O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
migel33
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2008 16:29

Dlaczego facet powinien zamykac deske sedesowa?

Postautor: migel33 » 03 maja 2009 23:40

moze nudne ,ale ma codzienne zastosowanie.
kolega na flacie ma problem z opuszczaniem dechy,wkurza mnie to,nie wspomne juz o mojej kobiecie.
A moze to ja jestem w bledzie? :wink:

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 04 maja 2009 02:17

Byc moe kolega czytal ten artykul i dlatego nie opuscza deski
"Lekarze właśnie gremialnie obwieścili, że deska sedesowa w toalecie, powinna pozostawać podniesiona. :shock:
Kropkę nad "i" postawili brytyjscy lekarze, którzy stwierdzili, że kobiety nakazując mężczyznom opuszczanie tego przedmiotu po załatwieniu potrzeby, narażają ich narządy na poważny uraz. W trosce o bezpieczeństwo mężczyzn, deski sedesowe powinny pozostawać podniesione
Lekarze odnotowują w ostatnim czasie zwiększoną ilość urazów narządów męskich. Medycy zauważyli, że obrażenia te powstają najczęściej podczas opuszczania deski sedesowej. Mężczyźni, którzy wolą nie wchodzić w spór z damami, starają się opuszczać ten przedmiot i właśnie wtedy najczęściej dochodzi do tragedii. Opadający obiekt przygniata członka, powodując groźne obrażenia. Problem polega na tym, że coraz popularniejsze stają się masywne deski sedesowe, wykonane z ciężkiego, zdobionego drewna. W chwili, gdy osobnik płci męskiej stoi w nieodpowiedniej pozycji, a przedmiot łazienkowy wymknie mu się spod kontroli - nieszczęście gotowe" :lol:
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit ... omosc.html

chcesz nauczyc kolege zamykania to wymontuj deske, jak zapyta co sie z nia stalo to powiesz" i tak jej nie potrzebowales
albo zrob tak jak na zdjeciu
Obrazek

edit: dlaczego nie pojawilo sie zdjecie?
http://www.obrazky.pl/powieksz.php?nr=3068
Ostatnio zmieniony 04 maja 2009 23:46 przez milicjant, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 maja 2009 19:16

To samo chcialem napisac.
Tez nie opuszczam deski, bo jest to niebezpieczne.
Moze warto sie zastanowic na czestszym myciem toalety ?
Wtedy podniesiona deska nie powinna sprawiac problemow estetycznych, bo rozumiem ze o to sie rozchodzi.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 04 maja 2009 19:33

no ja wam szczerze powiem ze zupelnie nie rozumiem calego halo wokol deski klozetowej, czemu kobiety (jak widac nie tylko) tak sie o to wkurzaja??
Czy jest jakas roznica pomiedzy podniesiona a opuszczona deska w momencie jak kibel bedzie caly zasrany?? (sorki za wyrazenie :lol: ) I tak bedzie smierdziec?
Hmmm....nie ogarniam chyba tego moja sztuczna (bo jestem brunetka) inteligencja :wink:

migel33
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2008 16:29

Postautor: migel33 » 04 maja 2009 22:28

z tym kiblem bez dechy dobry pomysl,ale sa jeszcze dwie kobiety,wiec sie nie sprawdzi.

kibel zamkniety wcale nie musi byc brudny i rzeczywiscie estetyczniej wyglada lazienka z zamknietym,poza tym przy otwartym moze np.cos wpasc do srodka przez przypadek,mydlo,albo co? bo przeciez lazienki male,polki jakies,nigdy nie wiadomo.

A w ogole to ta deche w dwoch czesciach produkuja ,zeby kibel byl wlasnie zamkniety. :wink:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 04 maja 2009 22:36

a nie koniecznie.....dla mnie ta czesc dechy sluzy jako oparcie pod plecy, bo jakos bez sensu byloby sie opierac o plastikowy rezerwuar :lol:

mojego poczucia estetyki otwarty kibel nie zaburza, a w koncu jestem artystka :wink: wrecz przeciwnie, zaprasza swoja otwartoscia i nawet jak nie daj boze bedziesz mial(a) problemy zoladkowe to otwarty kibelek pomoze ci uniknac przykrej niespodzianki i zbednego dodatkowego sprzatania :lol: :lol:

migel33
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 23 lis 2008 16:29

Postautor: migel33 » 04 maja 2009 22:57

dla kazdego cos innego.dobrze.
piszesz o gornej czesci deski,a ja o calej.
nie usiadziesz na kibelku bez dechy ,bo to tak jakbys do pisuaru siusiu robila,a to raczej dla facetow i na stojaco.
no i jeszcze otwarty ujemne fluidy wysyla, ale to juz inna bajka,dla wtajemniczonych bardziej. :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 121 gości

cron