O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
RAFAL27
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008 12:22

FOTOGRAFIA W LONDYNIE

Postautor: RAFAL27 » 16 sty 2009 15:50

Witam,
Czy jest w Londynie ktos kto pomoglby mi w nauce fotografi?
Dopiero sie ucze wiec kazda forma pomocy bedzie mile widziana...
Na poczatek mozesz wyslac maila i co dalej to zobaczymy.

Posiadam Nikona D80 - ktory mnie chwilowo przeraza ale bardzo chcialbym go "oswoic" :)

Wiec jezeli mozesz mi pomoc w rozwinieciu mojej pasji odezwij sie prosze...

Pozdrawiam.

rafp@onet.eu

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 19 sty 2009 16:43


RAFAL27
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008 12:22

Postautor: RAFAL27 » 20 sty 2009 15:42

Dzieki za linka...ale na forum Nikona (jak i na CF) jestesm juz od dosc dawna:)
Teoria, teoria - ale kilka praktycznych rad udzielonych ze sprzetem w reku byloby duzo cenniejsze od 75% postow z forum:(
Dzieki i pozdrawiam.

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 20 sty 2009 15:50

no to musisz w takim razie skrzyknąć ludzi na zlot. nie widzę innego wyjścia. na FN co jakis czas ktos rzuca haslo zeby spotkac sie w Londku, jak narazie idzie to niemrawo, no ale moze w koncu za ktoryms razem sie uda ;)

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 20 sty 2009 16:21

RAFAL27 pisze:Dzieki za linka...ale na forum Nikona (jak i na CF) jestesm juz od dosc dawna:)
Teoria, teoria - ale kilka praktycznych rad udzielonych ze sprzetem w reku byloby duzo cenniejsze od 75% postow z forum:(
Dzieki i pozdrawiam.


...co ty tu scieminiasz maly? Powiedz lepiej otwartym tekstem, ze popstrykal bys se zdjecia nagim panienkom. Chcesz namiary na qrwy ktore za niewielka doplata pozwalaja sie fotografowac i filmowac?

RAFAL27
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008 12:22

Postautor: RAFAL27 » 22 sty 2009 10:56

IgorVolski pisze:
RAFAL27 pisze:Dzieki za linka...ale na forum Nikona (jak i na CF) jestesm juz od dosc dawna:)
Teoria, teoria - ale kilka praktycznych rad udzielonych ze sprzetem w reku byloby duzo cenniejsze od 75% postow z forum:(
Dzieki i pozdrawiam.


...co ty tu scieminiasz maly? Powiedz lepiej otwartym tekstem, ze popstrykal bys se zdjecia nagim panienkom. Chcesz namiary na qrwy ktore za niewielka doplata pozwalaja sie fotografowac i filmowac?


Wiesz jak slysze (i widze) takie wypowiedzi to az przykro mi sie robi, ze ktos moze byc taki ograniczony.
Pewnie po swoim poscie spodziewales sie lawiny odpowiedzi...a tu nic.
Nie takie bylo zalozenie, nie "maly"?

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 22 sty 2009 12:42

...ci pomoc chcialem - jolopie - ze szczerego serca...

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 22 sty 2009 12:53

Technika o której piszesz RAFALE , przychodzi z czasem. W dobie cyfrowego zapisu ZAWSZE wyciągniesz dobre technicznie zdjęcie - wystarczy że dobrze wyostrzysz i będziesz je utrwalał w RAWie.
Jeżeli chcesz np. zrobić fajny portret, to nawet najnowszy Canon czy Nikon nic Ci nie da, jak nie będziesz miał fajnej relacji z modelem :)(a tego już nie kupisz za żadne pieniądze)

http://wiecek.biz/pokochaj-fotografie.html

Pozdrawiam.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości