O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 12 sty 2009 14:14

a oto nadchodzi pomoc :)

Obrazek

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 13 sty 2009 09:28

w zwiazku z kryzysem w UK seksik zostal do odwolania zakazany, za duzo energii sie marnuje :)

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 13 sty 2009 18:06

…dobra,.. polskie buraki w Angli.

…okazuje sie ze whoja wiecie. Mity o poskich qrwach na kazdym rogu, maja sie tak do rzeczywistosci, jak wasz biegly angielski. Pokusze sie o teze, ze zaden z was nigdy zadnej polskiej… zadnej prostytutki w Angli nie spotkal. Glownym powodem tutaj, jest najprawdopodobniej kurs funta. Jego wartosc, zniecheca do… wydawania. Jest to tez odpowiedz na wasze pytanie; dlaczego Polki wola od was ciapatych? Otoz, ciapaty czasami, nie za czesto, ale decyduje sie na wydanie pieniedzy. Wy? Nigdy!

Internet to ogolnie dostepne miejsce wymiany informacji. Jasno widac ze na polskich emigracyjny forach, zadnych przydatnych informacji znalezc sie nie da. Pelno jest natomiast glupawych teori, plodzonych przez, gownoglowych niedouczonych frustratow. Fakt, ze zycie na emigracji lekkie nie jest, jednak to co wy tu piertholicie…

Buraki z Ipswich, dobra wiadomosc, Flat 22 Firmin Close Handford Rd Ipswich, nr tel. 07946008108.
Kilka polskich dziewczyn. Ceny nie najgorsze. Oczywiscie nie takie, jak w waszych mitach o Polkach sprzedajacych sie za grosze, ale idzie wytrzymac. Panie mile, ladne. Niektore swiadcza extra uslugi, takie jak, bardzo ostatnio modna, opcja “a”.

Dla calej reszty polskich burakow zamieszkujacych angielska prowincje, tez dobra wiadomosc. Jesli szukacie polskich pracujacych dziewczyn- bo oczywiscie angielski znacie biegle, i zadnych klopotow z odnalezieniem sie w obcej rzeczywistosci nie macie- walcie smialo. Zrobilem niewielki “research” i posiadam rzetelne informacje.

Reasumujac….nie jest tak zle. Nawet tutaj, czasem ktos nie do konca zkretynialy cos napisze. Mysle oczywiscie o sobie.

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 13 sty 2009 23:20

Pokusze sie o teze, ze zaden z was nigdy zadnej polskiej… zadnej prostytutki w Angli nie spotkal.


Dobrze glowkujesz - a wiesz dlaczego tak jest?

Bo nie musza korzystac z tego typu uslug.

No ale dla ciebie inteligencjo widac to powod do dumy....

:roll:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 sty 2009 01:42

Ciekawe czy dają dupy murzynom.Pewnie tak.
Dobrze,że faceci w Polsce mają wzmożoną czujność odnośnie tych dam,które wróciły z wojaży po Wyspach.Inaczej Owsiak za parę lat musiałby zbierać kasę na leczenia HIV-a made in UK.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 sty 2009 08:38

Szanowny Panie IgorzeVolski buraku nad buraki ... eeee chyba mi sie nie chce wiec tylko tak leciutko ....
- burak bo nie zna angielskiego
- burak bo nie potrafi zagadac do panny
- burak bo musi za to placic
- burak burak burak itd ....

taki typowy polski burak, jak wypisz wymaluj

nawet sam siebie nazwales burakiem piszac polskie buraki w angli

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 14 sty 2009 13:15

Bo nie musza korzystac z tego typu uslug.


...a kto musi? Nikt nie musi. Niektorzy chca. Tekst wyjasnia dlaczego nie spotkali, choc bardzo chca...

nawet sam siebie nazwales burakiem piszac polskie buraki w angli


...moje doswiadczenia z Angli ograniczaja sie do dwoch godzin na Heathrow. Mialem przesiadke...
...ten zel ktory promujesz, niezly jest przy waleniu konia. Powiem ci (bo pewnie nie wiesz) ze podczas penetracji, sprawdza sie jeszcze lepiej...

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 14 sty 2009 13:20

...ten zel ktory promujesz,................Powiem ci (bo pewnie nie wiesz) ze podczas penetracji, sprawdza sie jeszcze lepiej...


No tak, "naturalnie" widac nic ci nie wychodzi?

Oj biedny ty jestes, niezla podpucha...

Ziewwwwwwwwwwwwwwwww

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 sty 2009 13:36

ja tez c i cos powiem irlandzki prostaku bo do tego jeszcze nie dotarles umyslowo

widzisz nie potrzebuje tego zelu ani do penetracji ani do walenia konia bo tego drugiego robic nie musze a przy tym pierwszym moja zona jest dostatecznie podniecona przezemnie wiec nie musze sie wspomagac jakimis wynalazkami zeby mnie wpuscila

kumasz roznice miedzy nami chlopcze? skumasz dopiero jak dorosniesz, ze mowiac ze musisz uzywac zelu do penetracji robisz z siebie kompletnego idiote i ciote ktora nie potrafi rozgrzac kobiety

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 14 sty 2009 14:53

moja zona jest dostatecznie podniecona przezemnie wiec nie musze sie wspomagac jakimis wynalazkami zeby mnie wpuscila


...to twoja zona? Link
Mnie tez wpuszcza bez problemow. 80£ za godzine...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 sty 2009 15:02

moja sie nie sprzedaje tak jak twoja

dlugo myslales nad odpowiedzia?

jako moderator prosilbym abys nie reklamowal na tym forum uslug swojej rodziny - od tego jest platny dzial z reklamami :lol:

biedaku, nie dosc ze musisz za to placic to jeszcze tylko z zelem - a staje ci chociaz?

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 14 sty 2009 16:16

a staje ci chociaz?


...pewnie ze nie. Myslisz ze zabijal bym czas przepisujac sie z toba, gdyby mi stawal? Walil bym pewnie teraz jakas ksiezniczke, jak ty i cala reszta forumowiczow...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 14 sty 2009 19:13

...igorze...bylem o krok od dania ci pochwaly za odwage w przyznaniu sie do problemow... nie badz jednak zamrtwiony - to da sie podleczyc przynajmniej do zwyklego urzytku... gorzej z glowa, to dlugi zlozony proces i nikt nie da ci gwarancji poprawy... rokowania raczej zle...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 15 sty 2009 15:14

...igorze...bylem o krok od dania ci pochwaly za odwage


...a na whoj mi twoje pochwaly? Ja tu jestem od dawania pochwal. Po za tym wole obrazliwe komentarze, Lepsza zabawa...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 sty 2009 17:36

Nie ma to jak kompleksy z solidną podstawą :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 152 gości

cron