O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 00:06

..najwazniesze zeby zaistniec, popisac sie - jak sie da - slownictwem... jak kundel zza plotu szczekasz udajc lwa ...intelektualnego... (sorry, brak innego slowa...)...
... celem tego forum jest i bedzie dopoki Wyjechani beda tu sie udzielac - pomaganie sobie... bez wzgledu na kundle...
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009 10:00 przez darekzlondku, łącznie zmieniany 1 raz.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 17 sty 2009 06:35

Z tego , co widze nie udala Ci sie prowokacja :D . Tak to juz jest starego wrobla nie da sie wziac na plewy.

"Tutaj uklon w strone banity, chac mialem nadzieje ze ostrzej rzuci miesem."- to chyba jakis rodzaj masochizmu....

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 17 sty 2009 08:29

"Tutaj uklon w strone banity, chac mialem nadzieje ze ostrzej rzuci miesem."- to chyba jakis rodzaj masochizmu....


Nie, raczej dupolowlaz pospolity

:roll:

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: Panowie prosba o pomoc.

Postautor: kordian » 17 sty 2009 11:18

IgorVolski pisze: czy doroslem do seksu w obcym jezyku...?


A po co Ci "obcy język"?
Masz swój przecież! ( w końcu nie jesteś gęsią ) :)

Idz dzisiaj na jakąś polską impreze, zamów sobie Jacka Danielsa z lodem i Pepsi..
Pijąc Jacka, spal sobie troszke jakiegoś fajnego materiału. Polecam Ci towar z okolic Peckham 8)

I jak już ci sie to jakoś do mózgu zapakuje, to wstań,
podejdz do jakieś polskiej laski...
... i zaśpiewaj jej tak:
http://www.wrzuta.pl/audio/y3ksvAfebr/1 ... ryat-s.k.a.

Pozdrawiam

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 17 sty 2009 15:37

..polknij "jasia"


...mozesz mi powiedziec, z ktorego wiejskiego dialektu to jest? Popytam znajomych - co to znaczy.Moze ktorys wychowal sie w tych okolicach.
Malutka prosba do ciebie, darekzlondynku. Widzisz, ostatnio dolaczylem do AA, i choc nie mam nic przeciw alkoholikom, przestaly mnie bawic z nimi rozmowy. Zawsze wtedy wraca do mnie takie wspomnienie; ja, nachylajacy sie nad jakims gosciem,i plujacy mu cos do ucha. Klient wyciera sie chusteczka, a ja mu tlumacze na czym polega moja modyfikacja teori wzglednosci...


igor -zaloze sie ze nie na 100% polskich


...dane z przed dwoch miesiecy.

Nie, raczej dupolowlaz pospolity


...ty takasiejepjaca, zanim nastepny raz dolaczysz do rozmowy,ustalmy twoj kolor wlosow. Nie kazdemu tutaj, chce sie wszystko drukowanymi literami pisac...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 17 sty 2009 16:11

AngiK pisze:Z tego , co widze nie udala Ci sie prowokacja :D . Tak to juz jest starego wrobla nie da sie wziac na plewy.

"Tutaj uklon w strone banity, chac mialem nadzieje ze ostrzej rzuci miesem."- to chyba jakis rodzaj masochizmu....


...a ciebie co sie znowu w zyciu nie udalo? Popatrz na drugi post nizej swojego...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 16:50

...ktorego slowa nie rozumiesz?.. czy porownanie za trudne...?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 17:25

...staralem sie jak moglem zebys pojal... powiedz czego dokladnie nie rozumiesz, gdzie jest blad logiczny... ?
...ach zapomnialem... przeciez celem zaistnienia tu, dla ciebie, sa: niewazne kogo, za co, po co - ale dokopac trzeba... moze uda sie wywolac jaks burze, dyskusje prowadzaca do nikad, popatrzec jak narastaja emocje... taki manipulatorek... pokretny kurcz ktory nigdzie nie moze zaistniec, szukajacy pola do wyladowania swoich kompleksow
... czy myslisz, ze... sorry, przeciez ty jestes blondynek....

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 19:09

...nic to, psy szczekaja - karawana jedzie dalej...
...typowy trol...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 17 sty 2009 19:55

blondynek pisze:nie dosc ze glupi to jeszcze tepy

hahahaha


...nic to, psy szczekaja - karawana jedzie dalej...
...typowy trol...


…wow,wow, panowie .To moj temat, ja tu ludzi obrazam , ja jestem przez nich obrazany. Darek, wychodzi ze jestes szczerym, otwartym chlopakiem. Odwaznie przyznales ze robisz przy garach. Szacunek. W koncu nie ma sie czego wstydzic. Jedna z zaprzyjaznionych ze mna qrew zawsze powtarza, ze zadna praca nie hanbi. Bardzo cenie szczerosc. Wymaga odwagi, no i… latwiej sie z takich napierthalac. Rozumiem ze byles rozczarowany, kiedy okazalo sie ze Igor to sciema. Wiem ze po przeczytaniu pierwszych wpisow, bardzo sie ucieszyles. Pomyslales sobie, o!..jednak jest na swiecie ktos bardziej niedojehany niz ja. Przykro mi - niestety nie ma.
Niektore twoje wypowiedzi swiadczya o tym, ze byly pisane w stanie zamroczenia. Mowilem juz ze jestem w AA? Od przedwczoraj. Wszystkie swiadcza o tym, ze w szkole, orlem to ty nie byles. Nie przejmuj sie, ja tez ledwo przebrnalem przez podstawowke. Juz przy akapitach to w ogole sie motam. Nie zmienia to wcale faktu, ze potrafie wytoczyc piane z pyska takiemu intelektualiscie jak gherbid. Moze juz czas by rozwazyc zamiane plakatu z wizerunkiem gherbida - ktory wisi nad twoim lozkiem - na moj…

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 19:55

blondynek pisze:Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia.

Pięknie ujęte. I potem pełno takich Gonzów, Blondynków, czy innych Igorów na forach. Myślą że są super, a tak naprawdę to nawet nie myślą a tym bardziej nie są :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 153 gości