O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
emigrantpol
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2008 20:10

Jakie warunki muszę spełnić, aby kupić telefon na abonament?

Postautor: emigrantpol » 07 lut 2009 13:03

itam!

jako że postanowiełem zostać w londynie chciałbym zakupić telefon na abonament, jakie warunki muszę spelnić?! Pracę mam, proof of adres także. Znajomy mi mówił ze musze mieszkać conajmniej 3 lata w UK prawda to?


Pozdrawiam,

myszek
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2008 16:50

Postautor: myszek » 07 lut 2009 17:56

Zalezy w jakiej sieci, niektore daja bez wiekszych problemow ale np 3 wydziwia strasznie,chca raport kredytowy musisz byc zapisany na liscie do glosowania i inne glupoty.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 08 lut 2009 00:21

Wez sobie z T-Mobile, opcja Solo - nie dostajesz "za darmo" telefonu ale miesiecznty abonament czyli nie wiazesz sie na rok i nie wydziwiaja jak inne sieci:

http://www.t-mobile.co.uk/shop/mobile-p ... y-monthly/

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 08 lut 2009 00:24

Jak ja bralem telefon na abonament troche ponad rok temu to mialem ze soba Paszport, ostatni statement z banku i karte kredytowa. Nie sztuka kupic telefonu (jak w Polsce) a "wytargowac" jak najlepsze warunki. Telefon wzialem (bo nie zaplacilem nic)w phone4you(LG vievty) wysokosc abonamentu mi nie za bardzo odpowiadala wiec powiedzialem ze ide do "3" tam maja lepsze warunki. Gostek na to ok poczekaj porozmawiam z szefem. Obnizyli mi abonament o 10funtow i dorzucili drugi tel PAYT. Mam 1100 min, 12 min videorozmow wszystko za 27funtow + 5internet w tel. Ostatnie mistrzostwa ogladalem w komorce 50p za dobe.
Skorzystalem tez z ubezpieczenia. Mialem wywrotke na rowerze i telefon sie zaczal wieszac(poza tym dotykowy ekran byl niemilosiernie porysowany-wymienili bez problemu
Siec "3" nie jest taka zla jak niektorzy narzekaja. Jak do tej pory nie mialem zadnych problemow.
Jak sie dobrze postarasz to wynegocjujesz dobry cashback


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 157 gości

cron