O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 lis 2012 16:04

Taa... i specjalnie po to wygrzebałaś stary i zakurzony temat sprzed 4 lat...

Nie musiałam specjalnie niczego udawać bo w tamtym wypadku rzeczywiście odniosłam obrażenia. Całe to "udawanie" sprowadzało się do wizyty u GP wyłącznie po to, żeby mieć "medical record".

Ja nie widzę specjalnego podobieństwa między uzyskaniem odszkodowania za wypadek, a egzystowaniem na zasiłkach osoby, która mogłaby pracować.

Nie widzę również najmniejszego sensu w wyciąganiu starych tematów tylko po to, żeby próbować kogoś ugryźć, nie mając zupełnie pojęcia o sytuacji.

Aina, nie doszukuj się problemów tam gdzie ich nie ma i nie twórz zbędnych ideologi tylko dla tego, że masz z kimś problem. Proponuję jogging: rozładujesz napięcie, obniżysz sobie ciśnienie i mózg dotlenisz.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 16:23

Przecież każdy umie czytać, trochę udawania, śmieszna komisja, ludzie którzy powiedzą co gadać, czyli to była ściema , proste że lekarzowi naściemniałaś bo musiał coś napisać, a teraz ,a bo to stary post blabla i co ja płacę ubezpieczenie i podatki , przeżyłem wybuch w 2005 roku w metrze i nie ściemniałem , był huk światło zgasło, pełno dymu nic mi się na szczęście nie stało, ale na głowe mogłem świrować.Ale nie zrobiłem tego bo mam honor.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 lis 2012 16:56

Nie, nie była to ściema. Jedyną "ściemą" z mojej strony było to, że poszłam do lekarza (wiedząc, że zaleci paracetamol) tylko po to, żeby mieć medical record, że byłam.

Komisja owszem, była jedną wielką ściemą. Pseudo-lekarzyna w ciasnym pokoiku w biurowcu "badający" ponad 70 osób w ciągu dnia nie wstając nawet zza biurka. Auto poszło do kasacji, ja byłam lekko poobijana i posiniaczona, a bóle "tu i ówdzie" rzeczywiście odczuwałam. Ja naprawdę nie widzę tu żadnego problemu.

Daro, a odłamkiem jakimś nie dostałeś? Bo mam wrażenie, że czasami naprawdę klepiesz bez sensu, coś tam przeczytasz po łebkach, coś tam sobie dopowiesz i jest (jak to już ktoś nazwał niedawno) burza w szklance wody.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 lis 2012 17:06

Widze roznice. Zapewne nigdy tego nie przechodzilas - wypadek NIE z twojej winy to od cholere klopotow, nerwow, uzerania sie, straty czasu, pieniedzy ktore trzeba na poczatku wylozyc a zobaczy sie je po roku itp.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 lis 2012 17:07

To do Ainy bylo :)

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 17:11

I teraz widzisz jak to jest jak ktoś coś palnie i inni zaraz wsiadają na Ciebie, to samo jest z goralukiem , palnoł coś kiedyś i ma teraz jazdy , czy my ludzie tylko ludzie nie mamy prawa się mylić? tu parę osób lubi przypinać komuś łatki, i wiesz o tym tylko jesteś osobą zbyt młodą by przeciwstawić się tym starszym i niby mocniejszym, i tacy wśród młodych szukają poklasku, stara prawda.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 lis 2012 17:21

Mylić może się każdy, ale trzeba mieć jaja, żeby umieć przyznać się do błędu.

Daro, ja się staram jak mogę, uwierz mi, ale jak czytam Twoje posty to gubię wątek, ja już nie wiem o kim, ani do kogo piszesz.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 21 lis 2012 17:44

Jeśli macie tego pecha i ktoś w was przywali od tyłu, to zawsze narzekać na kark i plecy oraz wezwać pogotowie.
Nawet jeśli stłuczka była przy prędkości 3-5 m/h.
Firmy ubezpieczeniowe nie bawią się w lekarzy i komisje bo to za drogo, więc wolą wypłacać odszkodowanie, nie rzadko w granicach 3-4k funtów!
Naturalnie sprawca straci wszelkie zniżki. Ale 3 tysiaki piechotą nie chodzą.
Najgorsze co zrobicie to podacie sobie ręce i odjedziecie bo "za dużo zachodu".
Jak wy komuś przywalicie i nie będzie to Polak, to sami się przekonacie o co chodzi, czego wam absolutnie nie życzę!

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 17:44

Wcale się nie dziwię jak ktoś wprowadza chaos informacyjny , pisze o konkretnej sprawie , a tu się komuś coś przypomina i pisze coś innego, zmienia temat, po nim ktoś łapie wątek i pisze już w innej sprawie na tym samym temacie, a kto się tak wcina to widać, piszę tylko na temat tv ktoś proponuje zakup telefonu i wraz zmienia temat albo dostajesz opieprz boś glópek, mało jest tu ludzi poważnych, ale są wszechwiedzący , byli by wszystcy prawnikami to byśmy na bosaka chodzili( za niektóre porady to dziękuję albo ktoś kpi z Ciebie albo chce zmieszać z błotem.Życie

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 lis 2012 17:51

goraluk pisze:Jeśli macie tego pecha i ktoś w was przywali od tyłu, to zawsze narzekać na kark i plecy oraz wezwać pogotowie.
Nawet jeśli stłuczka była przy prędkości 3-5 m/h.
Firmy ubezpieczeniowe nie bawią się w lekarzy i komisje bo to za drogo, więc wolą wypłacać odszkodowanie, nie rzadko w granicach 3-4k funtów!
Naturalnie sprawca straci wszelkie zniżki. Ale 3 tysiaki piechotą nie chodzą.
Najgorsze co zrobicie to podacie sobie ręce i odjedziecie bo "za dużo zachodu".
Jak wy komuś przywalicie i nie będzie to Polak, to sami się przekonacie o co chodzi, czego wam absolutnie nie życzę!


Ciebie też zaraz aina prześwięci :D

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 17:59

I co Goraluk przywaliłeś nie polakowi?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 lis 2012 18:21

on nie udawal przynajmniej swietego w innym poscie, nie w tym byla rzecz, tylko w tym, ze irytuje mnie hipokryzja ludzi, ktorzy najezdzaja ostro na kogos kto np pyta o benefity, prawiac moraly o spaniu po nocach i patrzeniu w oczy, a potem chwali sie w innym poscie jak to latwo przyszlo udawanie i klamanie by wyludzic pieniadze, o to tylko zestawienie mi chodzilo.

twoj system wartosci:

NoToCo napisal:
ty i ja to 2 kompletnie swiaty , Widzisz, mi od małego wpajano, że mam żyć tak, żeby móc w nocy spać spokojnie i móc każdemu spojrzeć w oczy. Będąc benefit sponge nie mogłabym ani spać spokojnie, ani patrzeć ludziom bez wstydu w oczy.



a potem to:

NoToCo napisal:
Warunkiem jest jednak staranie sie o odszkodowanie za urazy fizyczne- i tu trzeba ..hmm... jak to powiedziec... "kolorowac". Teraz jest moda na "whiplash injury"... Jesli nic Ci nie jest- nie martw sie- podpowiedza Ci co zrobic, zeby bylo kiedy nie ma Sama kiedys przez to przeszlam- troche udawania, smieszna komisja lekarska
:roll:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 18:37

a ile osób tak naprawdę tutaj wie co to system wartości? powoli do lamusa schodzi ten system ,komu potrzebna kultura i honor jak to wszystko schodzi do poziomu pięści i siły ,każdy kombinuje jak może, po co mam utonąć jak mogę kogoś innego utopić.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 lis 2012 18:44

Aina, może przeczytaj najpierw kilka moich powyższych wypowiedzi zanim ponownie odniesiesz się do mojego kłamania i udawania :roll:

Wyciągnęłaś 1 moją wypowiedź z tematu kompletnie niezwiązanego ani z wypadkami, ani z odszkodowaniami i kolejną wypowiedź sprzed 4 lat i próbujesz dorobić do tego jakąś żałosną teorię i Św. Piotrem straszysz :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 lis 2012 18:57

nie wyciagam nic, tylko cytuje to co wyzej powiedzialas w zestawieniu z inna odpowiedzia Twoja, by Ci przedstawic twoj 'system wartosci' wszak napisalas wyzej, ze pojechalam po tobie bo glosisz Slowo Boze :roll:

a ty ciagle sie tlumaczysz jakimis bzdetami, ze tak nie napisalas itd, wiec w odpowiedzi cytuje twoje slowa bo one mowia same za siebie, nie trzeba mi ich analizowac, i thats all.

A sw. Piotem cie nie strasze tylko ty sama piszesz, ze glosisz Slowo Boze.. :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości