O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 sty 2009 22:04

OK, OK, jesteś guru. Tylko że gówno w temacie zrobiłeś.

Do autora tematu.
Numer należy do operatora Cable & Wireless Plc, był przenoszony z BT rok i 5 miesięcy temu. Lokalizacja - Greater London, prawdopodobnie Hammersmith i Fullham.
Do jutra postaram się zamieścić dokładniejsze dane. Osoba która dała wsparcie, twierdzi, że przy odrobinie szczęścia dostaniesz postcode. Wtedy poszukiwania będą miały sens.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009 22:20 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 22:16

darekzlondku pisze:...to ze moderatorzy spia, to widac...
...mysle ze dobra mysl, zorganizuj igorku cala "sprawe", zabaw sie w takiego posrednika... mysle finalnie "dobrze" na tym wyjdziesz... choc zalezy kiedy wyjdziesz...


...wytrzezwiales?
Powiem ci to tak. Idea tworcow internetu bylo stworzenie narzedzia pozwalajacego na niczym nieskrepowana wymiane informacji. Bez kontroli, bez cenzury, gdzie kazdy moze znalezc to, czego akurat szuka. Ktos chce zbudowac bombe domowym sposobem - loguje sie na forum fanow alkaidy.
Polski burak w Angli zostal wyjephany - loguje sie na forum emigracyjnej spolecznosci. Tacy jak ty i ghebird wspomniana idee korumpuja.

...837390 powiedziales A, powiedz B...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 22:22

gherbid pisze:OK, OK, jesteś guru. Tylko że gówno w temacie zrobiłeś.

Do autora tematu.
Numer należy do operatora Cable & Wireless Plc, był przenoszony z BT rok i 5 miesięcy temu. Lokalizacja - Greater London, prawdopodobnie Hammersmith i Fullham.
Do jutra postaram się zamieścić dokładniejsze dane. Osoba która dała wsparcie, twierdzi, że przy odrobinie szczęścia dostaniesz postcode. Wtedy poszukiwania będą miały sens.


...no teraz tos mi zaimponowal..

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 sty 2009 22:28

user837390 pisze:wiecej dramatu by bylo piszac pieciuset cyganow.

Niestety było 10 razy mniej. A szkoda.

user837390 pisze:powiedz mi jedno proste pytanie - kto przy zdrowych zmyslach robi lewe interesy z cyganami,

Ot pseudocwaniak, wyszczekany polaczek, typ Igorka, Gonza czy innego Blondynka.

user837390 pisze: widze ze dla ciebie cyganie to ,,firma,, no to to jest bardzo ciekawe.

Nie tylko oni.
Bardzo ciekawe.
I niech takie zostanie.

IgorVolski pisze:\

...no teraz tos mi zaimponowal..

Niewiele mnie to obchodzi. Rzadko otwieram pysk bez powodu.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009 22:32 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 19 sty 2009 22:29

..igor przestan
Ostatnio zmieniony 02 mar 2009 20:31 przez darekzlondku, łącznie zmieniany 1 raz.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 sty 2009 22:34

Ja tam nie mogę się doczekać tego raportu na mój temat :lol:
Moja Pani jak skończyła się śmiać to powiedziała tylko, że ma nadzieję, że zrobią jej ładne fotki :)
A teraz wracam do pracy. W firmie weszło nowe oprogramowanie FANUC i jutro szykuje się masa zabawy ze strzelaniem laserem w kostki poliwęglanu 8)

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 22:45

darekzlondku pisze:..igor przestan pieprzyc , tylko zorganizuj cala "zabawe", skontaktuj kogao trzeba z kim tzreba, droga nieskrepowanego przplywu i wymainy informacji, badz tak dobry i pokaz ze sposob z wykorzystaniem chlopakow ze specnazu dziala... no pokaz ze umiesz!!! przeciez nie jestes cieniarz... a moze pekasz? nie , nie igor... nie dasz chyba stysfakcji gherbidowi, zeby bylo na jego konto...


..no co ty? Starego misia na sztuczny miod?

A teraz wracam do pracy. W firmie weszło nowe oprogramowanie FANUC i jutro szykuje się masa zabawy ze strzelaniem laserem w kostki poliwęglanu


...a juz myslalem ze mu sie poprawilo...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 22:52

Ja tam nie mogę się doczekać tego raportu na mój temat Laughing
Moja Pani jak skończyła się śmiać to powiedziała tylko, że ma nadzieję, że zrobią jej ładne fotki


...problem w tym jest gherbid ze w tym raporcie fotek zadnej pani nie ma. Sa twoje, i powiem szczerze ze wyszles na nich - lagodnie rzecz ujmujac - whojowo...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 23:07

dajcie jakies namiary jak mam po numerze adres znalesc


...jak ci gherbid ustali adres za darmo, bede go szanowal az po grob. Ja polecam to miejsce.
http://www.phonesearchcentral.co.uk/order.html
Niech ci sie nawet nie snije, ze wydam 150£, zeby udowodnic jaki jestem wielki. Dalas sie wyjephac sama plac.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 sty 2009 07:11

blondynek pisze:bla bla bla


blondynek a nie (b)londynek, czy B-londynek, ćwoku.

Autora proszę o kontakt przez maila.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 20 sty 2009 18:09

...blondynek.. co rozumiesz pod pojeciem "polot"... podaj definicje...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości

cron