O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

czy warto jeszcze przyjeżdżać do UK ?

Postautor: user1831635 » 02 mar 2009 21:46

witam -i pytam się Was, czy warto jeszcze przyjeżdżac do UK? Mam wielki dylemat, ponieważ mój partner jest już tam od 2 lat, natomiast ja z dzieckiem mamy dotrzec w tym miesiącu. Prwdę mówiąc jego praca stoi jak na razie pod znakiem zapytania, ale pracuje. W kraju nie mamy żadnych perspektyw.

dan18
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2009 22:59

Postautor: dan18 » 02 mar 2009 22:23

Moim zdaniem Warto. Sam stoje przed podjęciem takiej decyzji i coraz bardziej sklaniam sie ku temu by jednak pojechać.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 02 mar 2009 22:33

Jezeli jego praca stoi pod znakiem zapytania jak sama piszesz to Twoj przyjazd tu z dzieckiem sytuacje znacznie pogorszy, zastanow sie wiec dobrze....

No chyba ze bedziecie na zasilkach jechac skoro on tu pracuje/pracowal legalnie. Tez opcja na zycie (dla niektorych)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 03 mar 2009 00:00

jadzka jak ci ktos zasieje i zobaczysz dzieciecia lzy zrozumiesz.

zadajcie sobie pytanie jak bardzo "?" stoii ta praca.
i jaki macie budzet.
bo jezeli pytasz poprostu o to czy sie finansowo oplaca to zal mi jest tylko dziecka.

pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 mar 2009 08:42

brain pisze:jadzka jak ci ktos zasieje i zobaczysz dzieciecia lzy zrozumiesz.


troche zes sie spoznil z ta zlota mysla :lol: jadzka to teraz moze widziec zly ... ale wnuczat :lol:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Re: czy warto jeszcze przyjeżdżać do UK ?

Postautor: czarnas » 03 mar 2009 12:41

user1831635 pisze:witam -i pytam się Was, czy warto jeszcze przyjeżdżac do UK? Mam wielki dylemat, ponieważ mój partner jest już tam od 2 lat, natomiast ja z dzieckiem mamy dotrzec w tym miesiącu. Prwdę mówiąc jego praca stoi jak na razie pod znakiem zapytania, ale pracuje. W kraju nie mamy żadnych perspektyw.


Twój partner żyjąc tutaj jak piszesz 2 lata, zakładam ma wieksze rozeznanie, jesli chodzi o zycie ( koszty itp).Więc wydaje mi sie że on powinien sam podjać że tak powiem decyzje o tym, czy będzie w stanie was utrzymać (mieszkanie,życie).Napewno będzie dobrze jesli bedziecie zabezpieczeni finansowo na jakis czas(jego oszczędności).Nie wiem jakie Ty masz plany po przyjeździe tutaj? chcesz pracowac czy narazie nie( nie wiem w jakim wieku masz dziecko) bo dąże do tego że może twój partner "nagra" C jakas prace nim tu dotrzesz?!.Przemyslcie sobie wszystkie za i przeciw, jednak kazdy napisze że poczatki bywaja cieżkie.Pozdrawiam

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 04 mar 2009 07:28

banita pisze:
troche zes sie spoznil z ta zlota mysla :lol: jadzka to teraz moze widziec zly ... ale wnuczat :lol:


a to stad te pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci.


:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości