O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Ostatni gwozdz do trumny londynka

Postautor: IgorVolski » 24 sty 2009 14:34

...nudno tu jak ch... Chcialem zrobic jeszcze jeden temat, o intrygujacym zjawisku shemale’i. Ostatnio, z niepokojem obserwuje u siebie rosnace zainteresowanie tymi fascynujacymi osobnikami plci “dwa w jednym”, i to pomimo faktu ze jestem homofobem. Postanowilem jednak dac se spokoj z londynkiem.
wnioskuje o zabanowanie gnidy i darkazpondka


…po co tu kogos banowac. Bez tego prawie nikogo tu nie ma. Takim jak ja powinni placic zeby cos napisali.

wiele osob pamieta i dobrze ich wspomina. dawne czasy, kiedy to forum mialo sluzyc wymianie informacji, doswiadczen i pomocy.



…ze co? Nikt z was nie potrafi pokazac gdzie jest piasek na pustyni…


…tak ze odchodze. Nie ma tu dla mnie adwersarzy. No moze, gherbid czasami, ale ostatnio czujny jakis sie zrobil, i nie przyjmuje sie wiecej na wypuchy. Belkot w stylu darkazlondynku, mam co tydzien na spotkaniach AA (powaznie rozwazam powrot do nalogu). takajednaobca (co to w ogole za nick) objawia symptomy powaznych zaburzen neurologicznych. Znajomy lekarz powiedzial mi w zaufaniu, ze to kliniczny przyklad nadmiaru spermy w przewodzie pokarmowym, tudziez nieswiezego sera z napletkow. kaslawce to w ogole ktos musial w dziecinstwie zdrowo za…..lic w sagan, i do dzis nie wie co jest grane. banity grozenie paluszkiem mi kolo ch..a lata

Mam troche swietnego towaru. Kupilem pare zywych myszy dla kota, wiec bedzie jazda. Z panstwem sie zegnam…z harcerskim pozdrowieniem

bedzie nam Cie brakowalo. jesli zdecydujesz sie zostac, popracuj nad kultura wypowiedzi, chyba ze lubisz jak ktos edytuje/kasuje Twoje posty.

AnkaMak

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości

cron