O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Zgadzasz się z tym

Czas głosowania minął 25 lut 2009 01:17

Tak
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania
2
100%
 
Liczba głosów: 2

1ukpl
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2009 23:51

co myślicie o tym artykule

Postautor: 1ukpl » 18 lut 2009 01:17

Technologia postawiła przed mężczyznami kolejne wyzwanie – muszą oni stawić jej czoła w walce o względy u kobiet. Jak wynika z przeprowadzonych przez Intela drogą online'ową badań, 46 procent kobiet wolałoby zrezygnować na dwa tygodnie z seksu, aby tylko w tym czasie móc korzystać z Internetu.


Wartości procentowe różnią się w zależności od wieku.
I tak w grupie 18-34 lata z seksu na korzyść Internetu zrezygnowałoby 49 procent kobiet, natomiast w grupie wiekowej 35-44 lata odsetek ten wynosi już 52 procent.

W przypadku mężczyzn dane te wyglądają nieco lepiej – w grupie wiekowej 18-34 lata 39 procent przedkłada Internet nad seksik, jednakże wśród starszych facetów (35-44 lata) sytuacja ta wygląda znacznie lepiej – jedynie 23% wolałoby surfować, zamiast miło spędzać czas z partnerką.
Źródło: blogs.wsj.com

Niby nic nie znaczacy komunikat
w sieci, znaleziony na stronie WALL STREET JOURNAL BLOGS, a jednak wiele mówi o zmianach w stosunkach damsko-męskich wynikających z postępującej technicyzacji życia codziennego. Nie tak dawno jeszcze, bo za naszego życia, kiedy jeszcze nie bylo prądu w każdym domu w miastach, a już na pewno nie na wsi, kiedy nie było telewizorów i komputerów, życie toczyło się zgodnie z rytmem jaki wyznaczało słońce, czyli od wschodu do zachodu. Im krótszy dzień, im wcześniej kury poszły spać, to i ludzie wcześniej udawali się na spoczynek. Mozna tym wytłumaczyć wielodzietność rodzin w okresie miedzywojennym, a spadek narodzin po boomie przyrostu naturalnego w okresie powojennym, zwanym tzw. wyżem demograficznym, który pociągnął za sobą kolejny wyż po 20 latach w okresie wczesnego Gierka.
A dzisiaj, jak donosi blogger, prawie połowa kobiet przedkłada Internet nad życie seksualne.

O co tu chodzi?
Warto to przemyśleć i wyliczyć. Jeśli prawie połowa kobiet wybiera Internet zamiast seksu, to oznacza, że on daje im wiecej satysfakcji, której nie zaznały wcześniej, obojętnie w jaki sposób by się o nią nie starały. Mężczyźni nie są dla kobiety na tyle interesujący, aby poświęciły swój drogocenny czas na współżycie i dlatego wybierają komputer. Przynajmniej co druga.
Z kolei wyniki dotyczace mężczyzn, też mówią same za siebie. Starsi bardziej niż młodzi są zainteresowani seksem, co można przetłumaczyć jedynie na większe zainteresowanie młodych techniką i nieznajomością komputera wśród starszego pokolenia, za to znajomością ars amandi.

Wniosek narzuca się sam.
Trzeba się jeszcze młodym mężczyznom wiele nauczyć, aby w pełni usatysfakcjonować
dojrzałe kobiety, ale gdzie i kiedy mają się tego nauczyć, kiedy panie siedzą ciągle przy komputerze i oglądają kolejne odcinki interesującego serialu na you tube?
I tyle. Szkoda tylko, ze nie badano starszych niz 44 lata...

"Ja ocipiałam", mówi o sobie kobieta, ale o innej powie że to "ty ochujałaś", co zdarza się słyszeć w dobrym towarzystwie, ale o tym już innym razem...


ten Felieton został pobrany z www.1uk.pl

1ukpl
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2009 23:51

Postautor: 1ukpl » 18 lut 2009 01:20

Ja się dokońca nie zgadzam z tym co napisał ten autor, to samo można było by powiedzieć o mężczyznach średnio dziennie poświęcam ok 6h przed internetem z racji mojej pracy :))) Pozdrawiam

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 lut 2009 02:01

Nie dosc ze spamujesz to jeszcze sam ze soba w dyskusje sie wdajesz?

:shock:

Tobie to juz ani seksik ani internet nie pomoze........

:roll:

thomass
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 03 gru 2008 16:11

Postautor: thomass » 18 lut 2009 15:53

babcia jadzia pisze:Nie dosc ze spamujesz to jeszcze sam ze soba w dyskusje sie wdajesz?

:shock:

Tobie to juz ani seksik ani internet nie pomoze........

:roll:

dobrze powiedziane zgadzam się z Tobą


Wróć do „Hyde Park”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości

cron