O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

jak wam się podoba idea freecyclingu

Czas głosowania minął 24 mar 2009 17:39

uważam to za fajny pomysł
1
33%
uważam to za pomysł nie warty uwagi
2
67%
 
Liczba głosów: 3

Angelik31
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2009 17:16

Dużo rzeczy za darmo do wzęcia - meble, sprzęt AGD, RTV

Postautor: Angelik31 » 22 lut 2009 17:39

Ostatnio panuje moda w Wlk Brytanii na tzw. freecycle. Ludzie ogłaszają sie w różnych specjalnych portalach i oddają rzeczy, których już nie potrzebują. Najczęściej są to meble i inny sprzęt domowy. Ja dostałam ze stron freecycle telewizor, komplet skórzany i parę innych fajnych rzeczy. Chcę dodać, że nie są to jakieś stare śmieci ale rzeczy w super stanie. Bardzo podoba mi się ta idea, że zamiast produkować coraz więcej i więcej niszcząc przy tym środowiska ludzie oddają sobie całkiem dobre rzeczy żeby je dalej używać. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj
prosze nie zamieszczac linkow do innego forum - banita
Ostatnio zmieniony 23 lut 2009 04:43 przez Angelik31, łącznie zmieniany 1 raz.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 22 lut 2009 18:58

:lol:
Co to ma być klikam ten link w tekście i czytam:
Wątek: poszukuje dobrej fryzjerki w Londynie (Przeczytany 8 razy)

Jeżeli próbujesz w ten niezwykle wyrafinowany i przewrotny sposób rozkręcić tamto forum, to pomysł jest jak kulą w płot :twisted:

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

Re: Dużo rzeczy za darmo do wzęcia - meble, sprzęt AGD, RTV

Postautor: anmi » 22 lut 2009 21:33

Angelik31 pisze:Ostatnio panuje moda w Wlk Brytanii na tzw. freecycle. Ludzie ogłaszają sie w różnych specjalnych portalach i oddają rzeczy, których już nie potrzebują. Najczęściej są to meble i inny sprzęt domowy. Ja dostałam ze stron freecycle telewizor, komplet skórzany i parę innych fajnych rzeczy. Chcę dodać, że nie są to jakieś stare śmieci ale rzeczy w super stanie. Bardzo podoba mi się ta idea, że zamiast produkować coraz więcej i więcej niszcząc przy tym środowiska ludzie oddają sobie całkiem dobre rzeczy żeby je dalej używać. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj
można wiedzieć w jakim celu oszukujesz ludzi????


http://www.freecycle.org/

Angelik31
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2009 17:16

Postautor: Angelik31 » 23 lut 2009 04:50

sorry gheribid
link, który wkleiłam w mojej wiadomości u góry był nie prawidłowy - już jest poprawiony.

ANMI - pomyłkę nazywać oszustwem?? hmm?!!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 23 lut 2009 06:23

W takim razie, OK.
Przepraszam za podejrzenia o niecne manipulacje ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 132 gości