O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ciarkosia
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2008 14:03

Transport z lotniska Luton pod dom.

Postautor: ciarkosia » 12 sty 2009 19:31

Witam serdecznie.

Chcialabym sie dowiedziec czy znalazl by sie ktos chetny aby zabrac 3 osoby z lotniska w Luton 22 stycznia o godzinie 8 rano i zawiesc pod sam dom i rowniez chcialabym sie dowiedziec ile by kosztowala taka przyjemnosc?

Moj kod to se18 3QH Woolwich.

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Serdecznie pozdrawiam.
Ania

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 16 sty 2009 16:51

A może warto samemu zadzwonić do przeróżnych firm transportowych i się zapytać?

ciarkosia
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2008 14:03

Postautor: ciarkosia » 19 sty 2009 21:14

Dziękuje firmy mam już wszystkie obcykane,raczej chodziło mi o osobę z samochodem dla wygody podróżujących aby nie musiały się tłuc 2 godzin autokarem a potem kolejnych 2 autobusem.
Udało mi się znaleść Pana który zabierze mnie z pod domu na lotnisko Luton i z powrotem pod dom i będzie mnie to kosztować 45 funtów a za same przejazdy 3 osób w powrotną strone i mój na lotnisko zaplaciłabym 20 funtów więcej.

Jeśli jest ktoś zainteresowany numerem telefonu to proszę o pw :)

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 22 sty 2009 13:32

Mówiąc o firmach transportowych miałem między innymi na myśli minicaby :D

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 22 sty 2009 13:38

A dziewczyna nie pisala o mini cabach tylko szukala kogos prywatnie kto moze chce pare groszy zarobic.

Ode mnie do Stansted mini cab okolo £35 funtow.

Prywatnie jezdze za £20.

I o to jej chodzilo w poscie - nie o mini caby

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 22 sty 2009 13:46

A dziewczyna nie pisala o mini cabach tylko szukala kogos prywatnie kto moze chce pare groszy zarobic.


Lepiej niech jej chodzi o minicaby bo takie "zarobić parę groszy" jest nielegalne i surowo karalne, a i przy okazji jest w tym racja, bo nie wiadomo czy będzie to bardzo miła osoba, czy też seryjny gwałciciel.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 22 sty 2009 14:28

Tez prawda ale z mini cabami tez zero gwarancji jest bo czesto zatrudniaja nielegalnych na czyichs papierach.

Ja jezdze ze znajomymi/sasiadami itd - jeszcze zadnego nie zgwalcilam :lol:

ciarkosia
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2008 14:03

Postautor: ciarkosia » 31 sty 2009 13:07

Dziekuje za troske :)
Trafil mi sie przesympatyczny,zaufany i Polski kierowca ;) nie jest on seryjnym gwalcicielem ani morderca ufff :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 31 sty 2009 13:17

pharao pewnie jest strasznie zawiedziony :lol:

halinakubuz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2009 08:40

Postautor: halinakubuz » 06 lut 2009 08:45

ciarkosia pisze:Dziekuje za troske :)
Trafil mi sie przesympatyczny,zaufany i Polski kierowca ;) nie jest on seryjnym gwalcicielem ani morderca ufff :)


Ja też mogę się pochwalić że trafiłam na super człowieka ,przyjeżdzały do mnie dzieci na ferie i znalazłam ogłoszenie na Londynku człowieka z Polski z Oplem Zafirą jak go zobaczyłam to miałam miękie nogi wielki facet latkoło 40 wygląd jak dresowiec.
Jednak jak wygląd może mylić przesympatyczny człowiek odebrał mi dizeciaki podwiózł i dopilnował żeby dzieciaki nie stały i czekał tak długo aż ich odebrałam super odpowiedzialny facet
Polecam http://londynek.net/business/ad?ad_id=264011

kowal19
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2009 09:05

Postautor: kowal19 » 08 lut 2009 09:06

halinakubuz pisze:
ciarkosia pisze:Dziekuje za troske :)
Trafil mi sie przesympatyczny,zaufany i Polski kierowca ;) nie jest on seryjnym gwalcicielem ani morderca ufff :)


Ja też mogę się pochwalić że trafiłam na super człowieka ,przyjeżdzały do mnie dzieci na ferie i znalazłam ogłoszenie na Londynku człowieka z Polski z Oplem Zafirą jak go zobaczyłam to miałam miękie nogi wielki facet latkoło 40 wygląd jak dresowiec.
Jednak jak wygląd może mylić przesympatyczny człowiek odebrał mi dizeciaki podwiózł i dopilnował żeby dzieciaki nie stały i czekał tak długo aż ich odebrałam super odpowiedzialny facet
Polecam http://londynek.net/business/ad?ad_id=264011


Dołączam się do opini

kowal19
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2009 09:05

Postautor: kowal19 » 08 lut 2009 09:06

halinakubuz pisze:
ciarkosia pisze:Dziekuje za troske :)
Trafil mi sie przesympatyczny,zaufany i Polski kierowca ;) nie jest on seryjnym gwalcicielem ani morderca ufff :)


Ja też mogę się pochwalić że trafiłam na super człowieka ,przyjeżdzały do mnie dzieci na ferie i znalazłam ogłoszenie na Londynku człowieka z Polski z Oplem Zafirą jak go zobaczyłam to miałam miękie nogi wielki facet latkoło 40 wygląd jak dresowiec.
Jednak jak wygląd może mylić przesympatyczny człowiek odebrał mi dizeciaki podwiózł i dopilnował żeby dzieciaki nie stały i czekał tak długo aż ich odebrałam super odpowiedzialny facet
Polecam http://londynek.net/business/ad?ad_id=264011


Dołączam się do opini

kowal19
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2009 09:05

Postautor: kowal19 » 08 lut 2009 09:07

halinakubuz pisze:
ciarkosia pisze:Dziekuje za troske :)
Trafil mi sie przesympatyczny,zaufany i Polski kierowca ;) nie jest on seryjnym gwalcicielem ani morderca ufff :)


Ja też mogę się pochwalić że trafiłam na super człowieka ,przyjeżdzały do mnie dzieci na ferie i znalazłam ogłoszenie na Londynku człowieka z Polski z Oplem Zafirą jak go zobaczyłam to miałam miękie nogi wielki facet latkoło 40 wygląd jak dresowiec.
Jednak jak wygląd może mylić przesympatyczny człowiek odebrał mi dizeciaki podwiózł i dopilnował żeby dzieciaki nie stały i czekał tak długo aż ich odebrałam super odpowiedzialny facet
Polecam http://londynek.net/business/ad?ad_id=264011


Dołączam się do opini

kasia.borsucka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2009 11:26

Postautor: kasia.borsucka » 10 lut 2009 11:27

pharao pisze:
A dziewczyna nie pisala o mini cabach tylko szukala kogos prywatnie kto moze chce pare groszy zarobic.


Lepiej niech jej chodzi o minicaby bo takie "zarobić parę groszy" jest nielegalne i surowo karalne, a i przy okazji jest w tym racja, bo nie wiadomo czy będzie to bardzo miła osoba, czy też seryjny gwałciciel.


Uważajcie na tego cwaniaka
bo pisze tanio a później doliczy ci koszty że aż ci ucho odpadnie

http://londynek.net/business/ad?ad_id=266993
http://londynek.net/business/ad?ad_id=262056
http://londynek.net/business/ad?ad_id=268588

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 13 lut 2009 22:34

gherbid pisze:pharao pewnie jest strasznie zawiedziony :lol:


Zapytaj się o opinie osób zgwałconych, a wydaje się to być problemem - ciągłe kampanie w mediach na ten temat.

No, może ty należysz do osób co się cieszą z takiego powodu - gratuluje :?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości