O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
baslejndim0n
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2009 14:51

PRAWYM PASEM NA M1... czyli Polak potrafi...

Postautor: baslejndim0n » 19 kwie 2009 19:14

Na wstępie link do materiału :

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/engl ... 006605.stm

Komentarz policji :

"There was no reason for that vehicle to have turned round at all, so we are very interested if anyone witnessed that vehicle turning around and any reason why they saw it turn round."

... i moje zdanie na temat - dlaczego :

a) Rysiu był naprany jak poranny szpak i pomyliły mu się kierunki,
b) Rysiu jechał po rodzinę na Luton, przejechał zjazd 10... i przykozaczył... bo kto by tam zawracał dopiero na następnym zjeździe...

... i strasznie ciekawy jestem Waszych opinii - dlaczego to się stało... bo co do tego kto był winny to nie mamy raczej wątpliwości, nieprawdaż ?

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 19 kwie 2009 23:39

żal tych ludzi , ot i wszystko. Po co dedukować kto winien a kto nie. Teraz jesteś a za 5 min Ciebie nie ma - kto był winien?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 21 kwie 2009 22:37

pierwsza mysl - naprany jak stary bak.

druga mysl - pisalo tam chyba o robotach drogowych - pamietam jak czasem jezdzlem na M25 po nocy szukajac [piii...]**** drogi bo wszystko pozmieniali robotami drogowymi.. mozna sie bylo wpienic. sie chyba wpienil...

user547867
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2009 10:14

Postautor: user547867 » 24 kwie 2009 10:54

roboty drogowe na m25/m1 to nie te same co na m1 j10, tam byl zamkniety tylko jeden pas, co w nocy jest normalne (jezdze tam prawie codziennie).

a ja bym stawiaj ze to kozak byl i chcial zawrocic na ten "zamkniety" pas no ale jak mu nie wyszlo i zobaczyl ze sie nie zmiescil to spanikowal (panika czyli full pedal na gaz) - tam sa 2 pasy i mogl sie nie zmiescic przy zawracaniu.....co do paniki to uwiezcie mi ze kilka razy widzialem kozaczkow jak ladowali w awaryjnie a pozniej nie mogl z auta wysiasc bo mu sie tak nogi tzresly a 2 miuty wczesniej zimny lokiec i okularki przeciwsloneczne w czasie deszczu no i full bas....(jestem kierowca tira od 10 lat)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości

cron