O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: dobre, rozumiem ze to

Postautor: banita » 16 kwie 2009 10:45

sunshinediver jestes pieprz... hipokryta i niczym wiecej

pare przykladow jak to ujoles sprytnego odwarcania uwagi, rzucania blotem w innym kierunku itd ...

sunshinediver pisze:Widziesz nghebird, ciezko ci zauwazyc ze nie pasujesz do tego forum, ciezko ci zauwazyc jakos komentarzy i iodposiedzi ktore bezsensownie produkujesz.Wiekszosc twoich wypowiedzi to nie tyczy sie zadanych pytan czy watkow tylko sa potokiem slowwypowiedzianbm pzrez imbecyla.
jestes jak kundel ktory duzo szczeka a kiedy dostanie z buta do podkuli ogon i ucieknie do budy. Twoja znajomosc wszystkiego opera sie wpisaniu w google hasla o ktorym slyszysz pierwszy raz , otworzeniu pierwszego lepszego linka na ten temat, pzreczytaniu bez zrozumienia i wypowiedzenie swojej zalosnej opini.
Po twoimpzrykladzie sklaniam sie do zalegalizowania aborcji dupku.


sunshinediver pisze:ty jestes tym srednio rozgarnietym czlowiekiem z lotnym umyslem....

:D czytaj ze zrozumieniem i sciganij klapki z oczu o sie przewrocisz o wlasne nogi i nie

bedziesz wiedzial dlaczego..

moze zmien literature bo ta ci szkodzi... :lol:

sunshinediver pisze:bo to ze jestes ignorantem i ze uwazasz sie za eksperta w kazdej dziedzinie to juz wiemy


sunshinediver pisze:jestescie z ghebirdem chyba z jednej budy....



chcialbys jeszcze cos dodac?

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

Jasne ze chcialbym

Postautor: sunshinediver » 16 kwie 2009 11:22

cos dodac. Niewiem po co wytlusciles tyle wyrazow, nie rozumiesz ich znaczenia?czy jak? moze nierozumiesz sam co pzrytaczasz? niewazne.
Przyznaje sie do dupka i imbecyla, to byly epitety i znizylem sie pzrez nie do twojego poziomu.sorki. Czy byla to hipokryzja, chyba tylko dla ciebie. Obiektywnie chyba rzecz biorac nie utzrymalem cisnienia. Reszta przytoczonych pzrez ciebie rzeczy to porownania i twoje okreslenia.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 16 kwie 2009 11:50

mojego poziomu, moje okreslenia, moje porownania? a gdzie ja cie w tym watku wyzwalem przed hipokryta? gdzie cie obrazilem?

widze ze stosujesz sie do zasady z mlodych wilkow - jak cie zlapia za reke to mow ze to nie twoja reka ... zalosne
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2009 13:32 przez banita, łącznie zmieniany 1 raz.

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 16 kwie 2009 13:29

żałosny poziom prania brudów, słlowna przepychanka. I po co?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 kwie 2009 20:40

oz ty w zyciu........no sie zaraz pobija normalnie, i o co??? O Bushow, bin Ladenow i Kwasniewskich?? Ludzie , czy was juz calkowicie po. je.balo, ze tak sie niegrzecznie wyraze?? Kazdy ma swoja opinie na ten temat, swoj swiatopoglad i swoje dowody ktore znalazl w googlach, youtubach i innnych diablach, a teraz jedno pytanie: Kto z was madrale byl SWIADKIEM chociaz jednego z tych terrorystycznych atakow, swiadkiem nie czytelnikiem mediow jakichkolwiek...NIKT?? Och, jak mi przykro ze dyskusja w tym momencie staje sie calkowicie jalowa i bezpodstawna
A pierwszy post mowil zebysmy TYLKO przeczytali a nie komentowali, hmmm :roll:

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 16 kwie 2009 20:56

kaslawka pisze:oz ty w zyciu........no sie zaraz pobija normalnie, i o co??? O Bushow, bin Ladenow i Kwasniewskich?? Ludzie , czy was juz calkowicie po. je.balo, ze tak sie niegrzecznie wyraze?? Kazdy ma swoja opinie na ten temat, swoj swiatopoglad i swoje dowody ktore znalazl w googlach, youtubach i innnych diablach, a teraz jedno pytanie: Kto z was madrale byl SWIADKIEM chociaz jednego z tych terrorystycznych atakow, swiadkiem nie czytelnikiem mediow jakichkolwiek...NIKT?? Och, jak mi przykro ze dyskusja w tym momencie staje sie calkowicie jalowa i bezpodstawna
A pierwszy post mowil zebysmy TYLKO przeczytali a nie komentowali, hmmm :roll:


no i w końcu jedna mądra wypowiedź na temat :D bez zbędnych emocji

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 kwie 2009 08:18

kaslawka zdefiniuj co masz na mysli piszac "ze byl swiadkiem"

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 17 kwie 2009 08:32

sądze, iż chodziło jej o bezpośrednią obecnośc na miejscu zdarzeń.
Banita ale Ty zabawny jesteś :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 kwie 2009 13:03

zabawny? jesli to oto jej chodzilo to piszac ze nikt nie byl swiadkiem moze sie srogo mylic przy zalozeniu ze 07/07 w londynie bylo ok 1 mln polakow. z 11/09 szanse mniejsze ale nie zerowe

jak blisko trzeba bylo byc zeby zalapac sie na swiadka i cos moc o tym powiedziec?
1 - dostac spadajacym z WTC oknem
2 - stac na ulicy obok
3 - byc w tym czasie na Manhatanie
4 - byc w tym czasie w NY
5 - byc w tym czasie w stanie NY
6 - byc w tym czasie w USA
7 - byc w tym czasie w kontynencie

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 17 kwie 2009 21:25

moge sie mylic, to prawda, bo mylenie sie jest rzecza ludzka a ja niestety (w przeciwienstwie do niektorych) nie mam patentu na nieomylnosc.
Poki co, w tej dyskusji nie padly zadne argumenty swiadczace o tym ze ktos byl tych faktow naocznym swiadkiem lub uczestnikiem (def Swiadek sprawdzcie sobie w google), jedynie jakies tam "fakty" zaczerpniete z google, ksiazek, gazet i moze innych forow internetowych, ew zaslyszanych w emocjonalnych rozmowach w pracy albo na ulicy, zaden autorytet niestety. Poki co to pokazujecie jacy to jestescie mocni w gebie i jaki to jeden madrzejszy i bardziej oswiecony od drugiego. No wiec fajnie, jak lubicie sie walic po mordzie w imie cholera wie czego to sie walcie dalej,
Ja sie zmywam :wink:

PS: w razie siniakow polecam dobry podklad Clinice, 100% pokrycie :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 kwie 2009 21:48

Kaslawka. Świadkami były miliony ludzi 11 września 2001. Transmisję na żywo nadawały wszystkie liczące się telewizje na świecie, na miejscu było ponad 40 ekip z różnych TV. W momencie kiedy w drugą wieżę WTC wbijał się samolot, zajście filmowały dziesiątki, jeżeli nawet nie setki kamer. O tysiącach fotografii wykonanych przez masę ludzi już nie wspomnę.
Każdy kto sugeruje jakąkolwiek manipulację na taką skalę, jest totalnym paranoikiem.
Każdy zarzut "specjalistów" od teorii spiskowej został obalony przez dziesiątki całkowicie niezależnych od siebie specjalistów i amatorów z całego świata.
Nie wiem jaki jest sens wałkowania w kółko tego samego tematu, skoro wystarczy np na Youtube wyszukać sobie materiały wg klucza "debunking 9/11", wejść na stronkę www.debunking911.com , lub poczytać np materiały ze stronki Popularmechanics.
Przy odrobinie racjonalnego i zdroworozsądkowego podejścia do tematu nagle wszystkie niejasności zostają rozwiane, a poza tym na jaw wychodzą perfidne manipulacje zwolenników teorii spiskowej.

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

Masc na siniaki nie bedzie potrzebna...

Postautor: sunshinediver » 18 kwie 2009 01:34

mam nadzieje :lol: a nawet z mojej strony nie padnie zaden niewybredny epitet.
To prawda ze temat ten jest walkowany,i kazdy kto ma swojen zdanie na ten temat zapewne go niezmieni. Mnie tez niepzrekonuja ani troche wersja ze strony podanej pzrez ghebirda.
Rozklada sie tam wypowiedzi strazakow, swiadkow tak dlugo az bedzuie to mozna dopasowac do teori niespiskowej.W sumie na stronach niby spiskowych na pzryklad http://www.prawda-o-world-trade-center.blogspot.com/ fakty bardziej pzremawiaja bynajmniej do mnie
Nie kupuje tego tak jak inni kupuja. mamy zawsze prawo wyboru, we wszystkim co robimy.
Oczywiscie nikt nie neguje tego ze byly tam samoloty. wydarzenia te sa swieze w miare,dlatego kazda wersja oprocz ofcjalne jest spiskowa.
Lepiej tez byc chyba paranoikiem niz ignorantem. Zreszta jak kazdemu lepiej wedlug jego uznania.
Ale ten swiat napewno nie jest na taki jaki wyglada.juz od wielu lat a ostanie czasy tylko mnie w tym utwierdzaja. obojetnie czy to WTC czy plany wprowadzenia carbon tax jakoby ludzie byli odpowiedzialni za globalne ocieplenie.o WTC oczywiscie mozna sie spierac, ale gdy tak wziac pod uwage amerykanski Homeland Security i jakie dostal prawa po tych wydarzeniach czy jakie pieniadze sie pompuje w podboje USA, to wyglada inaczej.
Jaki cel ma teoria spiskowa?niewiem, oprocz oczywiscie prawdy.
I to nie tylko o WTC, globalnym ociepleniu czy innych rzeczach.
Jezeli ktos niemialby co robic z nadmiarem czasu to polecam obejzrenie
End Game,
Obama Deception
Fabled Enemies
czy klasyczny Zeitgeist.
Sa tam tez wydarzenia historyczne ktore wszyscy znamy wiec ciezko o manipulacje.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2009 03:32 przez sunshinediver, łącznie zmieniany 1 raz.

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

i banita taki zdziwiony

Postautor: sunshinediver » 18 kwie 2009 01:43

juz chyba zostaniesz. Nie wiem czy BB mnie obserwuje, niezastanawiam sie nad tym, niejestem az takim paranoikiem. Napewno niejestem taka skrajnoscia jak ty w swoich pogladach,
ktora odebrala by mi dziecko bo nieche go szczepic i dlatego jestm zlym ojcem...
no comments
nie wydaje mi sie etz zebym kiedykolwiek twierdzil ze jedzenie jest trujace,
jezeli juz to poddawalem watpliwosc zdrowego wplywu GMO na nasze zdrowie, niewiem skad taki skrot hm...myslowy? u ciebie
dla relasku proponuje film
swiat wdlug monsanto
kilka stukleci temu moglbys przekonywac do swocih prawd pewnie zelazem i ogniem, moze nawet i tak bylo w ktoryms z popzrednich wcielen, kto wie..
:lol:
pozdro

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 kwie 2009 08:26

z emocji wiekszosci chyba sie poplatalo o czym kto tu pisal, proponuje przeczytac jeszcze raz i wtedy cos komus zarzucac

kaslawka czy ja sie z kims bije po mordzie o jakis atakach? poprosilem o definicje i stwierdzilem ze piszac ze nikt nie byl swiadkiem mozesz sie mylic i juz ... + w jednej wypowiedzi piszesz ze ludzie guzik wiedza jesli wiedza jest z googla otd a sama do niego odsylasz :lol:

sunshinediver - do jakich prawd ja w tym watku przekonuje? a czasy zelaza i ognia moze bylyby lepsze dla ciebie, ja wole czasy gdzie wygrywaja argumenty a nie sila

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 kwie 2009 13:16

Banita, google jest zrodlem wiedzy..niekoniecznie absolutnej i trzeba ja sprawdzac,zeby sie wypowiadac o czyms w sposob 100% pewny.
Ja nie jestem ekspertem w dziedzinach ktore byly poruszane w tych wszystkich Zeitgeistach itp jak rowniez nie bylam obecna w czasie tych atakow wiec ciezko jest mi sie osobiscie wypowiedziec kto ma racje jednoznacznie.
I sadze, ze we wszelkich dyskusjach jest dobrze miec postawe nie negujaca wszystkiego co sie nie zgadza z twoim swiatopogladem, bo najzwyczajniej w swiecie mozesz nie miec racji. Jak sie ludzie zaczynaja klocic to poza epitetami nic z dyskusji nie zostaje, co sie zreszta wydarzylo wlasnie w tym watku.
No ale jak koncze ta dyskusje poki co, bo nie mam na nia ani checi ani czasu.

Pozdrawiam serdecznie


PS: Apropos agrumentow drogi Banito, przeszlam przez wszystkie posty w tym watku i nie znalazlam ani jednego z twojej strony :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 82 gości