O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
szymitsu
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2007 14:57

Nadbagaż przy odprawie na lotnisku

Postautor: szymitsu » 10 lut 2009 20:57

Właśnie spakowałem walizki, i niestety mam jakies 2-3 kilo nadbagazu każda. Mam pytanie, czy przy odprawie bagażowej, tam gdzie odbieram bilet mogę zapłacic za nad bagaz czy musze skierować sie w inne miejsce przed odprawa? Linie ryanair.

dzieki za pomoc

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 10 lut 2009 21:31

... a wez ze otworz swoj bilet i przeczytaj...
...ostatnio ten "tani" pzrewoznik coraz barzdie sie czepia nadwagi bagazu, jak bedziesz mial szczescie to te 2-3 kg przejdzie, ale jesli trafisz na upierdliwego sprawdzacza to zaplacisz : 3x12f/kg=36f... czyli nie wiele mniej ilie pewnie zapalciles za bilet... sparwdz sobie na stronie "taniego"jeszcze bo byc moze jesli do odlotu masz kilka dni to mozesz doplacic...

szymitsu
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2007 14:57

Postautor: szymitsu » 10 lut 2009 23:33

darekzlondku pisze:... a wez ze otworz swoj bilet i przeczytaj...
...ostatnio ten "tani" pzrewoznik coraz barzdie sie czepia nadwagi bagazu, jak bedziesz mial szczescie to te 2-3 kg przejdzie, ale jesli trafisz na upierdliwego sprawdzacza to zaplacisz : 3x12f/kg=36f... czyli nie wiele mniej ilie pewnie zapalciles za bilet... sparwdz sobie na stronie "taniego"jeszcze bo byc moze jesli do odlotu masz kilka dni to mozesz doplacic...


wlasnie patrzyłem na stronie głównej przewożnika. 14 F za każdy kilogram nadbagażu.

rozbój w biały dzień!!!!!!!!!!!!!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 11 lut 2009 01:07

To nie płać. Wywal zbędne kilogramy...
A to, że Ryanair i inni pobierają astronomiczne opłaty za nadbagaż, wiadomo nie od dziś :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron