O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Funciak's blog

Postautor: IgorVolski » 17 sty 2009 21:48

Drodzy forumowicze
Mysle ze jestem wam winny male wyjasnienie. Otoz, moje zainteresowanie emigracyjna spolecznoscia w Angli ma podloze osobiste. Rzucila mnie dupa. Wyszla z domu, i po dwoch tygodniach dowiedzialem sie ze jest w Angli. Mieszka z moim najlepszym przyjacielem. Postanowilem sie wtedy czegos o Angli dowiedziec. Jako ze moja dupa nie jest inzynierem biologi molekularnej (cokolwiek to jest), interesowaly mnie realia zycia nizszych warstw spolecznych.
W bibliotece mila pani polecila powiesc czarnego wspolczesnego nowelisty Garetha Josepha “Homegrown” Nie moge jej jednak polecic forumowiczom z prozaicznej przyczyny – nie ma polskiego przekladu.
Przeczytalem predko, i mysle – niewesolo. Zaraz potem – moze to tylko u czarnuchow tak whojowo. Postanowilem pogrzebac w necie. Tak - miedzy innymi - trafilem na londynek. Poczytalem co nie co, i zaczely mnie w nocy nachodzic koszmary. Mysle - jak tak - to pewnie moja dupa tez zostala qrwa. Jako ze wiedzialem ze mieszka w Ipswich, rozpoczalem male sledztwo. Szukam, szukam, i … nic. Polskich qrew w Ipswich nie ma. Postanowilem wtedy posluzyc sie mala mistyfikacja.Tak narodzil sie Igor. Kiedy zrozumialem ze polactwo nie moze - chocby nawet chcialo – nic tu pomoc, siegnalem po bardziej wyrafinowane i skuteczniejsze metody. Jako ze na pewny rzeczach sie co nieco znam, wkrotce ustalilem, ze w Ipswich jest jedno mieszkanie w ktorym przyjmuja Polki. Nie ma niestety wsrod nich mojej dziewczyny.
Podczas swojej wedrowki po emigracyjnych portalach, godzinami sleczac przed ekranem widzialem tylko …gowno… gowno… gowno…az tu jednego dnia natknalem sie na to
http://funciak.blox.pl/html

Koles juz co prawda nie pisze, ale ciekaw jestem co szanowne grono tego forum o tym mysli?

…ghebird z akapitami to musisz do zespolu technicznego strony. Pisze w wordzie, i jak wklejam, to sie wszystkie akapity ida piertholic…

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 22:04

Ja piszę w oknie edycji postu i nie mam problemów z akapitami. Najwyraźniej to nie problem softu, tylko intelektu.
Dziewczyna cię rzuciła? Mądra kobieta.

P.S. biologia molekularna
Rozwinięcie gałęzi nauki zwanej biotechnologią.
Panna pracuje nad syndromem Kearns`a-Sayre`a, cokolwiek to znaczy :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009 22:26 przez gherbid, łącznie zmieniany 2 razy.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 22:18

...kobiety to jednak madre bestyjki... szybko jak cos z kims jest nie ten tego...
...ale nie martw sie chlopino twoj "problem" da sie poprawic hirurgia plastyczna... niestety z chrakterem - male szanse....

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 17 sty 2009 22:41

Super strona ten Funciak.Prawie wszystko mi się tam podoba.Np.to:"Jeżeli już zdecydowałyście się dawać dupska jakimś panom w Londynie, to musicie się liczyć z konsekwencjami. Pamiętajcie, żeby się ZABEZPIECZYĆ - zarówno przed niechcianą ciążą jak też syfilisem."
Że też wcześniej nie wiedziałem o istnieniu tej stronki.Oczywiście dorzucę tam swoją "garść opinii" heheh.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 22:52

...oj blondynku...to juz wiem skad pochodzisz... szambo w w funciaku juz bylo pelne i skaplo cie do Londynka... alez oczywiscie jest to miejsce jak najbardziej na taka tworczosc jaka pokazujesz nam (takie nasze wlasne ZOO)... wroc do swoich jesli jednak ci tu nie odpowiada poziom...
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009 23:34 przez darekzlondku, łącznie zmieniany 1 raz.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 17 sty 2009 23:11

Quzwa - juz sie wystraszylam ze Masek wrocil......

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 23:19

Nie ten poziom. Niestety.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 23:21

Marzyciel :lol: Nie pod nos musiało skapnąć. Tu nawozem wali z daleka, jak z maszynki do rozrzucania obornika. Choć patrząc na rzadziznę raczej skłoniłbym sie do porównania do krowiego gnoju :twisted:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 23:32

Właśnie że miastowy, dlatego na odległość wyczuję zapach do którego ty już dawno przywykłeś jak do najlepszej perfumy :lol:
Przykre że musisz kogoś cytować, dowodzi to braku polotu. Nawet Gonzo potrafiłby coś samodzielnie spłodzić na kolanie...
LMAO

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 00:16

blondynek pisze:alez ja sie twoim 'polotem' chwale :lol:

Jak się nie ma nic do zareprezentowania, to trzeba się podczepić pod kogoś. Jak to się mówi? Polactwo? :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 101 gości

cron