O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaz348
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2009 21:57

Postautor: kaz348 » 26 lut 2009 22:33

albo mi sie wydaje albo zmieniacie temat z autokarow na samoloty to nie ma znaczenia stiuardesa w samolocie ma swoja role i jej za to placa i tak samo jest z kierowcami autobusu maja pasazerow dowiesc biezpiecznie od punktu a do b a nie kogos po drodze zostawiac i jednak pewna osoba ma racje jesli nie pozwalaja na przewozenie zwiezat to nie powinno do tego dopuscic ale co poradzisz jak w tych czasach ludzie zrobia wszystko dla kasy no sa wyjadki ale nie wielu dlatego cala sprawa sie wymknela s pod kontroli awiec i tka firma nawalila naginajac wlasne zasady i pozwalajac na przewiewzienie zwiezecia co doprowadzilo do tego ze dzieciak musial zostac z psem na granicy czyli inaczej mowiac poprostu dajecie im kolejne dowody ze jednak firma nawalila a nie rodzic !!!

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 26 lut 2009 22:51

przedstawicielka bus travela zapewniła że już niejednokrotnie przewozili psy i w drodze powrotnej syn miał dodatkowe miejsce dla psa.jeżeli nie przewożą psów to dlaczego to robią , dla kasy ?to jak przyjedzie po mni taksówka to mam za każdym razem sprawdzać licencje,wy tak robicie?user jak ja mogłem sprawdzić papiery jak mnie tam nie było ale do weterynaża moja żona dzwoniła dwa lub trzy razy żeby się upewnić czy jest ok.pies jest w angli do normalnego zakończenia tej histori zabrakło dwie i pół godziny.nara

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 26 lut 2009 22:57

filippater13 pisze:nara


Najlepszy fragment całej dyskusji.
<macha>
Nara.

Makulaturka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009 15:58

Postautor: Makulaturka » 27 lut 2009 21:10

nio i pies jest w Anglii ! toż to szok !! :lol:

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 13:01

filippater13 pisze:przedstawicielka bus travela zapewniła że już niejednokrotnie przewozili psy i w drodze powrotnej syn miał dodatkowe miejsce dla psa.jeżeli nie przewożą psów to dlaczego to robią , dla kasy ?to jak przyjedzie po mni taksówka to mam za każdym razem sprawdzać licencje,wy tak robicie?user jak ja mogłem sprawdzić papiery jak mnie tam nie było ale do weterynaża moja żona dzwoniła dwa lub trzy razy żeby się upewnić czy jest ok.pies jest w angli do normalnego zakończenia tej histori zabrakło dwie i pół godziny.nara


Witam
Po zapoznaniu się z prawie wszystkimi opiniami - szczególnie tak beznadziejnymi jak Babci Jagi, uwazam, że powinines czym predzej ta sprawe wyjasnic. Zawinił ewidentnie Przewoźnik a nie Ty. Przewoźnik sprzedając Ci bilet zawiera Z tobą umowę (KC), z której musi się wywiązać. W tym przypadku firma ta zobowiązała się do przewiezienia Tewojego dziecka i psa z punktu A do punktu B. No i oczywiście nie zrobiła tego. Nie bede wspominała tu o bezduszności ludzi podróżujących autokarem . Mam wrażenie, że ich poziom myślenia jest na poziomie myslenia psa, którego Twoj syn przewoził. A i o Twojej bezmyślności tez tu nie bedziemy sie rozwodzic, bo i po co. Masz nauczkę, a dziecko ucierpiało.

Po krótce oto co masz zrobić
- zadzwon do Urzedu Marszałkowskiego, Departament Promocji Kultury i Turystyki we Warszawie 022 597 95 01 tam Ci powiedza co masz dalej robic
lub dzwon bezpośrednio do osób, które zajmują sie reklamacjami biur podróży
- Pan Ryszard Pieniążkiewicz - 022 59 79 545
-Pani Hanna Sawicka - 022 59 79 543

oni na pewno Ci pomogą.
Dowiedz sie gdzie jest przewoznik zarejestrowany czy we Wrocławiu czy W Warszawie - oni pewnie tez Ci to powioedza, chyba ze gdzie firma ma siedzibe.
powodzenia i daj znac co zrobiles w tej sprawie
- życzliwa

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 13:07

Faktem jednak jest, że powinienes sie dowiedziec jak sie przewozi psa , jakie sa szcepienia i jak dlugo trzeba czekac od momentu zaszczepienia do momentu wywozu zagranice. Dobrze ze nie zabrali psa na dwutygodniowa kwarantanne. Przewoznik dal ciała na calej lini. Mogl sie troche bardziej postarac.
Po za tym ,Ty mogles przecież pokryc koszty zwiazane z opoznieniem (teoretycznie) .Nie zrobiles tego, gdyż nie miales szansy. Przewoznik zadecydowal tu za Ciebie.
PAMIETAJ NIE ODPUSZCZAJ I WALCZ O TO, ŻEBY WYJASNIC DO KONCA SPRAWE

- życzliwa

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 13:17

odnosze wrazenie, że tu sie nie pomaga ludziom jak wyjsc z problemu tylko sie ich miesza z błotem, upadla, ale to taka nasza polska mentalnośc.
Babcia Jaga to juz w ogole wszystkie rozumy pozjadala. A może Babcia Jaga nie wie, że wieku 13 lat dzieci dzielą się na:
-odpowiedzialne
-nieodpowiedzialne
-dziecinne
-zabawne
-bezmyślne
-mądre
-itp itd.
widoczne Pan filippater uznał, że jego dziecko jest na tyle odpowiedzialne, ze kmoze samo podrozować. Mysle, że nie zostalo do tego zmuszone, tylko samo wyraziło chęć, bo przeciez kazdy czlowiek ma prawo do wlasnych sadów i pogladów bez wzgledu na wiek - ale Ty o tym nie wiesz Babciu Jago, że czlowiek to istota wolna, myslaca i nawet 13 latek ma prawo do wlasnego zdania

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 13:28

AngiK pisze:Ja doskonale rozumiem ze zdazaja sie rozne sytuacje. Dziecko chcialo jechac (moje tez chca) Wy nie mogliscie wziac urlopu. Nadal jednak uwazam ze bardzo zaryzykowales ja bym sie nie zdobyla na taka decyzje zeby moi synowie nawet zanosili sie od placzu :D . I nie chodzi o to aby dzieci trzymac pod kloszem , tylko aby niepotrzebnie nie ryzykowac , jak widac na Twoim przykladzie nie warto.
Co do pasazerow , to jestem rozczarowana. To zrozumiale ze kazdemu sie spieszy, ludzie sa zmeczeni ...itd gdyby w autokarze cos sie zepsulo i trzeba by bylo czekac, to pewnie by czekali te 3h , ale ze dziecko bylo "problemem" to sie go pozbyli. No coz w koncu to nie ich dziecko.......szkoda gadac.


zgadzam sie z TOba, U nas dzieci sa traktowane przedmiotowo a nie podmiotowo. Najlepiej, jakby nie mialy wlasnego zdania i nie pokazywaly sie na ulicach, w restauracjach, kinach. Bo przciez zagrazaja naszej polskiej wygodzie.
jestesmy bezdusdznym Narodem, dbajacym tylko indywidualnie o swoje interesy, nie martwimy sie o to zeby komus bylo tez dobrze. Liczymy sie my sami , wszystko dla mnie , o mnie...same pempki świata i nic dookoła. Nigdy w Polsce nie bedzie dobrze, dopóki żyja tacy ludzie. Ja bym psa nie zostawiła samego na ulicy a co dopiero dziecko. W koncu w ostateczności mogl ktos zostac z tym chlopcem, i poczekac na przyjazd jego ojca, ale po co.?

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 13:46

nie babcia jaga - tylko babcia jadzia - przepraszam za pomyłkę

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 06 mar 2009 14:15

wow, ale Ci sie musi nudzic - dyskusja ze sama soba to juz szczyt zanudzenia

btw ten podpis "zyczliwa" - kojarzy mi sie z piekna polska tradycja donosow

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 06 mar 2009 17:50

do woo

spójrxz jak Tobie musi się nudzić, skoro piszesz coś, nie mając nic do powiedzenia. To jest dopiero szczyt...

user495070
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2009 11:56

Postautor: user495070 » 09 mar 2009 14:01

Poza wszelka dyskusja jest czy ojciec postapil roztropnie czy nie.

Fakt jest faktem, ze firma podjela sie zadania i jest odpowiedzialna za swoje zobowiazanie.

filu2011
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 25 gru 2012 18:10

Postautor: filu2011 » 02 sty 2013 13:15

PORAŻKA

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 02 sty 2013 13:21

Porazka jest wyciaganie tematow przed 3 lat.

Daro, ogarnij sie bo ZNOWU kretyna z siebie robisz, zmiana nicka nie pomoze

dagma88
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2015 13:05

Re: BUS TRAWEL Z WROCŁAWIA ZOSTAWIA DZIECI WE FRANCJI

Postautor: dagma88 » 15 kwie 2015 09:02

Potrzebuję dobrego przewoźnika międzynarodowego dla grupy 12 osób i szukam w necie opinii na temat http://www.goldbus.eu/ , wydają się być w porządku, zwłaszcza, że stawiają na bezpieczeństwo.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości

cron