O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
konradvip
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2009 21:33

Znaleźć miłość w Londynie

Postautor: konradvip » 21 mar 2009 21:37

Cześć


Może znacie jakies sprawdzone sposoby,zeby poznac swoja drugą połówke....Jakies kluby, galerie, albo inne miejsca.???


Pomocy bo potrzebuje sie zakochac...:)

Konrad

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 21 mar 2009 23:13

Przede wszystkim duzo sie usmiechaj, otwieraj drzwi kobietom, ustepuj swoje miejsce siedzace w metrze, pomagaj taszczyc walizki po schodkach nieznajomym a zobaczysz los Ci odplaci tym samym.
Gdzie szukac? Zapisz sie np na kurs tanca***, szkoly jezykowej(niekoniecznie angielskiego), na silownie, odwiedzaj Polskiego fryzjera, kosciol(zwykle po kazdej mszy sa spotkania rodakow w przykoscielnych kawiarniach),POSK itp.
Mozesz poszukac na stronach typu "fotka.pl", "www.polacy.co.uk" chociaz co do internetu nie jestem przekonany.
***http://www.szkolatanca.co.uk/

Milosci nie znajdziesz na sile- sama Ciebie znajdzie. Ze mna tez tak bylo. Baardzo podobala mi sie kolezanka z pracy wiec chcac jej zaimponowac poprosilem inna kolezanke czy nie nauczyla by mnie troche slowek i zwrotow w jej jezyku. Uczac sie jej jezyka poznawalem tez coraz lepiej "nauczycielke" i to ona stala sie obiektem mojego zainteresowania.
Z perspektywy czasu musze powiedziec, ze byl to najlepszy wybor jakiego dokonalem w zyciu.
Zycze szczescia w poszukiwaniu i tylko trafnych wyborow :)

promyk26
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 25 lut 2009 13:50

Postautor: promyk26 » 22 mar 2009 12:29

Zgadzam się nic na siłe jeśli będziesz szukał to na pewno nie znajdziesz. Najlepiej przybywaj wśród ludzi, spotykaj się ze znajomymi, a zobaczysz nawet się nie obejrzysz i bedziesz miał dziewczyne czego Ci serdecznie życze wkońcu jest wiosna i nikt nie chce być samotny:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości