświadczeń. Nie toleruje innego koloru skóry i jawnie przyznaje się do tego. Początek mojej rasistowskiej historii jest wynikową przemyślanych decyzji, które są poparte wieloma czynnikami o negatywnym charakterze. Nie jestem obojętny bo tak jak wspomniałem to są ludzie jak my. Myślę że nie do przyjęcia jest np zezwolenie na rozbudowywanie innych zachowań od wiary począwszy a skończywszy na odmiennej kulturze. Pamiętam jak dziś moje pierwsze początki tu. Jak każdy z nas w taki czy inny sposób zaczynał tu żyć. Bardziej cieszył się z tego że dał radę przekroczyć granicę. To był 2003 rok. Człowiek szanował to że jest tu. Powiedz mi czy normalne jest jak wchodziłem do kawiarenki internetowej - siedziało kilku starszych panów owiniętych w swoje brudne szmaty oglądających wypowiedź jakiegoś przywódcy, nastała cisza zgaszony monitor.
To były początki tego co widziałem. Zamachy w Londynie nie są normalnym przejawem człowieczeństwa a mimo to rząd Angielski dopuszcza ich do życia tu. Czemu? Bo pozwolił na tak wiele i nie potrafi sobie dać rady. Wielu ludzi tu przebywających nie zna nawet języka.
Moje zdanie na ten temat jest jakie jest nikt nie musi się z nim zgadzać. Ja nie posprzątam tego bałaganu jedynie mogę się mu przyglądać. Ogólnie mówiąc wiele narodowości ma wiele do poprawienia we własnym wizerunku. Może forma przejrzenia i selekcjonowania była by rozwiązaniem. Nie potrafię do dziś sobie wyjaśnić jakim sposobem pozwolono na wtargnięcie wielonarodowościowego bydła w tak szlachetny i ułożony Angielski świat. Oczywiście Angielski świat potraktujcie w przenośni. :wink:

PiotrPeltz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2009 00:55

Postautor: PiotrPeltz » 29 cze 2009 20:53

Darku to było dobre. Ekosystem ,hm... mam tylko nadzieje że pasożyt nie wchłonie ekosystemu :wink:

PiotrPeltz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2009 00:55

Postautor: PiotrPeltz » 29 cze 2009 21:02

Wiec dla jasności - nie cierpię innego koloru skóry.Nie mieszkam w dzielnicy gdzie jest ich wielu. Jak to mówi mój przyjaciel - czyszczę zbroję po walce jaka toczę jadąc do pracy nie jeden łeb leci nie jedno wyzwisko odpieram jasną barwę za myśl przewodnią mam. Wychować ich muszę.
He, wiec jestem rasistą w ekosystemie. Dobre..... :wink:

Djivan
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 18 paź 2007 16:48

Postautor: Djivan » 29 cze 2009 21:21

Ale ludziie , przeciez jeszcze raz, czort z Toba ze jestes rasista...,ale pomysl o tym twoim maluszku , ktorzy sie urodzi albo juz jest ...Taka tricizna dostac od ojca ????Na wstepie ??? Przeciez to nie ty bedziesz mial problemy, tylko to dziecko..Pomyslcie troche dalej....Co takich dzieci czeka, w prszedszkolu , w szkole, na uczelni jakies??? Ile oni beda musieli nad soba w doroslym zyciu napracowac( brawo ...psycholog bedzie mial pelne rece roboty,jak kots juz tu zauwazyl),zeby oduczyc sie tych stereotypów wzietych od najmadrzejszych, intelegentnyh, i naj naj naj rodziców???
Kiedys dostalem po papie u mnie pod flatem,, bylo ich z 15 , chcieli mi ukrasc telefon...Nie udalo im sie , ale dostalem niezle..I co ??? Mam ich naród nienawidziec??? NIE !! Bo to byly przestepcy , tak jak polacy, którzy sie ukrywaja w UK, bo nie jest w szengen strefie...
Sam nie jest polakiem,i mialem rozne doswiadczenia i w POlsce i tutaj, ale nic a nic mnie nie upowaznie zeby generalizowac,,,i nie mowie juz o rasiszmie...
Nie zdiwilbym sie kiedy dzieci tych "rasistów" przeprowadza do domu po randce kochanego lub kochana:-))) Ale bedzie zdiwoooo !!! I co powiesz , synu NIE , zle sie zakochales ??????

Pozdrawiam

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 29 cze 2009 21:50

...Polak - rasista - katolik... takie trzy w jednym...
I tak jak Pawlak sie modlil: "ojcze nasz... i zeby to Karuliowe plemie *\%&^%... a ns Pawliakow uchowaj odezlego..."
..Kocham Pawlakow i Kargulow... sa definicja naszej nacji...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości

cron