O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 22:25

takajednaobca pisze:Gherbit - frustracje jeakies?

Nie. Zwykłe zniesmaczenie, wywołane faktem, że czepiasz się byle czego jak rzep psiego ogona. Statystyczny anglik z klasy robotniczej, do pięt nie dorasta statystycznemu polakowi z tej samej klasy. Jeżeli mieszkasz tu już tyle dziesiątek wiosen i tego nie spostrzegłaś, to najwyraźniej jesteś ślepa.
Wyjdź sobie kiedyś wieczorem (polecam piątek) do pubu, szybko załapiesz różnicę.

P.S. Jeżeli przeliterowanie czyjegoś nicka sprawia Ci problemy, użyj ctrl+c i ctrl+v. Przekręcanie nicka jest przykładem pospolitego chamstwa, dokładnie na poziomie tych polaków, na których tak pomstujesz.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 22:35

Nie przekrecalam nicka, zwykla literowka - nadwrazliwy jakis jestes.

NIkogo nie "pomstuje" - pytam. A "Polakow" pisze sie z duzej litery.

A do pubu nie chodze - nie pije, dziekuje za sugestie ta i inne(rownie idiotyczne/chamskie) z poprzedniego postu ale niestety nie skorzystam... zycie mam poukladane tak jak mnie pasuje.

8)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 22:57

takajednaobca pisze:Nie przekrecalam nicka, zwykla literowka - nadwrazliwy jakis jestes.

NIkogo nie "pomstuje" - pytam. A "Polakow" pisze sie z duzej litery.

A do pubu nie chodze - nie pije, dziekuje za sugestie ta i inne(rownie idiotyczne/chamskie) z poprzedniego postu ale niestety nie skorzystam... Zycie mam (od dawna) poukladane tak jak mnie pasuje.

8)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 23:51

Do pubu nie chodzisz, na miasto najwyraźniej też rzadko zaglądasz, ale opinie o rodakach masz wyrobioną. Rozejrzyj się uważniej wokół siebie, to dostrzeżesz, że niczym się nie różnimy od angoli i innych nacji. Jak w tyglu - wszystkiego po trochu.
idotyczne/chamskie sugestie? A czymże był Twój pierwszy post?

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 23:53

czymże był Twój pierwszy post?



Obserwacja

:lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 23:54

Jednakże wybitnie jednostronną :roll:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 25 sty 2009 00:08

gherbid pisze:Jednakże wybitnie jednostronną :roll:


Bo ja jestem jedna osoba

:roll:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 25 sty 2009 00:11

:lol:
Kobieta? Jedna osoba? Wolne żarty. 8)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 25 sty 2009 00:36

Na rozdwojenie jazni nie cierpie (jeszcze), za innych sie nie wypowiadam (juz)

Wiek ma swoje plusy

:twisted:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 25 sty 2009 11:24

Mhm... Każdy ustępuje miejsca i pomaga przejść przez ulicę :lol:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 25 sty 2009 12:29

no i juz sie poklocili... spokoj, jedno z drugim!

takajednaobca no widzisz, te przyklady angielskich dresow to widzialam w: Westfield, kinie na Shepherd's Bush, Bayswater i Oxford Street. Nie wiem, ja dresy nosze tylko w domu, albo jak jade na wycieczke do lasu; wiekszosc znajomych Polakow/Polek ubiera sie dobrze, tzn. czysto, schludnie i adekwatnie do okazji.

sadze, ze te ogolone glowy i wasy to dzialanie w mysl zasady: 'po co mam sie starac, jak zona w Polsce, na imprezy nie chodze, kogo obchodzi jak wygladam'. Zreszta, lepiej chyba lysa glowa niz przetlluszczone straki, no nie :wink:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 25 sty 2009 13:14

Nastroszyliscie sie i po co?

Przeciez nie pisze ze wszyscy.

Pytam o powody tych co nosza wasy, gola glowy, chodza w klapkach i skarpetkach i klna co 2 slowo.

No ale oni tu chyba nie zagladaja bo jakos do tej pory nikt powodow nie podal....

A co do klocenia sie? Ja z Gherbidem? No cos Ty.....:shock:

On probuje ale ja sie nie dam podpuscic :lol:

przyklady angielskich dresow


Smarkacze w dresach i zlotych lancuchach z Argosa lataja, fakt - ja pytam o doroslych ludzi a nie chavy tutejsze.....

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 25 sty 2009 13:20

gherbid pisze:Mhm... Każdy ustępuje miejsca i pomaga przejść przez ulicę :lol:


No wlasnie..... :lol:

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

Re: Wasy,lyse glowy,klapki,skarpetki,przeklenstwa-dlaczego?

Postautor: anmi » 25 sty 2009 13:20

takajednaobca pisze:Powaznie pytam zeby nie bylo ze ... no

Dlaczego tylu Polakow ma wasy?

Nie dosc ze to glupio wyglada to jeszcze koszmarnie nie higieniczne - bleeeeeeeeeeeeeeee

Co to za moda na te lyse lby?

Latem klapki lub sandaly, spodnie 3/4 dlogosci i.. biale skarpety podciagneite do kolan prawie.

Ktos mi wytlumaczy?

O lysych glowach to ktos mi tlumaczyl ze sam w ten sposob oszczedza na......szamponie i fryzjerze - sam sie goli maszynka :shock:

Dlaczego nasz dziewczyny zawsze dobrze wygladaja a panowie tak.. hmmmmm jak wyzej?

I dlaczego Polacy tak strasznie czesto (i glosno) klna na ulicach, w autobusach w metrze....

Nie da sie jednego zdania zlozyc bez conajmniej 3 k...wa w srodku?


Masz coś do łysych głów? może chcesz o tym porozmawiać 8) golę głowę około 25 lat ,czy coś to według Ciebie oznacza ? :lol: Mnie osobiście irytują panienki paradujące od świtu do zmroku w kostiumikach i w szpileczkach na wysokim obcasie, tudzież panowie w garniturkach nie odświeżanych całymi miesiącami :lol: irytuje mnie to, ale nigdy wcześniej nie wypowiadałem się na ten temat publicznie , bo uważam że sprawa stylu i ubioru to tylko i wyłącznie sprawa gustu, a jak ktoś próbuje być wesoły szydząc z innych to dopiero jest żenada. Żal :/
Pozdrawia Cię łysy nie noszący białych skarpetek i tym bardziej klapek i sandałek :lol: Obrazek

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 25 sty 2009 18:48

takajednaobca pisze:Smarkacze w dresach i zlotych lancuchach z Argosa lataja, fakt - ja pytam o doroslych ludzi a nie chavy tutejsze.....


ja o doroslych mowie 8)

ANMI mysle, ze te panienki w kostiumikach itd. ubieraja sie tak ze wzgledu na prace; jest spora roznica miedzy moimi ciuchami 'roboczymi', a tym co nosze poza miejscem pracy. co do lysych glow - wiesz, o jaki typ chodzi: lysy, dres z 5 paskami i pseudozloty lansuch na przerosnietym karku, plus odpowiedni slownik. po prostu dresiarstwo na saksach.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 78 gości