O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 13 sty 2009 21:20

Przepisy są tak zawiłe,że co Urząd to inaczej Ci każą robić.We Wrocławiu są najbardziej"życiowi"urzędnicy jakich kiedykolwiek spotkałem w życiu.Sami doradzają aby"wyluzować"i pewne sprawy olać.Przed abolicją teoretycznie jak ktoś pracował za granicą tzn.w UK albo Irlandii np.powinien był się rozliczyć w Polsce.Właśnie wtedy urzędnicy wrocławskiej skarbówki a był rok 2006 doradzili mojej znajomej z UK aby dać sobie spokój bo abolicja to kwestia czasu.Wiecie teoria a życie to dwie różne sprawy.Nie znam też nikogo ani nawet nie słyszałem o takich osobach aby skarbówka ustawiłą ich "pod ścianą"za to,że nie zapłacili podatku w Polsce pracując za granicą.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 14 sty 2009 11:29

latwo byc wyluzowanym i "zyciowym" gdy radzi sie obcej osobie w sprawie jej oszczednosci a nie swoich i nie ponosi sie zadnych konsekwencji swoich porad (tak, polski urzednik w odroznieniu od np lekarza jest bezkarny w tej kwestii)

Eldi
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 lut 2009 11:40

Postautor: Eldi » 16 lut 2009 16:05

Jezeli nie zamierzasz kupowac mieszkania za gotowke albo innych naglych inwestycji to abolicja jest bez znaczenia.

Wskocz na www.powroty.gov.pl
Tam odpowiadaja na pytania o powrot (glownie formalnosci bo to poj... jest niestety).

Pozdro
L


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 74 gości

cron