O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

...to ze moderatorzy spia, to widac...

Postautor: banita » 20 sty 2009 08:39

w innym temacie:

darekzlondku pisze:...to ze moderatorzy spia, to widac...


co nie podoba sie? przeciez szanowni forumowicze sami o to walczyli jakies 3 miesiace temu. i co teraz beeee? nie podobalo sie jak Marc pilnowal pozadku i zrobiliscie wielka awanture. potem nikt nikogo nie pilnowal. i co? macie co chcieliscie. byliscie tacy madrzy to teraz pijcie piwo jakie sobie nawazyliscie.

wiekszosc przestala pisac, jedynie gherbid, darek i ja jak mi sie nudzi obrzucamy sie gownem z tymi chwastami co wyrosly nagle jak grzyby po deszczu - poziom "dyskusji" zero absolutne

to jak? konczymy czas bez moderowania? to wasze forum wy podejmujcie decyzje - tylko sie zastanowacie nad skutkami bo teraz widzicie skutki waszych poprzednich decyzji ...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 09:54

Przeinaczasz fakty banita, nikt nie mial pretensji do Marca za moderowanie buractwa (poza burakami :)) , tylko za zbytnia polityczna poprawnosc która sie kierowal. Pozatym stawiasz sytuacje tak jakby to przez uzytkowników Marc stracil moda, co jest oczywiscie nieprawda, przypominam ze stracil przez pewnego zadufanego w sobie doktorka oraz srajaca w gacie ze strachu przed nim administracje londynka.

wiekszosc przestala pisac, jedynie gherbid, darek i ja jak mi sie nudzi obrzucamy sie gownem z tymi chwastami co wyrosly nagle jak grzyby po deszczu - poziom "dyskusji" zero absolutne

to moze czas przestac karmic trolle? nas tym sie zastanowcie

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 10:08

mh :shock: gdzie ja napisalem ze Marc stracil moda przez uzytkownikow :?: w ogole nie bylo nic na ten temat w moim poscie :) dopatrujesz sie jakis ukrytych przekazow :?: jak bede chcial cos napisac to napisze prosto z mostu nie bede chowal miedzy wiersze.

to nie jest temat o tym jak i dlaczego Marc nie jest modem, to jest temat o tym ze zle wam bylo z moderacja i zle jest bez moderacji - to temat o harogiwekach jest - jak zawieje tak sie ustawiaja...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 10:13

Przeczytaj swój post z punktu widzenia osoby która pierwszy raz albo rzadko wchodzi na forum, ja w kazdym razie odnioslem takie wrazenie.
Mi tam nie bylo zle z moderacja buractwa. Pozatym uwazam ze niepotrzebna jest moderacja jesli uzytkownicy sa rozsadni i nie podejmuja dyskusji a juz napewno nie wyzywaja sie z trolami.
Zreszta po co ta gadka, zachowujemy sie jak polskie urzedasy co rozkminiaja sprawy oczywiste urzedowym tokiem, banuj to cholerstwo w pizdu, nikt nie bedzie za tym plakal, nie potrzebujesz naszego pozwolenia :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 10:47

nie wiem czy nie beda plakac - gherbid chyba niezle sie bawi :)

pozatym zaraz dostane znowu pomyje na leb od jakis niedorobow ze mam sie za boga bo mam prawa moda na londynku, ze burdel, ze od dziecka o tym marzylem i ze bede wiernie sluzyl fladze i konstytucji usa ...

do tego po ostatnich "dyskusjach" na poziomie ktory wprowadzili "nowi" uzytkownicy to nie tylko oni powinni dostac bana ale i ja i gherbid itd :) zeby bylo sprawiedliwie :)

btw. ktos kto tu zajrzal pierwszy raz albo zadko to nie wie ze Marc byl modem a juz nie jest :) slabo kombinujesz :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 11:05

No juz wie, bo napisales to w pierwszym swoim poscie :lol: ale ze bylo to niedoslownie to remis i nie chce mi sie kontynuowac tej dyskusji.
Taka juz dola moderatora ze dostaje po dupie za to ze moze troche poczuc sie bogiem :P

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 11:14

po dupie? jak ktos mysli ze wyzadza mi krzywde albo denerwuje wypisujac jakies glupoty na moj temat to jest jeszcze gorszym przyglupem niz mi sie wydawalo

jest taki magiczny przycisk w prawym gornym rogu ekranu (X) - naciskam i zapominam, ja w odroznieniu od innym mam zycie a na londynku jestem miedzy 8 a 16 jak sie nudze w robocie

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 11:26

przeciez jak dostales moda to gadales ciagle o presji i glosach uzytkowników w glowie, nudziles mnie ciagle zebym Ci dal troche tego Prozacu, on naprawde pomaga, gdyby nie to mialbym ze 4 próby samobójcze a tak to tylko jedna. Juz prawie nie mam ataków paniki gdy klikam na link do forum, a Ty ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 11:41

ja mam ataki ... smiechu, przezucilem ze z prozacu na rozweselacze :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 sty 2009 11:43

a co Gonzo znowu wstawil gole fotki na neta ? ehhh ten nasz figlarz niepoprawny :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 11:52

Gozno mnie nie kreci, nie lubie wasow i malo widac zza krzakow na dole, ale Igor to dopiero ... :lol:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 20 sty 2009 13:35

banita pisze:Gozno mnie nie kreci, nie lubie wasow i malo widac zza krzakow na dole, ale Igor to dopiero ... :lol:


...mozna by ustanowic nowy precedens; najpopularniejszy,najbardziej blyskotliwy, najdowcipniejszy, uwielbiany przez wszystkich - autor na forum (ja ,oczywiscie ) - zostaje moderatorem...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 20 sty 2009 13:40

... a potem sie obudziles ... :lol:

przesadziles - moze Gozno ma wasy i malego ale to on jest najpopularniejszy :!:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 sty 2009 14:50

chlopcy maja kolejne wielkiej wagi zagadnienie :lol:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 20 sty 2009 16:07

przesadziles - moze Gozno ma wasy i malego ale to on jest najpopularniejszy Exclamation


...co ty piertholisz? Jak walne 850 postow na londunku, to nie tylko bede tu najpopularniejszy - zostane glownym kandydatem na premiera polskiego emigracyjnego rzadu na uchodzctwie, z siedziba w Londynie. Poza tym, nie mam wasow, a moj zaganiacz mierzy dwadziescia jeden centymetrow w zwisie...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron