O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 13:43

Joj. Nie posraj się ze szczęścia :lol: Przykro mi, to musi być smutne, marnować życie na trollowanie po forach. Fajnie, że chciało ci się przeczytać wszystkie posty o niczym, to takie wzruszające. 8)

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 sty 2009 14:27

blondynek pisze:nie wszystkie - czytaj z uwaga

'trolowanie po forach' - prosze wymien te inne 'fora' panie konkretny

marnujesz zycie na odpowiadanie na glupie posty zamiast spedzic czas z migdalowa zanim cie zostawi

...dokladnie - zgadzasz sie z nami -nie zaprzeczasz zes trol, jedynie zadasz dowdu gdzie "niby" paskudzisz...
..wybacz, ze bede przegladal towich kilku postow i nie bede zglebiel twojej osobowsci... wychodze spedzic milo popoludnie...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 15:20

Volski - popros kolegow niech ci zdjecia ze swoich imprez przysla


Ty blondyn,..kasasz qrwa, reke ktora karmi? Gdzie bys glosil swoje teorie gdyby nie ja? Komu wszystko zawdzieczasz? Po za tym, twoje hipotezy sa nietrafne. Zastanow sie, kto przy zdrowych zmyslach – majac filigranowa chinke platajaca sie po mieszkaniu – pisze tysiac postow na londynku, he?
Poznalem cala prawde o gherbidzie. Probke moich detektywistycznych zdolnosci juz mieliscie. Wiecie ze potrafie wysledzic nawet polska dziwke w Ipswich.
Zamierzam poswiecic "calej prawdzie o gherbidzie" osobny temat. Oczywiscie pod warunkiem, ze wczesniej nie przestanie mnie to bawic. Coraz mniej tu smiesznie sie robi. Towaru mi duzo idzie.
…darekzlondynku zostaje zabanowany (jak tu sie zostaje moderatorem?) do wytrzezwienia. Wszystkie jego posty - noszace znamiona pisania z ograniczona koordynacja wzrokowo-ruchowa – beda ignorowane…

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 18 sty 2009 17:50

filigranowa chinke platajaca sie po mieszkaniu


Igor - cienki jestes jak dupa weza.....

Teriyaki to sos japonski, nie chinski.....

No ale trzeba troche swiata znac a nie byc bohaterem zza klawiszy tylko.....

Nie wszystkie Azjatki sa tez filigranowe - zona sasiada z gory facetow 3 razy wiekszych od siebie przez ramie przerzuca - Thai kick boxing.

Zazdrosc chyba troszke przez ciebie przemawia - moze bloga zaloz czy cos, huh?

jak tu sie zostaje moderatorem


Dawniej trzeba bylo miec 6 klas podstawowki (bron Boze nie wiecej) z czego conajmniej 2 powtarzane - teraz nie wiem...... :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 18:15

takajednaobca, a jednak moja Pani jest Chinką z domieszką japońskiej krwi - co tylko wyszło na dobre 8)
Niemniej dziękuję za wsparcie ;)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 18 sty 2009 18:28

Gherbid - no to pisz jak czlowiek ze jecie crispy duck z wasabi to wszystko bedzie jasne.... a nie mieszasz tak..... :roll:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 18:40

a jednak moja Pani jest Chinką


...to ze nie masz zadnej pani - nawet rumunki - juz ustalilismy. Gdybys mial, nie siedzial bys teraz przy klawiaturze - probojac to calemy swiatu wmowic - tylko ja piertholil. Twoja godzina nadchodzi, gherbid. Wkrotce wszyscy zobacza twoje prawdziwe oblicze...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 19:02

takajednaobca pisze:Gherbid - no to pisz jak czlowiek ze jecie crispy duck z wasabi to wszystko bedzie jasne.... a nie mieszasz tak..... :roll:


ty...takasie ...cos tam, zabladzilas? Klopoty z orientacja w terenie masz? Nie widac, qrwa, ze tu nie kolko adoratorow gherbida?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 sty 2009 19:21

..zwykle kundle szczekajce zza "siatki"... nawet trollami nie umoiecie byc...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 18 sty 2009 19:28

Igor! A ja bym ci radzila znalezc chocby jakas eskimoske, to wiecej bys czasu na pozyteczne sprawy spedzal niz bredzil od rzeczy.... :lol:

Idz sie pobawic, napij sie jakiegos fajnego drinku i przestan zajmowac sprawami ludzi ktorzy cie o to nie prosza....
no chyba ze cie londynek zatrudnil do robienia "szumu", no to ok....


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości