O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 13:16

banita pisze:
Artur79 pisze:pozdrownienia dla wszystkich którzy maja gdzies ten zatrolony temat.
londynek naprawde schodzi na psy


wzajemnie :)

ja testuje gdzie jest dno ... :)


...stoisz na nim. Co tu qrwa testowac?



alez oczywiscie trzeba o tym mowic


...jak wytrzezwiejesz, otworz taki temat...


...takajednaobca ty sie juz zbieraj do roboty. Na druga pierwszy klient zabukowany!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 13:26

IgorVolski pisze:...stoisz na nim.


mistrzu wez mi wytlumacz jak to jest bo ja patrze w dol i nie widze cie pod soba wiec nie moge stac na dnie ...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 13:36

patrze w dol i nie widze cie pod soba


...popatrz w gore...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 13:41

nie no na gorze to na bank cie nie bedzie bo przeciez to ze ty jestes dno to juz udowodnione, pytanie tylko jak glebokie

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 19 sty 2009 13:52

banita pisze:babciu czy ty zdajesz sobie sprawe ze piszac swoje teksty obrazasz sama siebie?


Tak?

Bawie sie toba a ty lykasz jak cieple kluseczki....

Masz sie za wielkie cos bo masz moda na Londynku?

Toz to obciach a nie powod do dumy.....

banita pisze:jak cie to nie bylo to zszedl na psy,


Nie wymagam zebys zrozumial (zrozumiala raczej bo bonita to po hiszpansku "ladna dziewczyna", no ale tego pewnie nie wiesz bo i skad? polska ortografie tak kaleczysz, trudno wymagania od ciebie znajomosci innych jezykow hehehe)


banita pisze: a odkad jestes to kopie tunel


Dziecko drogie - ja na Londynku bylam jak ty w pampersach latales.....dyskutowac z toba wiec nie mam najmniejszej ochoty.

banita pisze:brawo, nie ma to jak nasrac sobie samemu na glowe ...


Co wlasnie w pieknym stylu zrobiles/zrobilas.....

Bonita/Banita..... :lol:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009 13:56 przez Babcia Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 19 sty 2009 13:53

IgorVolski pisze:

...takajednaobca ty sie juz zbieraj do roboty. Na druga pierwszy klient zabukowany!


Dziekuje za oferte ale bedziesz go musial sam obsluzyc - ja nie pracuje ( w ogole)..... Nie musze.... Ma kto na mnie pracowac.

No, wytrzyj teraz ten usmarkany nos i nie rycz wiecej.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 14:00

znowu zakonczymy na elementarnym braku wiedzy z twojej strony, az normalnie jakos mi glupio tak gnoic starsza osobe

1. ortografia? jaka ortografia? flagowy argument z onetu jak juz sie nie ma nic wiecej do dodania

2. ty pewnie wiesz lepiej odemnie co oznacza moj nick - smiechu warte

masz tu definicje zeby juz cie sie nie wydawalo ze od nastu lat robie blad we wlasnym nicku ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Banita


3. a co to sa jezyki obce? to w ogole jakies sa?

nie badz zalosna uzyj mozgu to moze uda ci sie komus dokopac bo jak narazie to az zal d.. sciska jak sie czyte te marne proby

tak wiec jeszcze raz babciu - jak to bylo z tym sraniem i glowa?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 14:08

takajednaobca pisze:Dziecko drogie - ja na Londynku bylam jak ty w pampersach latales.....dyskutowac z toba wiec nie mam najmniejszej ochoty.


wystarczy wejsc w twoj profil zeby zobaczyc jak to dlugo jestes .... 12 dni :!:

a co do moda jakbys nie zauwazyla to poza wydzieleniem twojego offtopicu nic nie robie jako mod i wisi mi to i powiewa czy nim jestem czy nie - napisz skarge do amina to odbierze mi prawa wtedy twoje zycie bedzie spokojniejsze

mi nie potrzebne tytulu ze uwazac sie za kogos ... to ty probojesz podniesc swoje ego klocac sie z malolatami na londynku - co tabletki na menopauze nie dzialaja?

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 19 sty 2009 14:16

banita pisze:
takajednaobca pisze:Dziecko drogie - ja na Londynku bylam jak ty w pampersach latales.....dyskutowac z toba wiec nie mam najmniejszej ochoty.


wystarczy wejsc w twoj profil zeby zobaczyc jak to dlugo jestes .... 12 dni :!:


Uhum, tym razem blaznie......

banita pisze: ty probojesz


Co pisales o tej ortografiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 14:22

no wlasnie :!: co pisalem :?: znasz sie tylko na ortogafi a na czytaniu ze zrozumieniem juz nie - jaka ortografia? CZYTAJ - sram na ortografie, wymysl dla takich babc jak ty zeby mialy sie czego czepnac jak juz nie maja czego

naprawde - prosze - skoncz juz bo mimo wszystko jakis szacunek do starszych mam wiec nie chce cie dalej gnoic a na nic innego sie nie zanosi bo nawet z Gonzem idzie "inteligentniej" sie gownem porzucac

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 19 sty 2009 14:28

Rany - nie tylko ortografia ale tez z interpunkcja powazne problemy masz dziecko?

No ale pewnie to ci nie jest potrzebne przy twojej pracy papierkowej - trzepaniu workow po cemencie.....

Szacunek dla starszych wisi mi jak kilo kitu na agrafce wiec dawaj co tam masz - moze inni sie posmieja .. Mnie osobiscie strasznie nudzisz.... bonita

:lol:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 14:30

Dziekuje za oferte ale bedziesz go musial sam obsluzyc - ja nie pracuje ( w ogole)..... Nie musze.... Ma kto na mnie pracowac.


...co - jakby ktos nie zlapal - po prostu znaczy; credit crunch, i klientow ostatnio mniej. Jednoczesnie wiecej obcej na londynku...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 14:35

takajednaobca pisze:Rany - nie tylko ortografia ale tez z interpunkcja powazne problemy masz dziecko?


wiesz przez 3 klasy nie dalo sie nauczyc
takajednaobca pisze:No ale pewnie to ci nie jest potrzebne przy twojej pracy papierkowej - trzepaniu workow po cemencie.....


dobrze ze nam tera te kompy na budowie postawili przynajmniej moge se na londynku posmigac

niesmialo spytam a co ty musisz trzepnac w "pracy" ?

takajednaobca pisze:moze inni sie posmieja .. Mnie osobiscie strasznie nudzisz....


pekaja za smiechu - to nie pisz skoro to takie nudne, ciagle tylko obiecujesz i obiecujesz - juz nawet sie raz zegnalas a nadal tu jestes

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 19 sty 2009 14:39

banita pisze:
niesmialo spytam a co ty musisz trzepnac w "pracy" ?



Napisze ci jeszcz raz - widze ze ze zrozuminiem slowa pisanego masz klopoty .. nie tylko z ortografia i interpunkcja...

Napisze pomalutku, wiem ze nie potrafisz szybko czytac....

N i e p r a c u j e - n i e m u s z e

:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 sty 2009 14:46

tez ci napisze raz jeszcze bo normalnie tak pusto ze az strach

nawet Igor do tego nawiazywal ale tez nie zalapalas

no wlasnie dla tego ze nie pracujesz to COS musisz trzepac bo z nieba nie spada - DOTARLO :?:

i nie wiem czy to powod do smiechu z twojej strony jest - ja tam wole trzepac worki niz cos innego zeby miec na zycie ...

ty to musisz lubic samomaso - bo ja bym tak nie mogl pisac na forum jakbym za kazdym razem jak czytam post do siebie czul sie jakby mi ktos w twarz z otwartej wywalil - a ty musisz sie tak czuc ... zal mi ciebie ...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości

cron