O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 23:33

blondynek pisze: chyba by sie trzeba wlasna reka najpierw zabic :lol:

Czyli? Jak nie spamujesz na forach to się wprawiasz bijąc konia? :twisted:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 17 sty 2009 23:45

... jestes typowym przypadkiem: jak uczniak czegos nie rrozumie to co mowi? to jest glupie...
...ale nie zabijaj sie... daj sobie szanse...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 00:18

blondynek pisze:ja stwierdzam fakt

Od kiedy to fakty się stwierdza, nieuku? Zacznij jeszcze udowadniać aksjomaty :roll:

Trza było jednak się zawziąć i skończyć podstawówkę. To naprawdę przynosi profity.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 00:53

gherbid pisze:Darek, zostaw, fajnie jest, przynajmniej jest się z kogo pośmiać. Rady Igorka w kwestii wynajęcia profesjonalistów do wytropienia drobnego oszusta wzbudziły sporą wesołość w pewnych kręgach. Daj ludziom odrobinę rozrywki ;)


...to ty sie komus przyznajesz ze piszesz na takim forum? Ja gdybym wspomnial - nie tylko w pewnych kregach, w jakichkolwiek kregach, jakakolwiek kwestie poruszana na londynku - nie byloby zadnej wesolosci. Zajephali by mnie smiechem...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 01:05

darekzlondku pisze:... kazdy widzi to na co umysl pozwala... fakt: musze przykrucic ta swoja wolnosc... i wszystko trzymaloby sie kupy gdyby nie ta analityka -mozechodzilo o analize? jesli tak to ok - zaliczylem...
... a co do dyskusji...! to my dyskutujemy???? a o czym?


...ty tam z londynku! Znowu piszesz po pijanemu. Mowilem ze tego nie trawie. Od przedwczoraj. Dostajesz ostrzezenie. W ogole to jak to qrwa jest, ze ja nie mam zadnych pochwal?...a taki gherbid ma 27?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 sty 2009 01:12

..tak igorku, po pijanemu, bo tylko w tym stanie mozna twoje wypociny kumac...
...pisze tak jak mi pasuje, a jak nie lapiesz o co chodzi to popros o wyjasnienie, tylko nie mow ze nic nie rozumiesz jak twoj rywal blondynek, uczniak, ktory nigdy nic nie lapie... powoli sie dogadamy, tylko gleboko oddychaj, dotleniej zwoje mozgowe i powtarzaj sobie - wszystko bedzie dobrze, dam rade, zrozumie i naucze sie lapac podteksty.. nic trudnego... pamietaj... glebokie oddechy...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 01:29

blondynek pisze:ah, ghebrid- zawiodles mnie jednak

darek - zycie mnie bawi, (b)londynek mnie bawi
obiecuje ze sie nie zabije

i ja nie mowie ze 'cos' jest glupie
ja stwierdzam fakt

a tu dla panow - trzepiacych czy nie - specjalna dedykacja...(b)londynkowa oczywiscie 8)


...niezle, niezle. Prosimy o wiecej materialow z imprez polskiego buractwa w Angli. Mam nadzieje ze uczestnicy tematu nie beda mi mieli za zle, jesli powiem ze prosze rowniez w ich imieniu...

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 18 sty 2009 07:52

Igor - optymista pyta co sie udalo. :D

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 08:41

Wow. Implikacja - trudne słowo. Jestem pod wrażeniem. Ciekawe którą miałeś na myśli...

blondynek pisze:gherbid - a tak odbiegajac od tematu - na czym polega praca 'technik basenowy, serwisant wanien i kabin' od czego to rozumiem spec jestes, a rozumiem ze juz nie pracujesz?

Nie rozumiesz. Przykre, ale prawdziwe. Pora na kolejne trudne słowo w twoim słowniczku - E-LE-KTRO-NI-KA :D

blondynek pisze:tak bo jest chinska dysydentka molekularna ktorej szukales tak wytrwale
23 kwietnia 08

I znalazłem :) Poza tym, jestem pod wrażeniem - małpka potrafi przeglądać forum, łap banana :lol:

blondynek pisze:czytajac inne twoje wypowiedzi stwierdzam - ze jestes poteznie wkur*ajacy

Dziękuję. Mam nadzieję, że nie naruszyło to znacząco resztek twojej wątłej psychiki.

blondynek pisze:kto by z toba wytrzymal na dluzsza mete?!
z tych co polsku rozumieja

Ty nie rozumiesz, więc nie masz tego problemu :twisted:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 18 sty 2009 12:47

IgorVolski pisze:
ewazraju pisze:Igor...jestes zalosny..?
zadne inne slowa mi na mysl nie przychodza


...nawet gdyby ci przyszly - co jest mniej wiecej tak prawdopodobne, jak to ze myslisz - jeszcze trzeba sie nimi umiec posluzyc...


przyszly-jestes zwyczajnym bezrobotnym durniem
ktory od klikania z banda jemu podobnych nie ma lepszych zajec
Systematycznie walisz konia,zakupy robisz w Primarku
i zresz puszke z fasolki.Wygladasz przecietnie sadzac po twoim pierwszym poscie..i dopoki ci gdzies na budowie cegla na leb nie spadnie bedziesz
kontynuowal ten cienki watek dopoty sie reszcie nie znudzi.
Tyle z mojej strony.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 18 sty 2009 13:08

ewazraju pisze:
IgorVolski pisze:
ewazraju pisze:Igor...jestes zalosny..?
zadne inne slowa mi na mysl nie przychodza


...nawet gdyby ci przyszly - co jest mniej wiecej tak prawdopodobne, jak to ze myslisz - jeszcze trzeba sie nimi umiec posluzyc...


przyszly-jestes zwyczajnym bezrobotnym durniem
ktory od klikania z banda jemu podobnych nie ma lepszych zajec
Systematycznie walisz konia,zakupy robisz w Primarku
i zresz puszke z fasolki.Wygladasz przecietnie sadzac po twoim pierwszym poscie..i dopoki ci gdzies na budowie cegla na leb nie spadnie bedziesz
kontynuowal ten cienki watek dopoty sie reszcie nie znudzi.
Tyle z mojej strony.


Amen!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 18 sty 2009 13:31

Cóż za głęboka analiza, zupełnie jak twój anus. LMAO.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości