O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 12:03

nie potrzeba ci kochota :lol:

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 12:12

aina24 pisze:metro jest tylko w londynie ciolku, a ja nie mieszkam w londynie :lol: piany to ty sobie do wanny napusc bo siedzisz dniami i nocami przy kompie umyla bys sie chociaz :lol:




Naprawde tylko w Londynie, woooow!
Jaka jest roznica miedzy tymi zdaniami:
''wie ktos czy underground working dzis????'' - aina24 naprawde sie pytala czy metro jezdzi, bo za glupia zeby wpisac w google

''A czy ktos wie czy dzisiaj underground is working'' - posmiewisko z aina24, nie zajarzyla i wytyka bledy.

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 12:13

blondynek pisze:ciagle zapominam ze mam ciebie Obrazek
*idzie odsawic maryske*


ja cie uwielbiam :)))))))))))

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 21 gru 2010 12:15

BosaStopa pisze:
aina24 pisze:metro jest tylko w londynie ciolku, a ja nie mieszkam w londynie :lol: piany to ty sobie do wanny napusc bo siedzisz dniami i nocami przy kompie umyla bys sie chociaz :lol:




Naprawde tylko w Londynie, woooow!
Jaka jest roznica miedzy tymi zdaniami:
''wie ktos czy underground working dzis????'' - aina24 naprawde sie pytala czy metro jezdzi, bo za glupia zeby wpisac w google

''A czy ktos wie czy dzisiaj underground is working'' - posmiewisko z aina24, nie zajarzyla i wytyka bledy.



nic nie rozumiecie !!!!!

aina nie wytyka błędów...i ich nie robi, ainusia sprawdza czy potraficie interpretowac...czy wogóle cos potraficie myślec?

ona sie stara zebyście wogóle cos pojeli....

a wy niewdzięcznicy....na wyciągnieta rekę odpowiadacie kąsaniem

:twisted:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 gru 2010 12:16

marekleyton pisze:wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aina...ja to wszystko zrozumiałem...ty mnie po prostu podniecasz...rzućmy te posty..w niepamięć ..i warczmy...


wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



Widze ze zrozumiales slowo "dogging" bardzo doslownie. Ale, jako ze Aina nie przejawila zainteresowania to wlasna raczka ci pozostaje. :lol:

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 12:17

hmmm, super, taka sama jazda jak kiedys, ktos zmienia tresc postow lol :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010 22:47 przez BosaStopa, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 gru 2010 12:19

patrz Marc znowu podnieciles jakas Pania slownie ... ty to masz talent :wink:

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 12:23

MarcFloyd pisze:
marekleyton pisze:wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aina...ja to wszystko zrozumiałem...ty mnie po prostu podniecasz...rzućmy te posty..w niepamięć ..i warczmy...


wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



Widze ze zrozumiales slowo "dogging" bardzo doslownie. Ale, jako ze Aina nie przejawila zainteresowania to wlasna raczka ci pozostaje. :lol:


Ach Marc, kto jak kto ale ty chyba rozumiesz sarkazm... :?:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 21 gru 2010 22:40

BosaStopa pisze:
aina24 pisze:metro jest tylko w londynie ciolku, a ja nie mieszkam w londynie :lol: piany to ty sobie do wanny napusc bo siedzisz dniami i nocami przy kompie umyla bys sie chociaz :lol:




Naprawde tylko w Londynie, woooow!
Jaka jest roznica miedzy tymi zdaniami:
''wie ktos czy underground working dzis????'' - aina24 naprawde sie pytala czy metro jezdzi, bo za glupia zeby wpisac w google

''A czy ktos wie czy dzisiaj underground is working'' - posmiewisko z aina24, nie zajarzyla i wytyka bledy.





bo glabie CZY to jest is!!! wiec jak zaczelam od CZY znaczy, ze juz IS w srodku nie bedzie... a u ciebie glabie wyszlo tak- czy metro czy dziala dzis..

BosaStopa
Emigrant
Posty: 129
Rejestracja: 06 sie 2008 14:01

Postautor: BosaStopa » 21 gru 2010 22:44

wow, wrocila z pracy i od razu do kompa, bosej odpowiedzec :lol:

aina24, nie popusc w gacie, co tak sie ciskasz? bezpieczniki ci puscily? yhyhyhy

Sama ustalilas zasady pisowni polsko-angielskiej?, Miodek ma'' konkurentke'' haha :mrgreen:

acha, dobranoc, slodkich snow :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 105 gości

cron