O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 23 sty 2009 22:08

nigdzie nie odleciala, tylko nie bardzo wie co ma robic.

byl spokoj. potem rozpetalo sie polowanie na modow, ktorzy albo za bardzo sie wczuwali - dla jednych - albo sie obcyndalali - dla innych. wrocil wzgledny spokoj. wtedy londynek.net wywalil na zbity pyszczek moda najstarszego stazem - BEZ POWODU, wg mnie. zaraz potem nastapil 'wysyp' nowych uzytkownikow forum - co jest fajne, bo teoretycznie im wiecej ludzi, tym ciekawiej - ale poziom zjechal do piwnicy.

przypomina mi to sytuacje sprzed paru lat - bylam jeszcze w Polsce, ale sledzilam forum i dobrze pamietam Pana Rude i Emigrantke, ktorzy mieli w koncu dosc troli, wyzwisk i przepychanek a la targ warzywny, i sie wyniesli.

poki co, wciaz tu jestem, tyle ze w ciagu dnia sie nie loguje. popatruje, co tez sie dzieje, czy wszyscy sa grzeczni :P i mysle: chce mi sie w to bawic, czy nie?

pozdrowienia dla wyjadaczy 8)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 sty 2009 22:41

jak kota nie ma to myszy harcuja :lol:

To prawda ze poziom zjechal ponizej piwnicy nawet....jakims mulem obrosl, no ale...
Duzo trolli, duzo madralinskich i takich co to uwazaja ze wiedza zawsze wszystko, najlepiej i nie ma co dyskutowac bo i tak maja racje... :roll:
Chyba mi sie juz powoli tez nie chce...moze jak wiosna przyjdzie to ze swiezymi pakami kwiatow jakies nowe sily i energia przyplyna :wink:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 23 sty 2009 22:53

wiosna... no sloneczka troche by sie przydalo :) i tak z 25 stopni na plusie :D bo tak, to nic sie czlowiekowi nie chce

i na dodatek od nastepnego tygodnia beda zwolnienia u mnie w robocie - jak tu byc optymistycznie nastawionym do swiata, ludzi, troli?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 23 sty 2009 23:10

...jesli sie pzrczyta slowa gostka: "......co ty piertholisz? Jak walne 850 postow na londunku, to nie tylko bede tu najpopularniejszy - zostane glownym kandydatem na premiera polskiego emigracyjnego rzadu na uchodzctwie, z siedziba w Londynie. Poza tym, nie mam wasow, a moj zaganiacz mierzy dwadziescia jeden centymetrow w zwisie......"... to zeby"walnal 850 super rad, informacji to.. nawet 21 cm nie zrobi wrazenia... no chyba ze na Eskimosach...
...trywialne, bezsensowne przepychanki slowne ? pewnie ze nie maja sensu - to zwykle gierki prowokacyjne ujadajcych zza siatki psow ogrodnika...
...czy jak sie uwikasz w taka pyskowke z trolem , chce ci sie rzeczowo odp. komus kto w niare rzeczowo pyta?... sila rozpedu przygadujesz bogu ducha winnemu Wyjechanemu lub o.m.c. Wyjechanemu bo tu sie dzieje walka, walka na wartosci, kto ma racje... a zwlaszca kto ma ma prawo do ostaniego slowa... postu w temacie...
... czy nam (ogolnie) to pomaga...? co nam to daje?
...Polak musi... bo sie udusi... pokazac... "...Kargulowe plemie..."

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 sty 2009 23:34

Anka! U mnie juz zwolnili pol fabryki, managerowie pracuja po 6 dni w tyg i generalnie najlepiej by bylo jakby wszyscy pracowali non-stop i przyniesli sobie lozka do sklepow, ha ha ha....a ja powiedzialam mojemu area managerowi ze mam w d....jak inni pracuja, ja nie bede zachrzaniac jak dziki osiol bo mi sie to zdrowotnie nie oplaca, ha ha ha.....

mam nadzieje ze cie nie rusza :roll:

Darek, tylko jaki ma sens przepychanka slowna z polmozgiem??
Ja juz wolalabym sie udusic :lol:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 23 sty 2009 23:38

przypomina mi to sytuacje sprzed paru lat - bylam jeszcze w Polsce, ale sledzilam forum i dobrze pamietam Pana Rude i Emigrantke, ktorzy mieli w koncu dosc troli, wyzwisk i przepychanek a la targ warzywny, i sie wyniesli.


Uhum - ciekawe ze ktos pamieta...

Wiekszosc przeniosla sie na inne forum i tam siedza.

Chociaz tu palce zdarli od stukania i po co?

Zeby byc obrzuceni blotem przez jakis jaskiniowcow.....
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009 23:57 przez Babcia Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 23 sty 2009 23:39

darekzlondku pisze:...jesli sie pzrczyta slowa gostka: "......co ty piertholisz? Jak walne 850 postow na londunku, to nie tylko bede tu najpopularniejszy - zostane glownym kandydatem na premiera polskiego emigracyjnego rzadu na uchodzctwie, z siedziba w Londynie. Poza tym, nie mam wasow, a moj zaganiacz mierzy dwadziescia jeden centymetrow w zwisie...


no wlasnie, wchodze na londynek, klikam na forum i czytam takie cos. i co mam myslec, ze to dyskusja powaznych ludzi? banda pryszczatych gowniarzy dorwala sie do kompa tatusia i kozaczy na calego; co to ma byc ?!

e, olalabym to wszystko, tylko czasem mi za kaslawka teskno...i gherbidem... i nawet Arturem.no i za banita troche tez :wink:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 23 sty 2009 23:46

Ladna dzisiaj pogoda :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009 00:12 przez Babcia Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 sty 2009 23:50

ale jak Banita postanowil sie wreszcie wziasc do roboty to niektore trolle znikly a niektore troche ucichly, niewiem na jak dlugo ale jest zawsze szansa na powrot do normalnosci :lol:

PS: ciebie tez tu brakowalo Anko :lol: zwlaszcza twego niewyparzonego jezorka czasami :lol: :lol:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 23 sty 2009 23:52

8)

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 00:04

kaslawciu - niewyparzony jezorek? ja zawsze taka grzeczna :lol:
takajednaobca, wiesz, to nie jest tak, ze ja za wszelka cene szukam kontaktu z Polonia - bo nie musze, mam jeszcze jakies niedobitki znajomych w Londku :wink: . tyle ze troche czasu sie tu spedzilo, troche wysilku wlozylo; po prostu rzucic w diably, zostawic forum dla troli, bo piaskownica byla dla nich za mala? nie bardzo mam ochote.

tak wiec od jutra - sprzatanie forum. teraz zobaczycie upierdliwego moda, ze ha! przyczepie sie do wszystkiego! a jak sie nie podoba - petycje do administracji, coby mnie wykopsano i bedzie swiety spokoj.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 00:06

Bedzie jutro padac?
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009 00:13 przez Babcia Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 00:10

dzieci nie posiadam, a straszyc mnie? internetowe cwierc-glowki, ktore ledwie potrafia przeliterowac swoje imie - ai to nie zawsze - nie moga mnie przestraszyc. ale rozumiem Cie, to jest meczace; tak jakby czlowiek szedl do pracy, powiedzmy w biurze na 8 h, a w miedzyczasie jeszcze przedszkolakami sie zajmowal.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 00:11

Dobranoc

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 sty 2009 09:48

co nie podoba sie? przeciez szanowni forumowicze sami o to walczyli jakies 3 miesiace temu. i co teraz beeee? nie podobalo sie jak Marc pilnowal pozadku i zrobiliscie wielka awanture. potem nikt nikogo nie pilnowal. i co? macie co chcieliscie. byliscie tacy madrzy to teraz pijcie piwo jakie sobie nawazyliscie.


Nie myl utrzymywania porzadku z wpajaniem jedynej slusznej prawdy, cos jak porownac Stalina do Walesy oj banita banita...

pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 166 gości