O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

POLSKIE HARCERSTWO PO ANGIELSKU-PARANOJA

Postautor: filippater13 » 08 lut 2009 17:43

dowiedziałem się w Slough że jest tu stowarzyszenie harcerstwa polskiego a interesowało mnie to ponieważ od 5 miesięcy jest ze mną rodzina i moja córka chciała uczestniczyć w zbiórkach ponieważ w polsce była harcerką a wcześniej zuchem.a teraz do rzeczy ;zaprowadziłem córkę na umówioną godzinę i miejsce, to znaczy do polskiego klubu w slough,zapytałem się przybocznej co i jak i zostawiłem córkę. po ok. godzinie zadzwoniłem do córki czy ok no i okazało że moja córka zapłakana ponieważ na tej zbiórce HARCERSTWA POLSKIEGO dzieci mówią po angielsku a ja oznajmiłem że moja córka jest w angli ok 5 miesięcy i nie mówi po angielsku.TO POLSKIE HARCERSTWO W SLOUGH TO JEST PARANOJA.WEDŁUG MNIE TO CI KTÓRZY PROWADZĄ TE ŚMIESZNE HARCERSTWO I MIELIBY POUKŁADANE W TYCH SWOICH GŁOWACH TO ŁĄCZYLIBY DZIECI Z POLSKI Z DZIEĆMI URODZONYMI W ANGLI I WTEDY BYŁOBY TO DOBRE W OBIE STRONY ALE TO JEST NIEMOŻLIWE PONIEWAŻ ONI MYŚLĄ JUŻ TYLKO PO ANGIELSKU I NIE JESTEM PEWNY CZY ONI WIEDZĄ CO TO JEST POLSKIE HARCERSYWO

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 08 lut 2009 18:08

1) Nie krzycz -wylacz caps jak piszesz bo zle sie czyta

2) jestem 100% za integracja no ale skoro oglaszaja sie jako Polskie Harcertwo to wg mnie powinni po polsku

baslejndim0n
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2009 14:51

Postautor: baslejndim0n » 11 mar 2009 15:30

Jeśli to było w Slough to się ciesz że harcerze mówią po angielsku a nie pakistańsku :)
A swoją drogą zastanów się czy to nie dobry sposób dla córki żeby polubić angielski skoro zna go na poziomie nu-nu ? :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 141 gości