O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Djivan
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 18 paź 2007 16:48

Telewizja Satelitarna

Postautor: Djivan » 05 maja 2009 09:29

Witam,
Chce zalozyc telewizje satelitarna , która by odbirala programy na Hot-Bird.Wiec kupilem ten talerz 80 cm + LNB (nie znam nazwy po polsku) I dylematem jest kupno satelitarnego tunera ( digital receiver) .Patrze na necie i tego jest sporo.CZy to musi byc jakis model? .Nie chodzi mi o ogladanie platnych programów, gdyz mam angileska satke.Chce ogladac, darmowe programy na Hot-Bird w innych jezykach. CZy ktos moze mi poradzic jaki tuner mam kupic??? NA Ebayu tego jest sporo , a ja sie nie znam...
Dziekuje z gory i zycze milego dnia...

Pozdrawiam Rona

adam2009
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2009 22:18

Postautor: adam2009 » 18 maja 2009 00:52

Rona
zamierzalem kupic tuner i rozgladalem sie po ofertach ale na razie zostaje z moich freeview bo i tak caly czas tylko kanal 71 no i czasem 70 lub 75
jesli nie jestes milosnikiem polsatu polecam telewizje na karte maja tam tvp1 2 i tvn polonie i kilka innych polskich kanalow
masz tuner z karta sim jest wliczone 3 miesiace na dodatkowe kanaly tvn-u
cena w polsce cos ok 200 zt a w uk najtaniej znalazlem za 70 funtow
doladowanie karty chyba 10 zl m-ce ale bez doladowania tez dziala no i masz pelno kanalow za free w roznych jezykach
pozdrawiam

Djivan
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 18 paź 2007 16:48

Postautor: Djivan » 23 maja 2009 14:55

dzieki za odp.kupilem wszystko, czekam az tuner przyjdzie o zobaczyma jak dziala


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości