O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 02 lis 2009 03:02

Cos mi się wydaje ze mamy tu do czynienia z pewnym paradoksem albo schizofrenią
Twoje słowa kolego cytuje
„Stara dobra szkoła mówi, nigdy nie mów źle o konkurencji”
„nigdy się nie spotkałem, żeby ktoś mówił źle o innych”
„Nigdy nie lubie i nie lubialem jak ktos oczernia innych...”
I chyba kluczowe hahhah „Ja… chciałem tylko wyrazić negatywną opinię o eme.” HAHAHA to troche jakby co innego mowisz a co innego mowisz ze mowisz hahhaha
Mysle ze przytoczone Twoje słowa mowia same za siebie hahahha
WIELKA SCIEMA HAHAHAHA
Osobiście uwazam ze nlp to ciekawa nauka i z tego co pisza w necie to nikt z Polakow tego nie wymyślił Jeżeli się myle i obraziłem któregoś Polaka albo samego pana batko to przepraszam choc nie doczytałem się nigdzie na jego stronie „®” albo „TM”
choc jeżeli już chodzi o wymyslanie czegokolwiek to przeczytalem sobie na stronie eme ze pani D. jest „Twórca autorskiego programu z zakresu sztuki i języka perswazji „Warsztat copywritera, czyli jak zbijać kokosy”® (znak i wartość intelektualna zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP podlegająca ochronie (numer Z – 344426).”
Hmmm jak dla mnie to brzmi calkiem wiarygodnie :)

abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 02 lis 2009 03:42

zgadzam sie nie mam zbytniego pojecia na temat nlp dlatego sobie czytam o tym w necie

moze kolega ktory szkoli sie u "zagranicznych" ma duzo wieksza wiedze :)

co nie zmienia faktu ze z linka ktory wyslales jasno wynika ze Polacy tego nie tworzyli ani nie tworza

wiec tym bardziej zastanawia mnie wypowiedz "gosciu2"

cyt: "A eme co wymyśliło nowego?? "

tak jakby ktokolwiek z Polakow cos wymyslil w tej dziedzinie
wiec to raczej kolejny nieuzasadniony pstryczek w strone eme calkowicie bez sensu tak jakby batko cokolwiek wymyslil - jezeli sie myle to zwracam honor choć nic na to nie wskazuje :)

Zato to eme jakaś tam "®" ma i to wlasnie prowadzenieu warsztatow wiec hmmm....

a i jeszcze jedno wlasnie sie natknalem
oczywiscie cytat pana gosciu2 - jak dla mnie sciemniacza ktory za wszelka cene chce albo dowalac eme albo promowac batko

"Bo nie wierze ze napisali to klienci"

http://www.e-pages.dk/polishdemo/314/ strona 20 Masz tu wypowiedzi ludzi ktorzy sie PUBLICZNIE PRZYZNALI (jak widac z imienia i nazwiska) w gazecie o nakladzie a jakies 60.000 do partycypowania w szkoleniach eme i raczej wydaja sie zadowoleni :)

czyzby kolejny raz gosciu2 chcial calkowicie bez sencu dowalic eme hmmm
jakiz mialby byc powod ? hahahha

dobra juz pozno dobranoc

gosciu2
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2009 10:17

Postautor: gosciu2 » 02 lis 2009 09:49

1) Mowilem zle mowic o konkurencji, a nie zle sie wyrazac jako klient.

Niedawno przyszedl do mnie budowalaniec na wycene remontu mieszkania, w trakcie wyceny okazalo sie ze 3 razy wymienil konkurencje, dwoch wyzwal od partaczy a jednego od zlodzieji to od razu mu podziekowalem.

Pozniej sie dowiedzialem od sasiadki, ze nie dosc ze partaczy robote to jeszcze okrada....

No i pytanie: jaka jest roznica miedzy tym, ze ja mowie o nim zle a taka ze on mowi zle o innych?

2) Ja nie napisalem ze Batko cokolwiek wymyslil, tylko eme mowi wszystkim ze Batko od 10 lat nic nowego nie wymyslil. To nawiazanie bylo co oni wymyslili?

A w zasadzie to co Wy wymysleliscie, bo tak skrupulatnie wszystko wiecie o tej firmie. Ja nawet nie wiedziałem, że Batko ma być w Londynie, ale Wy wiedzieliście i tu o tym napisaliście. Czyli ze strachu przed konkurencją robicie black marketing...


3) W sumie dyskusja zaczela sie od szkolenia dla handlowcow. TO przy okazji chcialem wszystkim polecic ksiazke R. Cialdini, stara prawie tak jak ja, ale każdy handlowiec powinien ja przeczytac i znać.

Ot taki kolejny dowód na "starość" informacji...

parawkadoratok
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 27 paź 2009 20:48

Postautor: parawkadoratok » 12 lis 2009 18:36

pie... tu piszecie panowie
tak sie sklada ze ja bylem na szkoleniu u Batki i mam wrazenie ze ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja w ogole nawet chlopa na oczy nie widzieli

Tak sie sklada, że Batko raczej olewal uczestnikow szkolenia a dokladnie pojawil sie pierwszego i ostatniego dnia. Zreszta po warsztatach pierwszy stal w drzwiach instytutu aby "pozegnac" gosci.

Przez cale szkolenie wkladal ludziom do glowy ze Batko to dobry a Grzesiak jest beznadziejny. Wszystko co zlego kotwiczyl na Grzesiaka
Nawet pokazywal na szkoleniu filmiki z youtube Grzesiaka z ktorych sie wysmiewal.

poszedlem na szkolenie NLP do Batki poniważ podobnie jak Wy mialem wyobrażenie na podstawie gównianych opini internetowych najczesciej ludzi ktorzy tyle wiedzieli o Batko co przeczytali na podobnych forach o wszystkim i niczym
Jestem bardzo rozczarowany panem Batko i kazdemu odradze jego szkolenia. Poza tym to czego naucza mozna przeczytac w pierwszej ksiazce z bodajrze 1978 roku R. Bandlera

Tak ze drodzy panstwo slyszalem, powiedzieli mi itp teksty maja sie nijak to rzeczywistosci

pozdr.

abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 12 lis 2009 22:23

blondynku nie wiem
ale mam zamiar to sprawdzic
ta "ekspercka" rozmowa spowodowala ze troche poczytalem sobie o eme i wybieram sie do nich na szkolenie w ten weekend

oglaszaja sie ze ma byc duzo wstydu zazenowania i oburzenia wiec mi odpowiada

po powrocie napisze co o tym wszystkim sadze
i obawiam sie ze bede pierwsza osoba na tym forum ktora byla faktycznie na jakims szkoleniu

pozdr

kasiashagwell
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2009 12:47

Postautor: kasiashagwell » 13 lis 2009 20:49

... NLP... ?? ja wiem , ja ja !!! ... umiem każdego zmanipulować...

"dasz mi twój numer czy wolisz żebym to ja do ciebie zadzwoniła... " :) ... żaden mi się jeszcze nie oparł , hahaha :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 lis 2009 21:05

kasiashagwell pisze:... NLP... ?? ja wiem , ja ja !!! ... umiem każdego zmanipulować...

"dasz mi twój numer czy wolisz żebym to ja do ciebie zadzwoniła... " :) ... żaden mi się jeszcze nie oparł , hahaha :)


jak jestes ladna, albo polykasz to sie nie dziwie - w tym nie ma zadnej filozofii.

abartok
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 26 paź 2009 00:19

Postautor: abartok » 19 lis 2009 01:35

no wlasnie bylem na szkoleniu eme
i powiem szczerze ze jestm pod wrazeniem ilosci wiedzy ktora mozna dostac od tych ludzi oraz tym jak wygladaly warsztaty

kazdemu polece, pelen pozytyw, 110 % satysfakcji

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 lis 2009 16:08

Dlaczego tylko 110% ?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości

cron